Kredilog.com

Vatan Bilgisayar Fibabanka Kredi Başvurusu 2018

Vatan Bilgisayar Kredi

Cep telefonlarına getirilen taksit yasağından sonra Vatan Bilgisayar ile Fibabanka arasında yapılan anlaşma cep telefonlarını yine taksitle alma imkânını sizlere sunmaktadır. Fibabanka’nın Vatan Bilgisayar müşterilerine özel olarak sunmuş olduğu bu kredi başvurusunu yaparak sizlerde dilediğiniz cep telefonunu en uygun fiyat garantisi ile Vatan Bilgisayar üzerinden alabilirsiniz.

Vatan Bilgisayar Fibabanka Kredi Başvurusu

Vatan Bilgisayar Fibabanka Kredisi

Fibabanka ile Vatan Bilgisayar arasında yapılan anlaşmayla birlikte Vatan Bilgisayar üzerinden almak istediğiniz elektronik cihazlarınıza özel krediyi Fibabanka sağlamaktadır. Özellikle cep telefonu reyonlarında bulunan birbirinden yeni modelleri peşin almak yerine taksitli almaya ne dersiniz?

Fibabanka’nın Vatan Bilgisayardan alınacak olan elektronik cihazlara özel olarak sunmuş olduğu bu kredi türünden faydalanmak için sizlerde en yakın Vatan Bilgisayar şubesine giderek bu konuda yardım alabilirsiniz.

Vatan Kredi Sorgulama

Vatan Bilgisayardan alacağınız cihazlarda Fibabanka’nın sizlere özel olarak hazırlamış olduğu kredi sorgulama işlemini yapmak için Vatan şubelerine gidebilir ve burada bulunan müşteri danışmanlarından hizmet alabilirsiniz.

Bunun dışında Fibabanka’nın kredi sorgulama hattı olan 3422’ye göndereceğiniz kısa mesaj ile de kredi sorgulama işlemini sorunsuz bir şekilde yaparak çıkan kredi miktarına kadar cihaz alma fırsatınız bulunmaktadır. Vatan kredi sorgulama işlemi sırasında müşteri danışmanları sizlere yardımcı olacaktır.

Vatan Bilgisayar Fibabanka Kredi Başvurusu

Vatan Bilgisayardan kredi ile cep telefonu almak isteyen müşterilere özel Fibabanka’nın sunmuş olduğu düşük faizli kredi türü sayesinde sizlerde taksit seçeneği olmayan elektronik cihazları alırken taksit yaptırabilirsiniz.

Fibabanka’nın Vatan Bilgisayar ile yapmış olduğu anlaşma doğrultusunda müşterilerin SMS yoluyla yapacakları kredi başvurusundan hemen sonra Fibabanka çekmek istediğiniz kredi miktarını anında Vatan Bilgisayara bildirerek sizlerin almak istediği elektronik eşyaları almasına imkân vermektedir.

Bunun yapmanız gereken cep telefonlarınızın SMS bölümüne büyük harfler ile “VATAN” boşluk Türkiye Cumhuriyeti Kimlik numaranızı yazmanız ve SMS’i 3422’ye göndermeniz yeterli olacaktır.

Fibabanka tarafından sizlere 5 dakika içerisinde dönüş sağlanacak ve kredi çıkıp çıkmadığı konusunda banka bilgilendirme mesaj gönderecektir. Fibabanka müşterilerine özel olarak hazırladığı telefon kredisi ile hizmet vermektedir.

Vatan Bilgisayar Fibabanka Kredi Hesaplama

Gelelim, kredinin faiz oranlarına ve hesaplama yöntemlerine. Bu durum biraz çetrefilli bir hale denk geliyor zira Vatan Bilgisayar 2018 yılında Fibabanka kredisinin faiz oranlarını henüz bildirmemiş.

Herhangi bir Fibabanka şubesine giderek faiz oranları hakkında detaylı bilgi alabilmeniz mümkün ancak, geçtiğimiz yıl Fibabanka; Vatan Bilgisayar üzerinden ürün alıp kredi kullanmak isteyen herkese, 2500 TL’ye kadar dosya masrafsız ve geniş vadelerle kredi sunmuştu.

Faiz oranı ise %1,20 türevindeydi. Bu yıl da, böyle bir faiz oranının geleceğini varsaydığımızda, örneğin almak istediğiniz bir telefon 1000 TL değerindeyse, 1200 TL ödemiş olacaksınız demektir.

Vatan Bilgisayar Telefon Kredisi

Cep telefonu modellerinin her geçen gün artması beraberinde kullanıcılarının taleplerinin de artmasına neden olmaktadır. Vatan Bilgisayar telefon kredisi sayesinde sizlerde arzu etmiş olduğunuz cep telefonuna 8 taksit seçeneği ile ulaşabilirsiniz.

Herhangi bir vade farkı almadan müşterilerine en uygun fiyatlar ile cep telefonu kredisi sunan Vatan Bilgisayar üzerinden kısa süre içerisinde cep telefonu almak için en yakın Vatan Bilgisayar şubesine gidebilirsiniz.

Vatan Bilgisayar Kredi Kartsız Taksitle Alışveriş İmkânı

Teknolojik aletlerin birçoğuna getirilen taksit yasağından sonra Vatan Bilgisayar ile Fibabanka arasında yapılan anlaşma müşterilerin en çok talep ettiği kampanyalar arasında gelmeye başladı. Özellikle kredi kartınızda olmadan Fibabanka’nın sunmuş olduğu bu kredi kampanyaları sayesinde Vatan Bilgisayar üzerinden 7 Bin TL’ye kadar alışveriş yapma şansınız bulunmaktadır.

Herhangi bir vade farkı ve faiz uygulamayan Fibabanka’nın müşterilerine Bin TL ile 7 Bin TL arasında sunmuş olduğu bu kredi türünden hiçbir faiz almadığını da belirtmek istiyoruz. Telefon kredisi, Bilgisayar kredisi ve daha birçok teknolojik üründe Vatan Bilgisayar müşterilerine 0 faiz ile kredi imkânı sunan Fibabanka’nın bu kredi türüne olan talep her geçen gün artış göstermektedir.

Bu kredi türünden faydalanmak için en yakın Vatan Computer mağazasına giderek Fibabanka’nın sunmuş olduğu bu kredi türüne başvuru yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.