Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye’de öğrenciye ve çiftçiye mütemadiyen desteklerini sunan devlet destekli katılım bankalarından Ziraat Bankası, belki de “nitelikli” hizmet veren bankaların başında geliyor. Geçtiğimiz yıllarda yaptığı vizyon değişikliği hasebiyle, gençlere yönelen ve odak noktasını biraz daha genişleten bankanın kredi kartlarına baktığımızda, geniş bir ürün yelpazesi bulunmasa da meslek gruplarına uygun, aidatlı ve aidatsız olmak üzere pek çok kart seçeneğini bulundurabildiğini görüyoruz.

Bu yazımızda, bir Ziraat müşterisiyseniz yahut olmak istiyorsanız; Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu aşamalarını tarafınıza aktarmaya gayret edeceğiz. Siz de, aşağıdaki yönergeleri takip ederek ve tavsiye ettiğimiz birkaç kredi kartı ürünü ekseninde başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Ziraat Bankası kredi kartları avantajlarını anlattığımız bu yazımızdan keyif almanız dileğimizle.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Ziraat Bankası Kredi Kartları

Ziraat Bankası, bilindiği gibi sadece çiftçiye değil aynı zamanda devlet desteğiyle öğrencilere de burs desteği verebilen bir banka ve bankanın kredi kartı ürünleri aşağıdaki gibi listelenebilir.

 • Ziraat Maximum kredi kartı
 • Genç Bankkart
 • Ziraat Kart
 • Ziraat KobiKart
 • Başakkart
 • Şirket Kredi Kartı

Başvuru Kanalları

Gerek bireysel gerek kurumsal olarak birkaç karta sahip olsa bile bunu iyi kategorize eden bir banka olarak Ziraat Bankası’nda kredi kartı başvurusu için pek çok kanal da oluşturulmuş. Aşağıda bu başvuru kanallarından nasıl Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu yapabileceğinizi adım adım öğrenebilirsiniz.

Şubeler

Herhangi bir Ziraat Bankası şubesinden, form doldurma yöntemiyle kredi kartı başvurusu yapabilmeniz mümkün. Bunun için yanınızda bir kimliğinizin bulunması yeterli görülüyor.

İnternet Sitesi

Ziraat Bankası resmi web adresi ziraat.com.tr üzerinden, bireysel > kartlar yahut kurumsal > kartlar yolunu izleyerek; dilediğiniz gruptaki karta eğer şartları yerine getirebiliyorsanız başvurabilirsiniz. “Kredi kartı hemen başvur” butonuna bastığınızda, küçük bir form doldurduktan sonra başvurunuz işlem sırasına alınmış olacaktır.

İnternet Bankacılığı

Ziraat Bankası müşterisiyseniz ve burada hesabınız varsa; Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu çok daha kolay hale gelebiliyor. İnternet bankacılığı sistemine giriş yaptığınız vakit “başvurular” sekmesinde rahatlıkla, size uygun kredi kartlarını görüntüleyebilip başvurunuzu yapabilirsiniz. Bunun için herhangi bir form doldurmaya da ayrıca gerek yok, işleriniz tek tıkla halledilebilir. Henüz internet bankacılığı şifrenizi almadıysanız, Ziraat Bankası İnternet Şifresi Nasıl Alınır? başlıklı yazımız üzerinden gerekli yönergeleri uygulayarak şifrenizi hemen alabilir, internet bankacılığını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Mobil Bankacılık

Android ve iOS platformlardaki Ziraat Mobil uygulamasıyla, yine kredi kartı başvurusunu yapabilmeniz mümkün. Bunun için uygulamayı yükledikten sonra, müşteri panelinize girmeniz ve “başvurular” sekmesinden “kredi kartı başvurusu” seçeneğine tıklamanız gerekiyor. Bu adımdan sonra seçeceğiniz herhangi bir kredi kartı ürününe direkt başvuru yapılabiliyor.

Çağrı Merkezi

Ziraat Bankası çağrı merkezi yahut müşteri hizmetleri numarası 0850 220 00 00 üzerinden Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Müşteri iletişim merkezi içerisinden görüşebileceğiniz operatör, size hem kredi kartı ürünleri hakkında detaylı bilgi verecek hem de uzaktan form doldurma işlemiyle başvurunuzu kabul edecektir.

En Popüler Ziraat Bankası Kredi Kartları

Aşağıda tarafınıza en popüler Ziraat Bankası kredi kartlarını sunacak ve özelliklerini de yine açıklamaya gayret edeceğiz. Ziraat Bankası’ndan kredi kartı almaya kesin kararlıysanız, önerimiz aşağıdakilerden birine sahip olabilmenizdir.

Ziraat Maximum Kredi Kartı

Ziraat Bankası’nın Maximum markası altında sunmuş olduğu kredi kartı, günümüzde hem Ziraat ekseninde hem de Maximum ekseninde pek çok kampanyaya sahip.

 • 50 TL ve altındaki alışverişlerde temassız özelliği kullanabilme.
 • Türkiye sınırlarındaki 200 bine yaklaşan mağazada, alışveriş yaparken taksit fırsatı ve bu taksitleri yaparken aynı zamanda Maxi Puan kazanabilme şansı.
 • Borç kredilendirebilme özelliği.
 • Anında nakit avans çekebilme ve ATM’den paranızı kesintisiz alabilme şansı.
 • Sonradan taksitlendirme özelliğiyle ödemelerinizde zorlanmama.

Ziraat Kart

Ziraat Bankası kredi kartı ürünlerinden, aidatsız olanı; Ziraat Kart olarak biliniyor ve Ziraat Kart hem sade, hem de pek çok insan için ideal olarak görülüyor.

 • Nakit avans çekebilme şansı.
 • Ödeme sistemini kendinize dair özelleştirebilme.
 • Sanal kart üretebilme ve bu sanal kartı dilediğiniz e-ticaret ortamında kullanabilme.
 • Borç kredilendirebilme.
 • Sonradan taksitlendirebilme.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Kampanyaları

Bakıldığında, diğer bankalara nazaran biraz daha kısır bir kredi kartı ürün portföyü bulunan Ziraat Bankası’nın Maxi Puanlardan sizleri şanslı kıldığını söyleyebiliriz. Anlaşmalı Maximum mağazalarında 9+ taksit yapabilmeniz ve Maxi puanlarınızı buralarda harcayabilmeniz gibi avantajları da dahil ettiğimizde; kredi kartının ideal olduğu söylenebilir. Ziraat Bankası’nın bunun dışında dönemsel olarak bazı kampanyaları da, yine bulunuyor.

Başvuru kanalları aracılığıyla Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu yapabilmeniz mümkün.

Bankaların Müşteri Hizmetlerine ulaşmak için > TIKLAYIN

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.