Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

Ziraat Bankası Kredi Kartı Limiti Yükseltme

Ziraat Bankası Kredi Kartı Limiti Yükseltme

Ziraat Bankası Kredi Kartı Limiti

Ülkemizde faaliyette olan bankalar içerisinde en köklü geçmişe sahip olan finans kurumlarından Ziraat Bankası, müşterilerinin yetmeyen kart limitleri için çözüm bulabilmelerine yardımcı olmaktadır. Siz de kart limitinizin zaman içerisinde yeterli olmamaya başladığını düşünüyorsanız ya da gerçekleştirmek istediğiniz bir alışveriş işlemi için kartınızın limiti yetmiyorsa, Ziraat Bankası kredi kartı limiti yükseltme talebinde bulunabilirsiniz.

Bu konuda mevcut limitinizin ne kadar olduğuna dair bilgilerini hangi kanallarla öğrenebileceğinizi ve kart limitinizi nasıl arttıracağınızı yazımızda kapsamlı olarak sizlere aktardık. Yazımızın yardımcı olması dileğimizle.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Limiti Nasıl Yükseltilir?

Ziraat Bankası müşterilerinin kredi kartı limit artış başvurusunda bulunabilmesi için ATM’lerin, SMS servisinin, internet bankacılığının, şubelerin ve telefon bankacılığını kullanılmasına müsaade etmektedir.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Limiti Yükseltme

SMS ile kredi kartı limiti yükseltme

4747 SMS servisi ile Ziraat Bankası kredi kartı limit yükseltme işlemi yapmak isteyenler, LIMIT yazarak bir boşluk bıraktıktan sonra söz konusu kartın son 6 rakamını ve arttırılması istenen limit ile aylık net geliri yazdıktan sonra 4747’ye SMS göndermelidir.

Aylık net gelir ile talep edilen limit arasında da bir boşluk bırakılmalıdır. Örnek: LIMIT 450745 4000 2500. SMS ile limit artışı başvurusunda aslında banka herhangi bir ücret almıyor fakat operatörünüz bu işlem için 1 SMS ücreti kesmektedir.

İnternet bankacılığı ile kredi kartı limiti yükseltme

Ücretsiz olarak Ziraat Bankası kredi kartı limit yükseltme işlemi yapmak isteyenler ise internet bankacılığını kullanabilirler. İnternet bankacılığı hızlı bir limit arttırma seçeneği olsa da, sadece internet erişimi olan kişiler tarafından kullanılabilmektedir. Bu yöntem için Ziraat Bankası internet şubesine giriş yaptıktan sonra Kredi Kartlarım bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz.

Müşteri hizmetleri ile kredi kartı limiti yükseltme

444 00 00 numaraları Ziraat çağrı merkezi aracılığıyla da kart limitinizin arttırılmasını isteyebilirsiniz. Son olarak ATM’lerin ilgili bölümlerinden ya da şahsen şubelerden başvuru yaparak da, Ziraat Bankası kredi kartı limit yükseltme talebinizin iletilmesini sağlayabilirsiniz…

Ziraat Bankası Kredi Kartı Limitimi Nasıl Öğrenebilirim?

Ziraat Bankası’na ait bir kredi kartı ürününü kullanıyorsanız güncel limitinizi sorgulamak için pek çok kanalı kullanabilirsiniz. Bu kanalları SMS bankacılığı, internet bankacılığı, ATM’ler, müşteri hizmetleri ve şubeler olarak sıralayabiliriz. Bu şekilde bir sıralama yapmamızın nedeni ise en hızlı Ziraat Bankası kredi kartı limiti öğrenme seçeneğinin SMS bankacılığı olmasıdır.

Kısa süre içerisinde güncel kart bilgilerini almak isteyenler KKLIMIT yazıp, boşluk karakterine bastıktan sonra limiti bilmek istedikleri kredi kartının son 6 rakamını yazarak mesaj oluşturmalıdırlar.

Örnek olarak KKLIMIT yazıp 450745 şeklinde oluşturulan SMS, bankanın kart limit sorgulama servisi olan 4747’ye gönderilmelidir. Bankayla son 6 rakamını paylaştığınız karta dair limit bilgisi kısa süre içerisinde tarafınıza iletilecektir.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri için > TIKLAYIN

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.