Kredilog.com

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Limiti Yükseltme 2018

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Limiti

Yapı Kredi Bankası, Worldcard kullanan müşterilerine limit arttırma konusunda oldukça hızlı ve pratik yöntemler sunmaktadır. Özellikle müşteri limiti adı verilen hizmet sayesinde tek bir limit belirlenerek, tüm kredi kartlarının limitlerini yönetebilmek Yapı Kredi Bankası’nın müşterilerine oldukça büyük avantaj sağlamaktadır.

Alışveriş tutkunlarının sıklıkla yararlandığı müşteri limiti, kişinin limiti dâhilinde özgürce harcama yapabilmesini sağlamaktadır. Peki, birden fazla kartı olmayan müşteriler kart limitlerini nasıl arttırabilirler?

Yapı Kredi Kredi Kartı Limiti Nasıl Yükseltilir?

Yapı Kredi Bankası’na ait olan World Kartınızın limiti yettiğinde ister yurtiçinden, isterseniz de yurtdışından rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz. Ancak limitiniz yapmak istediğiniz işlem için yeterli değilse, bunun için bankanızın size sunmuş olduğu 4 bankacılık kanalından birini kullanarak limitinizi arttırmanız gereklidir.

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Limiti Yükseltme

İnternet şubesinden kredi kartı limiti yükseltme

Bu kanallardan ilki bankanın bireysel internet şubesidir. Sisteme giriş yaptıktan sonra sırası ile Kartlarım/ Kart Hizmetleri/ Limit İşlemleri adımlarını takip ederek, mesleki bilgilerinizi ve gelir belgelerinizi beyan etmelisiniz. Bu işlemlerden sonra istediğiniz artırımı belirterek, değerlendirme sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Telefon bankacılığı ile kredi kartı limiti yükseltme

Yapı Kredi Bankası kredi kartı limit arttırma için hızlı bir çözüm yolu arıyorsanız, o halde telefon bankacılığını kullanmalısınız. 444 0 444 Yapı Kredi müşteri hizmetlerini arayarak, limit artış talebinde bulunabilirsiniz. Telefon bankacılığı sistemi üzerinden işlem yapmak için de sırası ile 1,2,1 tuşlarına basarak, kredi kartı limiti ile ilgili size en uygun seçimi yapmalısınız.

Kısa mesajla kredi kartı limiti yükseltme

Mesaj atarak limitinizin arttırılmasını talep etmenizde mümkün. Bu yöntemi kullanmak istiyorsanız, büyük harfler ile olacak şekilde LIMIT yazdıktan sonra kredi kartınızın son 6 hanesi ile aylık net gelirinizi yazarak SMS’i 4411’e göndermelisiniz. Kelimeler arasında boşluk bırakmayı unutmayınız. Örneğin; LIMIT 456545 3000 şeklinde bir SMS oluşturmanız gereklidir.

Mesajın gönderildiği cep telefonu numarasının, müşteri bilgileri altında bankanın sisteminde kayıtlı olması gereklidir. Ayrıca aylık net gelir bilgisi yazılırken, herhangi bir noktalama işaretinin kullanılmaması ve sadece tamsayı olarak girilmesi gerekmektedir.

Banka şubesinden kredi kartı limiti yükseltme

Yapı Kredi Bankası müşterisi olarak bu kanallardan hiçbirini kullanamıyorsanız limit artırım talebinizi iletmek için en yakın şubeye gitmelisiniz. Şubede tarafınızdan istenilecek olan belgeler iş/meslek bilgileriniz ile güncel gelir beyanınızdır.

Yapı Kredi Kredi Kartı Limitimi Nasıl Öğrenebilirim?

Kredi kartınızın limitini bilmiyor ve bunu hızlı bir şekilde öğrenmek istiyorsanız, telefon bankacılığını kullanarak limitinizin ne kadar olduğunu sorgulatabilirsiniz. İnternet erişiminiz varsa Yapı Kredi Bankası internet şubesi üzerinden de kredi kartı limitinizi görüntüleyebilirsiniz.

Kartınızın size ilk teslim edildiği zaman tarafınıza gönderilen bilgi formunda da World Kart limitiniz yer almaktadır. Diğer yandan şubelere uğrayarak ya da ATM’leri kullanarak da kartınıza tanımlanan limitin ne kadar olduğunu öğrenebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.