Kredilog.com

Garanti Bankası Kredi Başvurusu 2018

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi

Senelerdir Türkiye’nin en çok kazanan ve en iyi bankası seçilen Garanti Bankası, müşterilerine en uygun faiz oranları ile krediler vermektedir. İhtiyaca göre değişiklik gösteren bu krediler sizlerin seçeceği vadeye göre faiz oranları ile ilişkilendirilmektedir. Bu nedenle kredinizi çeker iken vade oranına dikkat etmenizi ve ona göre para çekimi yapmanızı tavsiye ederiz. Garanti Bankasına birçok kanal üzerinden kredi başvurusunda bulabilirsiniz. Telefon bankacılığı, SMS ile ve web üzerinden başvurularınız ile kredinizi hemen hazırlatabilir ve en kısa sürede çekebilirsiniz.

Garanti Bankası kredi başvurusu nasıl yapılır?

Kredi başvurusu yapabilmek için birçok seçenek mevcuttur. En hızlı başvuru yapabileceğiniz yöntemleri sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. Kredi başvurusu yapılırken en çok kullanılan kanal internet/web üzerinden yapılan başvurulardır. Oturduğunuz yerden birkaç tıklama ile istediğiniz miktarda ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir, sms ile gelecek kredi başvuru sonucunuzu bekleyebilirsiniz. Aşağıda tüm başvuru yöntemlerini bulabilir, kolayca kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Garanti bankası kredi başvurusu

Garanti Bankası kredi başvuru kanalları

  • Telefon ile Bireysel Kredi Başvurusu
  • SMS ile Kredi Başvurusu
  • Web Üzerinden Kredi Başvurusu

Telefon İle Garanti Bankası Bireysel Kredi Başvurusu

İster şubeye giderek isterse telefon bankacılığı ile kredi onayınızı rahatlıkla alabilirsiniz. Telefon ile yapmak istediniz zaman Garanti Bankasının Alo Garanti Kredi Hattı olan 444 0 335 numaralı telefonu arayabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurunuzun telefon üzerinde 5 dakika da sonuçlanacağı Garanti Bankası tarafından garanti edilmektedir. Fakat bu onay sadece bir ön onay olacaktır. İmza ve belge ibrazları için şubeye gitmeniz gerekecektir. Gerekli belgeler size telefonda söylenecektir ancak; genellikle sadece Nüfus Cüzdanınız yeterli olmaktadır.

SMS İle Garanti Bankası Kredi Başvurusu

Garanti Bankasına SMS yolu ile de başvuruda bulunabilirsiniz. Bu başvurunuzda tıpkı telefon ile başvuru gibi bir ön başvuru olacaktır:

  • T.C. Kimlik Numaranızı,
  • istediğiniz kredi tutarını,
  • vadesini
  • ve aylık belgelenebilir net gelir bilginizi TL cinsinden

aralarında birer boşluk bırakarak yazarak, 3390‘a kısa mesaj gönderebilirsiniz. Her operatörden gönderebilir ve kendi operatörünüzün SMS ücretinden ücretlendirilirsiniz.

Web Üzerinden Garanti Bankası Kredi Başvurusu

Garanti Bankasına isterseniz yine web üzerinden de başvuruda bulunabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken buraya tıklamak ve hemen sizden istenilen bilgileri girmektir. Daha sonrasında ön başvurunuz alınacak ve tüm incelemelerin ardından sizlere onay verilecektir.  Bu onayda tüm başvurular gibi bir ön onay olacaktır.

Garanti Bankası Eğitim Kredisi Başvurusu

Daha öncede belirttiğimiz gibi hem vade seçeneğiyle, hem de faiz oranlarıyla Garanti Bankası rakiplerine nazaran daha çok tercih edilmektedir. Ancak ihtiyaç kredileri kategorisinde en çok tercih edilen banka olmasının bir diğer sebebi ise başvuru kanallarında çeşitlilik sağlamasıdır. Diğer pek çok banka sadece şubeden yapılan başvuruları kabul etmektedir.

Başvuru ve bilgi için tıklayın.

Garanti Bankası Konut Kredisi Başvurusu

Size en uygun seçeneği bulduğunuzda Garanti Bankası konut kredisi başvurusu için şubeleri ziyaret edebilir ya da online başvuru kanallarını kullanabilirsiniz. Şubeye gitmeyi tercih ettiğinizde, başvuru için tüm şubelerden hizmet alabileceğinizi ve müşteri temsilleri ile görüşmenizin yeterli olacağını unutmayınız.

Başvuru ve bilgi için tıklayın.

Garanti Bankası İpotekli Kredi Başvurusu

Garanti Bankası’ndan ipotekli kredi kullanmak istiyorsanız, başvurularınızı Garanti Bankası şubelerine yapmanız gerekiyor. Bunun dışındaki başvuru yöntemleri, ipotekli kredilerde birinci elden belgeler gerektiğinden maalesef kabul edilmiyor.

Başvuru ve bilgi için tıklayın.

Garanti Bankası Dijital Kredi Başvurusu

Garanti Bankası dijital kredi avantajlarından yararlanmak isteyenler yukarıdaki belgeler ve şartlar dahilinde başvuru yapabilirler. Bunun için en kolay başvuru kanalı bankanın resmi web sitesini kullanmaktır. Dijital Kredi başvurusunda bulunmak isteyenler internet şubesine giriş yapmalı ve başvurular bölümüne tıklamalıdır.

Başvuru ve bilgi için tıklayın.

Garanti Bankası Bahar Kredisi Başvurusu

Garanti Bankası bahar kredisi başvurusunu, internet üzerinden yapabilmektesiniz. Bahar kredisi de ihtiyaç kredisi yerine geçtiği için Garanti internet sitesinde, ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak başvuru gerçekleştirebilmeniz mümkün kılınmış.

Başvuru ve bilgi için tıklayın.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.