Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu

60 yıldan fazladır, Türkiye’de kesintisiz hizmet veren bankalardan Vakıfbank, son yıllarda hem tasarım bazında, hem misyon bazındaki değişiklikleri ile tabiri caizse “gençleşen” ve yeniden sektöre fırtına gibi dönen bankalardan bir tanesi oldu. Hiç şüphesiz yönetimsel değişikliklerin de bu durumda hayli fazla etkisi mevcut.

Bu durumların yanında, Vakıfbank kredi kartları da oldukça avantajları ve özellikleri ile adından sıkça söz ettirmeye başladı. Biz de Vakıfbank kredi kartlarına dair bilgileri sizler için derledik. Bugünkü yazımızda, Vakıfbank kredi kartı başvurusu için faydalanabileceğiniz birtakım bilgilere ve elbette Vakıfbank’ın en başarılı kredi kartlarına değineceğiz. Siz de, bu yönergeleri izleyerek dilediğiniz kredi kartına sahip olabilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Kartları

Finansal pek çok ihtiyacınıza, hem kurumsal hem de bireysel çerçevede yanıt vermeye çalışan Vakıfbank, içerisinde kart aidatı bulunan ve bulunmayan pek çok ürün sunuyor. Bunlar, aşağıdaki biçimde listelenebilir:

 • Vakıfbank Worldcard
 • Taraftar Kartlar
 • Milplus
 • Platinum
 • Rail & Miles
 • Like Card
 • Ortak markalı kartlar
 • TercihKart
 • BusinessCard
 • Tarımkart

Worldcard titri ile karşımıza çıkan Vakıfbank kredi kartları, genelde aidatlı olmakla beraber pek çok bankaya nazaran, buraya daha az aidat ödediğinizi belirtmemiz gerek. Bunun yanında, Vakıfbank taraftar kartlarında da World markasını sunuyor ve siz alışveriş yaparak hem takımınıza destek olabiliyor, hem de bol bol Worldpuan kazanabiliyorsunuz. Tarım ve çiftçi meslek grubuna desteğini de asla esirgemeyen Vakıfbank’ın bu grup için sunduğu kredi kartı olan Tarımkart da, popüler olarak kullanılan kredi kartı ürünlerinden

Başvuru Kanalları

Vakıfbank kredi kartlarına başvuruyu, birkaç yerden yapabiliyorsunuz. Dilediğiniz kanaldan yapabileceğiniz bu başvuruların onay süreci ise 1 ila 3 hafta arasında değişiklik gösterebiliyor. Başvuru sorgulama sayfasından da keza bu bilgi alınabilir.

Şubeler
Herhangi bir Vakıfbank şubesine uğrayarak, hem kredi kartı ürünleri hakkında bilgiler alabilir hem de dilediğiniz kredi kartına ufak bir form doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Kolay ve zahmetsiz bir yol olan Şube, ayrıca diğer başvuru tiplerine göre daha ayrıntılı bilgi alabileceğinizden, kısmen daha sağlıklı görünebilir.
İnternet Sitesi
Vakıfbank resmi internet sitesi vakifbank.com.tr üzerinden de, “hemen başvur” özelliği ile kredi kartlarına başvurunuzu yapabilirsiniz. Bunun için, giriş, kişisel bilgiler, adres bilgileri ve referans numarası başlıklarında dört aşamalı bir form doldurmanız yeterli oluyor ve maksimum on dakikada işinizi bitirebiliyorsunuz.
Vakıfbank Mobil
Vakıfbank mobil uygulamalarından da yine kredi kartı başvurusu yapmanız mümkün. Özellikle mobil bankacılık içerisinde, bir Vakıfbank müşterisi iseniz herhangi bir bilgi girmenize de gerek kalmıyor. Vakıfbank mobil uygulaması Android ve iOS gibi popüler mobil işletim sistemlerinde bulunabiliyor.
İnternet Şubesi
Bir Vakıfbank müşterisi iseniz, internet bankacılığına kısa süre içerisinde giriş yaparak, herhangi bir bilgi vermenize dahi gerek kalmadan “başvurular” sekmesinden başvurunuzu halletmeniz mümkün kılınmış. Vakıfbank kredi kartı başvurusu, kolay ve zahmetsiz bir biçimde buradan yapılabiliyor.
Çağrı Merkezi
0850 222 0 724 Numaralı telefondan, Vakıfbank müşteri hizmetlerine ulaşarak Vakıfbank kredi kartı başvurusu sürecinizi başlatabilmeniz de, keza mümkün olabiliyor. Numarayı aradıktan sonra “5”e tıklayarak başvuru menüsüne ulaşabilirsiniz.

En Popüler Vakıfbank Kredi Kartları ve Özellikleri

Aslına bakarsanız pek çok Vakıfbank kredi kartı günümüzde popüler olarak kullanılabiliyor ancak bunların en yenilerinden bir tanesi, büyük bir ivme kazandı diyebiliriz. Popüler Vakıfbank kredi kartlarına bu kartla başlamak, doğru olacaktır.

Vakıfbank Like Card

Üniversite öğrencileri için oluşturulmuş Like Card, şu sıralar Vakıfbank’ın en beğenilen ürünlerinden bir tanesi.

 • Like Card ile yapacağınız her alışverişte, rahatlıkla ve bolca Likepuan kazanabiliyor, bunları anlaşmalı mağazalarda harcayabiliyorsunuz.
 • World markası altında sunulan Like Card ile World kart markasının sunduğu bütün özelliklere de keza erişebilmeniz mümkün kılınabiliyor.
 • Pek çok üniversitenin kampüs kartı, aynı zamanda Like Card olarak kullanılabiliyor.
 • Web üzerinden yaptığınız tek seferde 100 TL ve üzeri alışverişlerde, Like Card tüm öğrencilere 10 TL Worldpuan kazandırabiliyor.
 • Her dönem, başarı notunuzun yüksek olması halinde Like Card ve Vakıfbank sizlere ekstra Likepuan kazandırabiliyorlar.

Vakıfbank Tercih Kart

Yıllık kart aidatı bulunmayan kredi kartı ürünlerinden TercihKart da Vakıfbank tarafından sunulan ürünlerden bir tanesi.

 • World markası altında sunulan kart ile yapacağınız her alışverişten, ek puan yahut Worldpuan kazanabilmeniz maalesef mümkün olmuyor ancak bunları, ücreti karşılığında alabiliyor ve özellikleri kartınız için aktif edebiliyorsunuz.

Vakıfbank Platinum Kart

Son zamanlarda oldukça sık adından söz edilen Platinum kartlara; Vakıfbank Platinum kart da eklendi.

 • Sabiha Gökçen ve Esenboğa Havalimanı içerisinde, lüks ve olabildiğince rahat bir lounge hizmetinden faydalanabiliyorsunuz.
 • Tren garı içerisinde de yine Vakıfbank Platinum kart sahiplerine özel lounge salonları mevcut.
 • 100 $ ve üzeri yurtdışı harcamalarınızda Vakıfbank Platinum kart ek olarak tarafınıza %5 indirim fırsatı sunmakta.
 • Seçkin bazı restoran ve spor salonlarında Vakıfbank Platinum kart ayrıcalığı ile indirim yakalayabilmeniz de yine mümkün olabiliyor.

Vakıfbank Kredi Kartı Kampanyaları

Özellikle Platinum kart içerisinde, gerek indirimli araba kiralama, gerek indirimli çiçek gönderme ve lounge hizmetleri ile adından söz ettiren Vakıfbank; diğer kredi kartı ürünleri ile de adından bolca söz ettiriyor. Likecard’ın sunduğu World hizmetlerinin yanında ek olarak Likepuan kazanmaları da, öğrencilerin hiç şüphesiz işine geliyor ve her ay güncellenen kampanyalar, özellikle internet içerisinde yapılan alışverişlerde yüzleri gülümsetiyor.

Vakıfbank kredi kartı başvurusu sürecinizi başlatmak ve gerek aidatlı, gerek aidatsız olarak seçenekleriniz bağlamında bir karta sahip olmak için, yukarıdaki başvuru yollarını kullanabilir; Vakıfbank kredi kartı başvurunuzu bu yollarla hızlı bir biçimde tamamlayabilirsiniz.

Vakıfbank Müşteri Hizmetlerine bağlanmak için > TIKLAYIN

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.