Kredilog.com

Vatan Bilgisayar Odeabank Kredi Başvurusu 2018

Vatan Bilgisayar Kredi

Hemen her teknoloji marketi, artık kredi kartı ile taksit yapılmasının engellenmesi sonucunda, kendilerine farklı yöntemler arıyor ve bu yöntemleri kullanarak taksitli satış yapmaya çalışıyorlar. Aksi durumda maalesef herhangi bir biçimde direkt satış yapamıyorlar, zira teknoloji marketlerinde bulunan 7’den 70’e teknolojik ürünün fiyatları da, ucuzdan, çok pahalıya dek değişiklik gösterebiliyor.

Bu fiyat kartelasında, kendisine örneğin ev sinema sistemi ve televizyon almak isteyen biri; çok zengin değilse, hakkını vererek üretilen ve iyi bir fiyata satılan bu ürünleri direkt, nakit parayla alamayabilir. Bu uğurda kredi kartını kullanmak isteyen herhangi biri, kullanamadığı şu yıllarda teknoloji marketlerinin çözümlerinden faydalanacaktır.

Vatan Bilgisayar Odeabank Kredi Başvurusu

Vatan Bilgisayar Odeabank kredisi. Dakikalar içerisinde başvurup sahip olabileceğiniz bir kredi ürünü olarak, Vatan Bilgisayar kredisiyle, düşük faizlerle dilediğiniz teknolojik ürüne geniş vadelerle sahip olabilirsiniz.

Bugünkü yazıda sizler için Vatan Bilgisayar’da taksitli alışveriş imkanı sunan Odeabank kredisine başvuru sürecini ve yapmanız gerekenleri aktaracağız. Siz de, teknoloji mağazasından taksitli ürünler satın almak istiyorsanız, yazıya devam edebilirsiniz.

Vatan Bilgisayar Odeabank Kredi Başvurusu

Vatan Bilgisayar Fibabanka Kredi Başvurusu

Vatan Bilgisayar’dan Odeabank Kredisiyle Alışveriş Nasıl Yapılır?

Vatan Bilgisayar içerisinde, dilediğiniz hemen her ürünü Odeabank Vatan kredisiyle, uygun taksit ve düşük faiz oranlarıyla satın alabildiğinizi belirtmiştik. Odeabank işbirliği ile verilen bu hizmeti alabilmek için, öncelikle alacağınız ürünü belirlemeniz gerekiyor.

Bunun için herhangi bir Vatan Bilgisayar mağazasına gidebilir ve dilerseniz internetten seçtiğiniz bir ürünün stoklarında olup olmadığını öğrenebilir; dilerseniz seçiminizi, stokta var olan ürünler üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemden hemen sonra, yapmanız gereken şey bu ürünü satın almak istediğinizi personele belirtmektir.

Personele, durumunuzu açıklarken, herhangi bir kredi kartınızın bulunmadığını ve Vatan Computer Kredi ürününden yararlanmak istediğinizi, çünkü ürünü yalnızca taksitle alabileceğinizi de ayrıca bildirmeniz gerekiyor.

Zira bu ürünü taksitle almak istiyorsanız, kredi ürününe başvurmanız gerekecektir. Personel sizlere kısa sürede yardımcı olarak, kredi başvurusunu yapabilmeniz için yönlendirecek ve gerekenleri, yine size belirtecektir. Bu sayede, siz de kısa süreli bir mola verebilir ve kendisini dinleyebilirsiniz.

Vatan Bilgisayar Kredi Başvurusu

Gelelim, kredi başvurusu sürecine. Vatan Bilgisayar içerisinde, genelde hafta sonları bulunmayan ancak hafta içi her gün orada olabilen, mesai saatleri içerisinde yakalayabilirseniz görüşebileceğiniz bir Odeabank yetkilisi bulunabilmektedir.

Kendisine ayrı bir masa açılmıştır muhtemelen ve personel sizi eğer oradaysa, bu yetkiliye yönlendirecektir. Bu yetkili aracılığıyla kredi başvurunuzu yapabilmek çok basit, herhangi bir işleme gerek kalmaksızın sadece kimlik belgenizle tarafınıza kredi çıkıp çıkmayacağını dakikalar içerisinde öğrenebilir ve ürününüzü satın alabilirsiniz.

Ancak, eğer kredi yetkilisi oralarda yoksa, Vatan Bilgisayar personeli cep telefonunuz üzerinden mesaj göndermenizi talep edebilir. Buna göre, göndereceğiniz mesaj aşağıdaki şablona uygun olmalıdır.

VATAN (boşluk) T.C. Kimlik Numarası (Boşluk) Alacağınız ürünün fiyatı.

Yukarıdaki şablona uygun şekilde 8444’e göndereceğiniz mesaj sonrasında, Odeabank sizlere dakikalar içerisinde bir ön onay verecektir. Eğer, ön onay alamazsanız, size kredi çıkmayacak demektir ve başka bir alternatif bulabilme çabalarına girebilirsiniz ancak ön onay alırsanız; aynı zamanda birkaç dakika içerisinde bir de telefon alırsınız. Bu telefon, Odeabank müşteri hizmetlerinden gelir ve görüşmeye uzaktan başlayabilir, başvurunuzu uzaktan yapabilirsiniz.

Vatan Bilgisayar Odeabank kredi başvurusunu gerçekleştirebilmeniz için alacağınız ürünün fiyatının 600 TL ve üzeri olması şarttır. 600 TL ve altı için, Odeabank Vatan Bilgisayar kredisini herhangi bir biçimde kullanamazsınız. Vatan Bilgisayar’da bu sebepten ürününüzü bir şekilde, 600 TL’ye tamamlamaya gayret edebilir, dilerseniz ikinci bir ürün de alabilirsiniz.

Odeabank müşteri hizmetleri ile yapacağınız görüşmede, kredi durumunuz “olumlu” işlendikten ve siz de bu duruma onay verdikten hemen sonra, yapmanız gereken tek şey ürünlerinizle kasaya gitmektir. Odeabank, Vatan Bilgisayar sistemlerine zaten dilediğiniz tutarı göndermiştir ve işlemleriniz tamamıyla uzaktan tamamlanmıştır. Dilediğiniz ürünleri, paranız değerinde alıp mağazadan çıkışınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Odeabank Vatan Bilgisayar Kredisi için ödemelerinizi ise yine herhangi bir Odeabank ATM’sinden yahut şubelerinden her ay yapabilirsiniz. Bunun için Vatan bilgisayar mağazalarına gitmenize gerek yoktur ve Türkiye’nin her tarafındaki herhangi bir ATM de, IBAN numarasını biliyorsanız, ödemenizi alabilmektedir. Bunu, tamamıyla bir kredi ödemesi gibi düşünebilirsiniz.

Vatan Bilgisayar Odeabank Kredi Hesaplama

Gelelim, kredinin faiz oranlarına ve hesaplama yöntemlerine. Bu durum biraz çetrefilli bir hale denk geliyor zira Vatan Bilgisayar 2017 yılında Odeabank kredisinin faiz oranlarını henüz bildirmemiş.

Herhangi bir Odeabank şubesine giderek faiz oranları hakkında detaylı bilgi alabilmeniz mümkün ancak, geçtiğimiz yıl Odeabank; Vatan Bilgisayar üzerinden ürün alıp kredi kullanmak isteyen herkese, 2500 TL’ye kadar dosya masrafsız ve geniş vadelerle kredi sunmuştu.

Faiz oranı ise %1,20 türevindeydi. Bu yıl da, böyle bir faiz oranının geleceğini varsaydığımızda, örneğin almak istediğiniz bir telefon 1000 TL değerindeyse, 1200 TL ödemiş olacaksınız demektir.

1200 TL’yi taksitlere böldüğümüzde ise örneğin 12 aylık bir vadede aylık 100 TL ile telefonunuza sahip olacaksınız anlamına gelir. Faiz oranı muhtemelen tutar arttıkça düşecek ancak vade arttıkça; artış gösterebilecektir. Bu sebepten, 2500 TL’ye kadar yapacağınız Vatan Bilgisayar Odeabank kredi kullanımlarında kişiye özel teklifler bekleyebilirsiniz.

Vatan Bilgisayar Odeabank Kredi Faizleri

2500 TL ve üzeri bir ürün aldığınızda ise muhtemelen tarafınıza 100 TL’den biraz daha fazla dosya masrafı tutarı eklenebilir. Bu tutarı da düşündüğümüzde, örneğin 3000 TL’lik bir ürün aldığınızda, 3600 TL’yi faiz oranlarıyla ödemek zorunda kalıp, ek olarak 100 TL; yani toplamda 3700 TL’lik bir kredi ödemesi yapmanız gerekecektir.

Her şeye rağmen Vatan Bilgisayar Odeabank Kredi ürünü alımının; kredi kartı olmaksızın yapılabilecek güvenli ve rahat bir işlem olduğu söylenebilir.

Vatan Bilgisayarın Hangi Şubelerinde Odeabank Var?

Vatan Bilgisayar mağazalarının hemen hepsinde, bir Odeabank şubesine rastlayabilirsiniz ancak yukarıda da belirttiğimiz üzere, rastlayamadığınız vakitlerde; direkt olarak Vatan Bilgisayar personeliyle görüşüp Odeabank Vatan Bilgisayar Kredisi ürününe uzaktan başvuru yapabilmeniz mümkün oluyor.

Vatan Bilgisayar mağazalarından, düşük faiz ve yüksek vade oranlarıyla alabileceğiniz bu teknolojik ürün kredisinin ödemesini ise her ay Odeabank tarafına gerçekleştiriyorsunuz.

Diğer mağazalara nazaran, daha düşük bir faiz oranı ve daha yüksek vade seçenekleri ile verilen bu krediye başvurunuzu yapmak için hemen Vatan Bilgisayar mağazalarına gidebilir ve ürününüzü seçip, personel ile görüşebilirsiniz.

Vatan Bilgisayar Kredi Kartsız Taksit 2018

Vatan Computer’dan alacağınız ürünlerde Odeabank kredisi çekerek kredi kartsız taksit yapabilirsiniz. Kredi kartı kullanmadan taksitli alışveriş yapmanın keyfini vatan kredi kullanarak çıkarabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.