Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

Yapı Kredi Kredi Başvurusu

Yapı Kredi Kredi Başvurusu

Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi

Türkiye’nin en büyük bankalarından birisi olan Yapı Kredi Bankası, düşük faiz oranları ile insanlara hizmet vermeye devam ediyor. Bugün sadece kredi çekiminde değil aynı zamanda kredi kartı ve diğer hizmetleri ile de birçok kişiye yardımcı olmakta olan Yapı Kredi bankası, öğrenciden yaşlıya, esnaftan tüccara birçok kişiye yardım etmektedir. %1,71 den başlayan düşük faiz oranlarında yaranmak isteyenlerin başvuruda bulunması gerekmektedir. Başvuruda bulunmadan öncede ön başvuru yapmaları ve bu başvurularını şubeye giderken yanlarında götürmeleri çok daha yararlı olacaktır. Bu nedenle aşağıdaki adımları takip etmeleri ve ön başvuru için başvuruda bulunmaları mantıklı olacaktır. Keyifli okumalar dileriz.

Yapı Kredi Bankası Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi başvurusunda bulunmak için önünüzde birçok seçenek mevcut. İster telefonla arayarak  Yapı Kredi Telefon Bankacılığı üzerinden, ister sms ile gönderip sonucun cebinize gelmesini bekleyin. En çok tercih edilen yöntem ise “İnternetten Yapı Kredi Kredi Başvurusu”dur. Tüm bu yöntemleri inceleyerek başvuru yapmak için yazının devamını okuyabilirsiniz.

yapı kredi kredi basvurusu

Telefon İle Kredi Başvurusu

Yapı Kredi bankasına kredi başvurusu için telefon üzerinden bir başvuru verebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken 444 0 444 numaralı Yapı Kredi hattını aramak ve operatörün vermiş olduğu talimatları izlemektir. Sonrasında ise kendiniz kredi başvurusunda bulunabilecek ve bir ön onay alabileceksiniz. Büyük bankaların vermiş olduğu bu güzel hizmet Yapı Kredi bankası tarafından da verilmekte ve çağrı merkezi yedi gün yirmi dört saat hizmet vermektedir.

SMS İle Kredi Başvurusu

Yapı Kredi bankasına SMS yolu ile başvuruda bulunmak isterseniz bir kısa SMS ile kredi başvurunuzu yapabilir ve hemen bir ön onay alabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Kredi Türü (konut ya da Bireysel) boşluk T.C Numaranız boşluk Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e kısa mesaj olarak göndermenizdir. Sonrasında onay SMSi alacak ve onay numaranız ile şubeye başvurmanız gerekecektir.

Ayrıca Bakınız: SMS ile Kredi Veren Diğer Bankalar

İnternet İle Kredi Başvurusu

“ Hızlı Kredi “ sloganı ile müşterilerine en çabuk krediyi veren Yapı Kredi bankası, web üzerinden de kredi başvurusu almaktadır. Bunun için ise tek yapmanız gereken yönlendireceğimiz internet sitesindeki Yapı Kredi Kredi Başvuru Formu’nu doldurarak Gönder butonuna tıklamak. Başvuru formu aşağıda örnek olarak verilmiştir;

yapi kredi kredi basvuru formu

Burada sizden istenen bilgiler resimde görüldüğü gibi TC Kimlik Numarası, Doğum Tarihi ve Cep Telefonu şeklindedir.

Kredi sonucunuzu 5 dakika içerisinde SMS olarak cep telefonunuza atma sözü veren Yapı Kredi’ye internetten kredi başvurusu yapmak için tıklayın.

Şubeden Kredi Başvurusu

Kimliğinizle birlikte size en yakın şubeye giderek bireysel müşteri temsilcisi masası için sıra almanız gerekmektedir. Sıra size geldiği zaman banka çalışanıyla birebir görüşerek aklınızdaki tüm soru işaretlerini giderebilir, çekeceğiniz kredinin faiz oranlarını, ödeme kolaylıklarını ve en fazla ne kadar kredi çekebileceğinizi öğrenebilirsiniz. Kredi başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra banka sizden ek belgeler talep edebilir. Bunlar; gelir belgesi, ikametgah ya da adınıza kayıtlı elektrik, su veya internet faturalarından biri olabilir. Kredinin sonuçlanması için bu belgeleri ilk seferde yanınızda götürmeniz süreci hızlandırıp zaman kazanmanıza yardımcı olur.

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.