Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Devlet desteği ile yürütülen ve hem çiftçiye hem öğrenciye verdiği sıra dışı desteklerle adından yıllardır söz ettiren Ziraat Bankası, kredi kartı ürünleri ile de oldukça popüler durumda. Özellikle, kredi kartı ürünlerine eklenen “Maximum” markasından sonra, Ziraat Bankası kredi kartı başvuruları da ivme kazandı diyebiliriz. Bugünkü yazımızda, hem Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu işlemlerinin hangi kanallardan gerçekleştirilebileceğini, hem de Ziraat Bankası kredi kartı ürünlerini sizler için tanıtmaya gayret edeceğiz. Sizler için hazırladığımız yazımızdan keyif almanız dileğimizle.

Ziraat Bankası Kredi Kartları

Ziraat Bankası’nın kart portföyüne baktığımızda, az ama başarılı pek çok kartın varlığını görmekteyiz. Bunlar, aşağıdaki şekilde sıralanabilir.

 • Ziraat Maximum kredi kartı
 • Ziraat kart
 • Ziraat Maximum platin kart
 • Genç Bankkart

Maximum markası içeren kredi kartları, aralarında genelde en popüleriyken öğrenciler için tahsis edilen ve devlet desteği ile burs / kredi alan öğrencilerde hali hazırda var olan Genç Bankkart da; kredi kartı özelliği aktif edilebilen ve çokça da kullanılan kredi kartı ürünlerinden. 200.000’den Fazla anlaşmalı mağazadan alışverişleriniz Maximum markası altında Ziraat Maximum ile sağlanabiliyor ve sizler bu alışverişlerinize dilerseniz komisyonsuz taksit yapabiliyorsunuz.

Maximum markası altında sunulan kartlarda müşteriler ufak bir aidat öderken; aidat ödeme istemeyenler için Ziraat Kart seçeneği de mevcut. Aidatsız kredi kartı kategorisinde en çok kullanılan kredi kartlarından bir tanesi de keza bu ürün.

Başvuru Kanalları

Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu, Türkiye’nin her yerinden pek çok kanal aracılığı ile rahatlıkla yapılabiliyor. Başvuru yolları, aşağıdaki gibi listelenebilir.

Şubeler
Herhangi bir Ziraat Bankası şubesine giderek, dilediğiniz kredi kartı başvurusunu dakikalar içerisinde yapabilirsiniz. Hatta, aklınızda herhangi bir kart ürünü yoksa, Ziraat Bankası görevlileri ile birebir görüşmeniz çok daha sağlıklı olacaktır.
İnternet Sitesi
Ziraat Bankası internet sitesi ziraat.com.tr üzerinden, dilediğiniz kredi kartına ufak bir form doldurarak başvuru yapabilmeniz, yine mümkün kılınmış.
İnternet Şubesi
Hali hazırda bir Ziraat Bankası müşterisi iseniz; bu durum çok daha kolay hale geliyor. Hemen internet bankacılığı hesabınıza girerek, başvurular seçeneğinden, kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz ve herhangi bir form doldurmaya da bu esnada gerek duyulmamaktadır.
Ziraat Mobil
Ziraat Mobil bankacılık uygulamasını, akıllı telefonlarında bulunduran herkes; Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu yapabilmektedir.
Çağrı Merkezi
Ziraat Bankası çağrı merkezini 0850 220 00 00 numarasından arayarak, kredi kartları hakkında hem bilgi alabilir; hem de çağrı merkezi aracılığı ile kredi kartı başvurusunu gerçekleştirebilirsiniz.
ATM
Herhangi bir Ziraat Bankası ATM’sinden, Ziraat Bankası müşterisi olmasanız bile, kredi kartı başvurusu yapmanız mümkündür. Ziraat Bankası ATM sistemleri kredi kartı başvurusuna uygun geliştirilmiştir.

En Popüler Ziraat Bankası Kredi Kartları

Ziraat Bankası kredi kartı ürünleri, aidatlı ve aidatsız olarak karşınıza çıkarken ödeme konusunda da çoğu zaman müşterilerini sıkmayıp esnek davranan bankacılık ürünlerinin başında geliyor. En popüler Ziraat Bankası kartı şüphesiz Maximum markasına sahip olan kredi kartı iken; pek çok insan aidatsız Ziraat Kredi Kartı da tercih edebiliyor.

Ziraat Bankası Maximum Kredi Kartı

 • Ziraat Maximum kredi kartı ile yapacağınız her alışveriş, sizlere doyasıya maxipuan kazandırırken aynı zamanda dönem dönem takip edebileceğiniz Maximum kampanyaları ile de anlaşmalı mağazalarda puanlarınızı katlayabilirsiniz.
 • Ödeme, tamamıyla sizin özgürlüğünüzde ve kredi kartını alırken de; sonrasında da son ödeme tarihi, hesap kesim tarihi gibi değerleri rahatlıkla değiştirebilmeniz sağlanabiliyor.
 • Ziraat Maximum kredi kartı ürünlerinde, Nakit Avans özelliği de mevcut ve günün her saatinde, diğer bankalara nazaran çok daha az komisyonla nakit avans çekebilmeniz mümkün oluyor.
 • Maximum kart markası ile anlaşmalı, günümüzde 200.000’den fazla mağaza ve kuruluş var. Bunlardan yapacağınız her alışverişte taksit ve benzeri avantajlar sizi bekliyor.

Ziraat Bankası Maximum Platin Kredi Kartı

 • Taksitli nakit avans özelliği ile dilediğiniz zaman Ziraat Maximum Platin kartınızdan nakit avansınızı çekip, taksitlendirebiliyorsunuz.
 • Örneğin, bir mağazaya girip tek çekimle alışveriş yaptınız ancak bütçenizde sıkışma yarattı bu durum; Ziraat Maximum Platin kart, tarafınıza sonradan taksitlendirme özelliği sunarak bu durumu ortadan kaldırıyor ve yaptığınız alışverişleri rahatlıkla daha sonra taksitlendirebiliyorsunuz.
 • Herhangi bir sorununuzda, Platin ve ayrıcalıklı müşteri olarak tarafınıza atanan Asistans hizmeti ile bu sorunları, dakikalar içerisinde beklemeden çözebilmeniz yine mümkün. Asistans hizmeti, aracınızın çekilmesinden tutun da tıbbi danışmaya kadar her hizmeti sınırsız kapsamlarda sağlayabilmektedir.

Ziraat Bankası Aidatsız Kredi Kartı

 • Visa titri altında bulunan her mağazadan rahatlıkla alışveriş yapabilmeniz ve nakit avans kullanabilmeniz, yine mümkün. Ancak bu kredi kartında maalesef taksit, puan ve benzeri etmenleri kullanamıyorsunuz.
 • Sanal kart üretip, web üzerinden alışverişlerinizi yine Ziraat Kart ile gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Kampanyaları

Sonuç olarak, pek fazla kredi kartı bulunmasa da, banka içerisinde oldukça avantajlı kredi kartı kampanyaları olduğu görülebiliyor. Özellikle Maximum markası altında tarafınıza sunulan Ziraat Bankası kredi kartı ürünlerinin hepsi; Maximum kart için yapılan kampanyalara rahatlıkla katılabiliyor. Bunun yanında, dönem dönem yapılan kredi kartı kampanyaları kapsamında anlaşmalı mağazalardan, benzin istasyonlarından epey yüksek Maxipuan elde edebiliyorsunuz.

Ziraat Bankası kredi kartı ürünleri, hem ödeme konusunda esnek davranması hem de nakit avans özelliğindeki düşük faiz tutarı ile en çok tercih edilen kredi kartlarının başında geliyor. Siz de, yukarıdaki başvuru kanallarından, rahatlıkla başvurunuzu yapabilir ve nihayetinde güvenli, rahat ve doğru bir kullanımla kredi kartının avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri > TIKLAYIN

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.