Kredilog.com

Garanti Bankası Bahar Kredisi Başvurusu 2018

Garanti Bankası Bahar Kredisi

Türkiye’nin en güvenilir bankalarından bir tanesi olan Garanti, tarafınıza baharda ekonomik düzeninizi bozacak masraflar adına bahar kredisi teklifinde bulunuyor. Son dönemde oldukça revaçta olan ve pek çok banka tarafından sunulabilen bu kredilerin Garanti’de benzersiz özelliklerinin bulunduğu ise aşikâr.

Bizler, bu yazıda sizinle Garanti Bankası bahar kredisi başvurusu sürecinin nasıl işleyebileceğini ve bu kredinin bazı özelliklerini sunacağız. Siz de, bazı bankalardan bahar kredisi almayı düşünüyor ancak henüz hangi bankayı tercih edeceğinize karar veremiyorsanız; yazımızı okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Uzun süredir etkin bir biçimde hizmetlerine devam eden Garanti Bankası’nın bahar kredisi ürün özelliklerine göz atalım.

Garanti Bankası Bahar Kredisi Özellikleri

Garanti Bankası’ndan bahar kredisi almak, pek çok bankadan almak yerine çok daha avantajlı. İşte, bahar kredisinin bazı özellikleri.

  • 48 Aya varan taksit fırsatı.
  • %1,24’ten Başlayan faiz oranları ile ödeme esnetebilme ve yapılandırabilme seçeneği.
  • Şubeye gitmeden krediye başvurabilme şansı.
  • Kredi notunuza göre belirlenen kişiye özel bazı avantajlar.

Garanti Bankası Bahar Kredisi Faiz Oranları ve Hesaplama

Garanti Bankası bahar kredisi ürünü tam 75.000 TL’ye kadar verilebiliyor. Miktar yükseldikçe, faiz oranının düştüğü bahar kredisi ürününde; aşağıdaki faiz oranlaması uygulanıyor.

  • 0 – 25.000 TL – %1,39 Faiz oranı.
  • 25.000 – 50.000 TL – %1,29 Faiz oranı.
  • 50.000 – 75.000 TL – %1,24 Faiz oranı.

Bunun dışında, krediniz için aşağıdaki ücretler de tarafınızdan tahsis ediliyor.

  • Sigortalar ve dahili ücretler.
  • Kredi tahsis ücreti.

Yukarıdaki iki masraf kalemini ve faiz oranına endeksli kredi borcunuzu topladığınızda; siz de Garanti Bankası’na ödeyeceğiniz toplam borcu ve taksitlere bölünmüş aylık borcunuzu tespit edebilirsiniz; ancak bunlarla uğraşmayayım derseniz, Garanti Bankası kredi hesaplama aracı da kullanılabilir durumda. https://www.garanti.com.tr/tr/bireysel/krediler/ihtiyac-kredisi-kampanyasi.page Buradaki sayfadan hesaplamalarınızı gerçekleştirebilmeniz mümkündür.

Garanti Bankası Bahar Kredisi Başvurusu İçin Gerekli Belge ve Şartlar

Eğer bir Garanti Bankası müşterisiyseniz, Garanti Bankası bahar kredisi alabilmek için herhangi bir belge göndermeniz gerekmiyor. Eğer bir Garanti Bankası müşterisi değilseniz, kredi notu belgeniz ile birlikte bir Garanti şubesinden başvuru yapmanızda yarar var zira internet üzerinden başvuru gerçekleştirseniz dahi sizden muhakkak kredi notu ile ilgili bir belge talep edecekler.

50.000 ila 75.000 TL tutarındaki krediler için, Garanti Bankası’nın bir teminat yahut gelir belgesi isteyebildiğini ancak bunu kredi notunuza göre yaptığını bilmekteyiz. Dolayısıyla, eğer kredi notunuzda herhangi bir problem yoksa, rahatlıkla Garanti’den teminatsız, koşulsuz ve şartsız kredi alabiliyorsunuz.

Garanti Bankası Bahar Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası bahar kredisi başvurusunu, internet üzerinden yapabilmektesiniz. Bahar kredisi de ihtiyaç kredisi yerine geçtiği için Garanti internet sitesinde, ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak başvuru gerçekleştirebilmeniz mümkün kılınmış.

Bir Garanti Bankası müşterisiyseniz herhangi bir prosedür yahut kimlik bilgilerine lüzum yok! Garanti internet şubesi yahut mobil şubeden kullanıcı panelinize giriş yaparak “başvurular” bölümünde “ihtiyaç kredisi başvurusu” butonuna tıklyarak ufak formu doldurabilir ve başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

444 0 333 Numaralı Garanti mutlu müşteri hattı, sizlere 7/24 destek verebilmek ve kredi başvurularınızı alabilmek adına bulunuyor. Garanti müşterisi olmanız yahut olmamanız fark etmeksizin, mutlu müşteri hattı üzerinden Garanti Bahar Kredisi başvurusunu gerçekleştirebilirsiniz.

Başvuru ve bilgi için tıklayın.

Ayrıca Garanti Bankası’nın tüm kredi ürünlerine ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.