Kredilog.com

Vakıfbank Kredi Başvurusu 2018

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi

İhtiyaçların ardı arkası kesilmez. Ev, araba, evlilik ya da beyaz eşya gibi hayatta birçok masrafla karşılaşmaktayız. Tüm bunları karşılamak için zaman zaman kredi çekmeye lüzum görüyoruz. Normal bir çalışan maaşıyla alınamayacak kadar yüksek rakamlara tekabül eden bu ihtiyaçları karşılamak için en uygun faiz ve ödeme koşullu banka kredilerini yazmak da bize düşüyor.

Vakıfbank ihtiyaç kredisini 36 aya varan vadelerle kullanabilirsiniz. Faiz oranı %1,75 olarak hesaplanmaktadır. Çekeceğiniz kredi türüne göre değişlik gösteren faiz oranları kullanacağınız kredi miktarı arttıkça düşmektedir.

Vakıfbank Bankası Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türkiye’nin belki de en köklü bankalarından birisi olan Vakıfbank ihtiyaç anında yine tüketicinin yanında bulunuyor. “Parmağınızın ucundaki kredi“ sloganı ile birçok kişiye yardım etmiş ve yardım etmeye de devam etmektedir.

Vakıfbank’a kredi başvurusunda bulunmak için ise izleyebileceğimiz bazı yollar bulunmaktadır. Öncelikle Vakıfbank telefon ile kredi başvurusu almamaktadır. Fakat yinede isterseniz 0850 222 0 724′ü, tüm operatörlerden arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Vakıfbank’a SMS ve Web yolları ile ulaşmanız ve kredi başvurusunda bulunmanız mümkündür.

Bu sayede sadece 1 dakikanızı ayırarak ön onay alabilir ve şubeye gittiğinizde krediniz hazır bir şekilde işlemlerinizi tamamlayarak çıkabilirsiniz. Bu işlemler sizin kredi alıp alamayacağınızı kontrol ettiği gibi aynı zamanda da kredi çekme işlemlerinizi de yarı yarıya azaltacaktır. Aşağıdaki başvuru kanalları üzerinden kolayca başvuruda bulunabilirsiniz.

vakıfbank kredi başvurusu

Vakıfbank Kredi Başvuru Kanalları

  • Şubeden Kredi Başvurusu
  • SMS ile Kredi Başvurusu
  • Web Üzerinden Kredi Başvurusu

Şubeden Kredi Başvurusu

Çevrenizdeki en yakın Vakıfbank şubesine giderek bireysel müşteri temsilci masası için sıra alınız. Sıranız geldiğinde banka çalışanına kimliğinizi vererek çekmek istediğiniz kredi türü ve miktarını söyleyiniz. Kredi puanınızın uygun olup olmadığı kontrol edildikten sonra eğer sistem kredi için onay verecek ise sizden gelir belgesi, ikametgah gibi belgeler istenecektir. Bu belgeleri detaylı olarak yazının sonunda bulabilirsiniz.

SMS İle Kredi Başvurusu

Vakıfbank’a SMS ile kredi başvurusunda bulunmak için yapmanız gereken tek şey, TIK boşluk T.C Numaranız boşluk Aylık Net Gelirinizi yazıp 5724‘e kısa mesaj olarak göndermenizdir. Sonrasında sağlanan kontrollerin hemen ardından yaklaşık olarak 5 dakika içerisinde onay SMS’i gelecektir. Bu SMS sonunda ise size ön onay verilmiş olunacaktır. Artık bankanız ile iletişime geçip, şubeye gidebilir ve kredinizi gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Web ile Kredi Başvurusu

Vakıfbank’a yine web üzerinden form doldurarak bireysel kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu yöntemin en çok kullanılan yöntemlerden birisi olduğunu da söyleyebiliriz. Bugün birçok kredi çekmek isteyen kişi, Vakıfbank’ın sitesinde bulunana formu dolduruyor ve başvurusunu bu şekilde tamamlıyor. Buraya tıklayarak bu forma ulaşabilirsiniz. Formu gönderdikten sonra ise, size bir kısa SMS gelecektir. Kısa SMS de size verilmiş olan başvuru numaranızı ONAY boşluk Onay Numaranızı yazıp 5724e göndermeniz yeterli olacaktır.

Başvuru esnasında yanınızda bulundurmanız gereken belgeler

  • Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesinin aslı ve fotokopisi,
  • Gelir durumunu gösterir belge (Ücretli iseniz; maaşınızın üzerinde kısıtlama olmadığına dair kurum yazısı, Emekli iseniz; maaş aldığınız bankalardan onaylı maaş hesaplarının ekstresi),
  • İkametgah belgesi veya borçlu adına kayıtlı en son tarihli telefon, elektrik, gaz, su vb. faturalardan birinin fotokopisi gereklidir,
  • Kredi çeşidine göre ek belge ya da teminatlar istenebilir.

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.