Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

Ziraat Bankası Kredi Kartı Şifresi Nasıl Alınır?

Bu nedenle Ziraat Bankası kredi kartı şifresi nasıl alınır merak edenler için kullanılabilecek bankacılık kanallarını yazımızda özetledik.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Şifresi Nasıl Alınır?

Ziraat Bankası Kredi Kartı Şifresi Almak

Ziraat Bankası, ülkemizdeki birçok tüketici tarafından tercih edilen bir finans kurumudur. Köklü geçmişi ile müşterilerine güven vermektedir. Bankanın müşterilerine yönelik onlarca ürünü bulunmakta ve özellikle kredi kartı alanında tüketicilere geniş bir portföy sunmaktadır.

Bu nedenle Ziraat Bankası kredi kartı şifresi nasıl alınır merak edenler için kullanılabilecek bankacılık kanallarını yazımızda özetledik. Bankanın kredi kartları; Ziraat Kart- Ziraat Maximum- Platin, Ziraat Genç Kart, Ziraat Kart- Klasik, Ziraat Maximum-Gold, Ziraat Maximum- Klasik, Ziraat Standart ve Gold, Ziraat Standart- Klasiktir.

Her ürünü ayrı ayrı avantajları, indirimleri ve kampanyaları bulunmaktadır. Kartından maksimum fayda sağlamak isteyen tüketiciler ise Ziraat Maximum Kredi Kartı’nı tercih etmektedirler.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Şifresi Almak

Ziraat Maximum Kredi Kartı Şifre Alma

Şubelerden, internet bankacılığından, mobil uygulamasından, internet sitesinden, ATM’den ya da çağrı merkezinden Maximum kredi kartı başvurusu yaptığınızda, ürününüz kısa zaman içerisinde adresinize teslim edilecektir. Hem alışverişlerinizi taksitlendirebileceğiniz, hem de puan kazanabileceğiniz bu ürün, bütçenizi sarsmayacak faiz ve ücretlere sahiptir.

Ülkemizde sayıları 200.000’e yaklaşan Maximum üye kuruluşlarında birbirinden cazip indirimlerden yararlanmak, kampanyalara katılmak ve tüm alışverişlerinize Maxi Puan hediye edilmesi de kartın diğer avantajları arasında yer almaktadır.

Kredi Kartı Puan, Bonus ve Chip Paralar Nerelerde Kullanılır?

Başvuru sonrasında adresinize ulaşan kart ile birlikte zarf içerisinde kullanım şifresi de gönderilmektedir. Çünkü şifre olmadan bankanın size sunduğu hiçbir özellikten faydalanamazsınız. Peki, Ziraat Maximum kredi kartı şifre alma işlemleri hangi kanallarla gerçekleştirilebilir.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Şifresi Nasıl Alınır?

Ziraat Bankası kredi kartı şifre alma talebinde bulunan müşterilerine 2 farklı kanal üzerinden yardımcı olmaktadır. Bunlardan ilki şubeler, diğeri ise çağrı merkezidir. Aslında bireysel internet şubesi aracılığıyla da kredi kartlarıyla ilgili birçok işlem gerçekleştirilebilmektedir.

Kart detayları incelenebilir, hesap özetine bakılabilir, dönem içi hareketler, bekleyen taksitler ve provizyondakiler görüntülenebilir, hesap kesim tarihi değiştirilebilir, ödeme talimatı, hesap bağlama, ekstra gönderimi ve borç ödeme gibi işlemler yapılabilir. Ancak kurumun internet bankacılığı üzerinden Maximum kredi kartı şifre alma işlemi gerçekleştirilemez.

Mobil uygulaması ise kredi kartı ürününe dair pek fazla işlem içermiyor. Sadece karta EFT yapılabilmesine imkân veriyor. Bu nedenle müşteri hizmetleri ve şubeler haricinde herhangi bir kanalı kullanarak şifre alma, değiştirme ya da yeni bir şifre oluşturma işlemi yapamayacağınızı hatırlatalım…

Ziraat Bankası Şubesinden Kredi Kartı Şifre Alma

Maximum kartınızın şifresini unuttuysanız ya da kaybettiyseniz, en yakın şubeye giderek başvuruda bulunabilirsiniz. Ziraat Bankası şubesinden kredi kartı şifre alma talebinizi, kurumun bireysel müşteri temsilcilerine sıra alarak iletebilirsiniz. Temsilci, işlemlerinizi gerçekleştirilebilmesi için tarafınızdan vatandaşlık numaranızı ibraz eden bir belge (nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport) isteyecektir.

Yeni şifreniz oluşturulduktan sonra ATM’lerden şifre değişikliği yapmanızı, doğum tarihi gibi kolay tahmin edilebilir parolalar oluşturmamanızı, yeni şifrenizi unutmamak için bir kenara not etmemenizi, kağıda yazmamanızı ya da cep telefonunuza kaydetmemenizi öneririz.

Ayrıca internet giriş parolası veya kredi kartı şifresi gibi önem arz eden kodları güvenmediğiniz kişilerle paylaşmamanızda, sizin için yararlı olacaktır.

Müşteri Hizmetleri ile Kredi Kartı Şifre Alma

Bankanın çağrı merkezi 7 gün 24 saat tüketicilerin sorularını yanıtlamak ve müşterilerin işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirmekle görevlendirilmiştir. Bu nedenle müşteri hizmetleri ile kredi kartı şifre alma işlemlerinin yapılabilmesi mümkündür.

Bunun için 0850 220 00 00 ya da 444 00 00 numaralarından birini arayarak, iletişim merkezine ulaşmanız gerekmektedir. Sonrasında menü aracılığıyla Kredi Kartı bölümüne ulaşarak işlemlerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Maximum kredi kartı şifre alma işlemleriniz sırasında zorlanırsanız, müşteri temsilcisine bağlanarak da yardım alabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.