Kredilog.com

25.000 TL Kredi Veren Bankalar 2018

25 Bin TL Kredi Veren Bankalar

Tüketicilerin farklı farklı sebeplerle finansmana ihtiyaç duyması olası bir durumdur. Bu finansmanı sağlamak adına tüketiciler bankalardan kredi kullanmak amacıyla başvuruda bulunurlar.

Ülkemizde faaliyet gösteren tüm bankaların Merkez Bankası’na bağlı olması nedeniyle Merkez Bankası’nın belirlemiş olduğu tutarlar kapsamında tüketicilere kredi kullandırılmaktadır. Bu açıklama çerçevesinde kredi notu baz alınarak yapılan hesaplamalara göre 500 Lirayla 50 bin lira arasında bankalardan kredi kullanmanız mümkün.

25.000 TL İhtiyaç Kredisi

Bankalar ihtiyaca yönelik kredi vermektedir. Bu nedenle kredi kuruluşları ve bankalar finansman ihtiyaç olan tüketicilerden bir amaç belirtmelerini isteyerek, bu amaca yönelik kredi kullandırmayı hedefler.

Eğer sizin talebiniz düğün, eğitim ve benzeri ihtiyaçlar doğrultusunda kredi kullanmaksa, ortalama 25.000 TL kredi ihtiyaçlarınızı giderecektir. Bu nedenle yazımız içerisinde sizler için 25.000 TL kredi veren bankaları ve faiz oranları analiz ettik.

25.000 TL Kredi Başvurusu ve Hesaplama

Bankalar, tüketicilerin kredi başvurusu yapabilmeleri için çeşitli kanallar kullanmaktadır. Önceleri sadece şubelerden kredi başvurusu yapılabilirken, gelişen teknoloji ile birlikte kredi alabilmek için finans kurumlarının web sitelerini, mobil cihazlarınızı ve telefon bankacılığını kullanabilirsiniz.

Hemen hemen tüm bankalar bireysel kredi ürünleri için bu kanalların kullanılmasına uygun platformları oluşturdu diyebiliriz. Kredi başvurusunun ardından ise talebiniz onaylandığı takdirde, evraklarınızı teslim etmeniz için şubeye gitmeniz gerekebilir.

Kredi ödeme planının hesaplanması için ihtiyaç kredilerinde anapara, faiz ve vergilerin bilgileri kullanılmaktadır. Size özel ödeme planı hazırlanırken, yapılacak olan ilk işlem vadeye ve çekilen tutara bağlı olarak taksitlerin hesaplanmasıdır. Aylık taksit tutarınızın yukarı bahsettiğimiz şartlara bağlı kalınarak hesaplanmaktadır.

25.000 TL Kredi Veren Bankalar

25.000 TL Kredi Veren Bankalar

Hesaplanan taksit tutarı, bankanın size sunmuş olduğu faiz oranıyla çarpılarak geri ödeyeceğiniz faiz miktarı bulunmaktadır. Bu nedenle kredi almaya karar verdiğinizde bankaları incelerken, faiz oranlarının uygun olmasına dikkat etmeniz taksitin içinde ödeyeceğiniz faiz miktarının düşük olmasını sağlayacaktır.

Ayrıca Bakınız:

25.000 TL kredi veren bankalar arasında; Ziraat Bankası, İş Bankası, Garanti Bankası, Halk Bankası, ING Bank, QNB Finansbank, HSBC ve Denizbank gibi bilinen ve en çok tercih edilen finans kurumları yer almaktadır. Bunlar haricinde Odea Bank, Kuveyt Türk, Albaraka, Bank Pozitif ve A Bank gibi bankalarda 25 bin TL kredi kullandırmaktadır. Sizler için bireysel kredilerde en çok tercih edilen bankaları ve faiz oranlarını inceledik…

Ziraat Bankası 25.000 TL Kredi 36 Ay Vade

Ziraat Bankası bireysel kredilerde müşterilerine en uygun oranları sunan bankalardan biridir. Güncel 2017 Nisan faiz oranları incelendiğinde 25.000 TL 36 ay vadeli kredi ürünlerinde %1,11 oranında faiz uygulandığı görülmektedir. Bu da 25 bin liranın geri ödemesinin 31.759,22 TL olacağını göstermektedir. Çekilecek tutar ve vade sayısı baz alındığında, yukarıdaki koşullara göre aylık ödeyeceğiniz taksit tutarınız 878,73 TL olacaktır.

İş Bankası 25.000 TL Kredi 36 Ay Vade

Bireysel kredilerde uygun şartlara sahip olan bir diğer bankada İş Bankası’dır. Kurumun güncel faiz oranı %1,19. Buna bağlı olarak İş Bankası 25.000 TL kredi 36 ay vade ile kullanıldığında, toplamda geri ödenecek tutar 32.273,40 TL olacaktır. Aylık ödemeniz gereken miktar ise 893,01 liradır. Bankanın bu kredi ürünü hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, %1,19 faiz oranıyla sunulan kredinin adı İhtiyaç Kredisi Kampanyası’dır.

Garanti Bankası 25.000 TL Kredi 36 Ay Vade

25.000 TL kredi kullanmaya karar verdiğinizde, Ziraat Bankası ve İş Bankası’na alternatif olarak Garanti Bankası’nı da değerlendirebilirsiniz. 36 ay vadeli kredileri için kurumun belirlediği faiz oranı yüzde 1,44’tür. Bahar Kredisi adı altında sunulan kredinin faiz oranları günceldir. Bu faiz oranı ile geri ödeme planınız hesaplandığında aylık taksit tutarınız 8.785,69 TL, toplam geri ödeme tutarınız ise 33.910,69 TL çıkacaktır.

Halkbank 25.000 TL Kredi 36 Ay Vade

Halk Bankası ihtiyaç kredisi için yüzde 1,13 oranında bir faiz oranı uygulanmaktadır. Bu nedenle Halkbank 25.000 TL kredi 36 ay vade ile kullanıldığında geri ödeyeceğiniz faiz miktarı 6.762,32 lira olacaktır. Bu da toplamda 31.762,32 TL’lik bir ödeme yapacağınız anlamına gelmektedir. Ödeme planınız hazırlanırken aylık taksitlerinize ise 882,29 TL yansıtılacaktır. Konu hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz, Kamu Çalışanlarına İhtiyaç Kredisi ismi ile tüketicilere sunulan bu krediyi daha detaylı inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.