Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

Vakıfbank Kredi Kartı Limiti Yükseltme

Vakıfbank Kredi Kartı Limiti Yükseltme

Vakıfbank Kredi Kartı Limiti

Türkiye’de uzun süredir hizmetlerine devam eden, devlet destekli ve güvenilir bankalardan Vakıfbank’ın geçtiğimiz yıllarda vizyonunu değiştirdiğini, revizyon çalışmaları kapsamında kredi kartlarında da değişiklikler yaptığını görmüştük. Vakıfbank, kredi kartı limiti için sizlere uygun seçenekler sunar.

Taraftarlar için kartları bulunan, bunun yanında memurlar için ayrı, öğrenciler için ayrı pek çok kredi kartı ürününü sunup portföyünü genişleten Vakıfbank’ta kredi kartı limiti yükseltme işlemi de oldukça kolay yapılabiliyor.

Eğer, kredi kartınızı düzenli kullanıyorsanız, düzenli ödemeler gerçekleştiriyorsanız, Vakıfbank kredi kartı limiti yükseltme işlemi birkaç adımda yapılabilir.

Bu yazımızda, nasıl bu işlemi yapabileceğinizi, bunun yanında kredi kartı limitinizi nasıl öğrenebileceğinizi de tarafınıza açıklayacağız.

Vakıfbank Kredi Kartı Limiti Nasıl Yükseltilir?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi, kredi kartı limitinizi yükseltmek istiyorsanız öncelikle düzenli ödemeler gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Asgari değil her ay tam olarak ödemelerinizi yapıyorsanız, bu ödemeleri geciktirmiyorsanız; aşağıdaki yollarla Vakıfbank kredi kartı limiti yükseltme yapabilirsiniz.

İşlemlerden ve kredi kartı limit yükseltme durumundan herhangi bir komisyon alınmayacağını, kartınızın özelliklerinin değişmeyeceğini de ek olarak belirtelim.

İnternet şubesinden kredi kartı limiti yükseltme

Vakıfbank’ın internet şubesinden yahut mobil uygulamanızdan “kredi kartlarım” sekmesine girerek, “limit arttırma” seçeneğini bulabilir ve bu butonu tıklayarak, limiti artırma başvurusu yapabilirsiniz. Eğer onaylanırsa, tarafınıza bir mesajla bilgilendirme yapılır ve limitiniz yükseltilmiş olur.

Müşteri hizmetlerinden kredi kartı limiti yükseltme

Vakıfbank müşteri hizmetleri 0850 222 0 724 numaralı hatta, sizlere destek için var! Kredi kartı limiti yükseltme işlemlerini, canlı destek operatörü ile görüşerek yapabilirsiniz.

ATM’lerden kredi kartı limiti yükseltme

Vakıfbank ATM’sinde kredi kartınızla işlem yaparak “kart bilgilerim” yahut “başvurular” sekmesinden, kredi kartı limit artırma başvurusunda bulunmanız mümkündür.

Vakıfbank Kredi Kartı Limitimi Nasıl Öğrenebilirim?

Vakıfbank’tan bir kredi kartına sahipseniz ve limitini öğrenmek istiyorsanız, aşağıdaki yolları kullanabilirsiniz.

  • Müşteri Hizmetleri: Telefonunuz yakınlardaysa, 0850 222 0 724 numaralı Vakıfbank müşteri hizmetlerini arayarak telesekreter üzerinden yahut canlı müşteri operatörü ile görüşmenizde, Vakıfbank kredi kartı limitinizi öğrenebilirsiniz.
  • ATM: Vakıfbank ATM’lerinden kredi kartınızla işlem yaparak da limitinizi öğrenmeniz mümkün. Gerek borç ödeme, gerekse kart bilgileri sekmesinde, Vakıfbank kredi kartı limitiniz görünebilmektedir.
  • İnternet / Mobil Uygulaması: Vakıfbank’ın hem internet sitesinde hem de Android, iOS için sunduğu mobil uygulamaları içerisinde kredi kartı bilgileriniz mevcuttur. Bir müşteri olarak kendinize ait bilgilendirme ve online bankacılık panelinizden, kredi kartı limitinizi öğrenebilmeniz mümkündür.

Vakıfbank kredi kartı başvurusu için > TIKLAYIN

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.