Kredilog.com

Vakıfbank Konut Kredisi Hesaplama 2018

Vakıfbank Konut Kredisi Hesaplama

Vakıfbank, Türkiye’nin vizyon değiştiren bankalarından biri olarak son dönemde hem kredi, hem de kredi kartı bağlamında ürünlerini sunmaya devam ediyor. Faizlerini özellikle yenilenen vizyonu ile birlikte düşüren ve bunun yanında konut kredisinde neredeyse %1’in altına indiren Vakıfbank; konut kredisi almak için en ideal bankalardan bir tanesi. Günümüzde, pek çok insanın Vakıfbank müşterisi olarak konut kredisinden faydalandığını ve ev sahibi olduklarını görebiliyoruz.

Siz de, Vakıfbank’tan konut kredisi almak istiyorsanız, öncelikle konut kredisi hesaplama işlemini iyi öğrenmeli ve olabildiğince düzgün bir biçimde hesaplama yaparak kredinizi kullanmalısınız. Aksi halde, ev ekonomisi ve aylık taksit dengesi çok sıkıntılı bir sürece girebilecektir. Bu yazımızda, Vakıfbank konut kredisi hesaplaması işlemini ayrıntıları ile aktaracak ve biraz da faiz oranlarından bahsetmeye gayret edeceğiz.

Vakıfbank Konut Kredisi

Vakıfbank, Türkiye’de konut kredisinin faizlerini ilk düşüren bankalardan bir tanesi. Devlet ile çalışmalarını sıklıkla güçlendiren ve onların eşliğinde kampanyalar düzenleyen Vakıfbank’ın konut kredisi minvalinde de özellikle faiz oranına ek masraflar almadığını bilmekteyiz. Zorunlu masraflar dışında, olabildiğince müşterilerine ek masraf çıkarmayan Vakıfbank’ta konut kredisi hesaplamasında böyle bir şey görmeniz halinde ise elbette reddetme hakkınız bulunuyor. Faiz oranı, genelde %1,06’da sabit bulunan Vakıfbank konut kredisinin en çok kullanılanı şu sıra “Web Sarıpanjur Konut Kredisi” olarak biliniyor. Siz de, Vakıfbank konut kredisinden faydalanmak istiyorsanız, aşağıda sizin için Vakıfbank konut kredisi hesaplama işlemini ve faiz oranlarını sunduk.

Vakıfbank Konut Kredisi Hesaplaması

Vakıfbank Konut Kredisi Hesaplama

Vakıfbank’tan konut kredisi almak istiyorsanız öncelikle konut kredisi etrafında ne kadar ödeyeceğinizi de öğrenmeniz gerekiyor. Bakıldığında, zorunlu bazı ödemelerin bulunduğu konut kredisi ürününde; bu ödemeler aşağıdaki gibi listelenebilir.

– Faiz oranı
– Dask
– Kredi tahsis ücreti
– Ekspertiz ücreti
– Taşınmaz rehin ücreti

Yukarıdaki 5 etmenin oranlarını yahut tutarlarını biliyorsanız, alacağınız krediden sonra total borcunuzu öğrenebilme durumunuz da mümkündür. Yapmanız gereken tek şey, istediğiniz kredi tutarını öncelikle faiz oranı ile endekslemek ve faiz oranı dahilinde ne kadar borcunuz olacağını öğrenmek. Sonrasında, yukarıdaki dört etmeni de faiz oranı dahilindeki borcunuzla toplayarak, Vakıfbank konut kredisi çektiğinizde ödeyeceğiniz toplam tutarı bulabilirsiniz.

Beni bunlarla uğraştırmayın, bunun kolay bir yolu yok mu? Diyorsanız, Vakıfbank kredi hesaplama araçlarında bulunan Vakıfbank konut kredisi hesaplama programını kullanabilirsiniz.

Erişmek için tıklayın: http://www.vakifbank.com.tr/Default.aspx?pageID=784

Yukarıdaki bağlantıdan ulaşabileceğiniz Vakıfbank kredi hesaplama aracı ile yapmanız gereken tek işlem istediğiniz tutarı ve vadeyi girmek olacaktır. Hesaplama aracı sizin için gerekli işlemleri gerçekleştirip önünüze detaylı bir tablo ve ödeyeceğiniz ana borcu çıkaracaktır.

Ancak, bu konut kredisi hesaplama programında sigortaların hesaplamaya dahil edilmediği de belirtiliyor. Dolayısıyla, toplam borcunuzun üzerine Vakıfbank tarafından zorunlu tutulan bu sigorta ücretlerini de eklemenizde yarar var.

Vakıfbank Konut Kredisi Faiz Oranları

Vakıfbank’ta, konut kredisini 10 aylık vade ile de alsanız, 120 aylık vade ile de alsanız bulacağınız faiz oranı sabit. %1,06 Olarak belirlenen bu faiz oranının dışında bir faiz oranını sizlere konut kredisi bağlamında yansıtmayan Vakıfbank’ta ilerleyen dönemde bu oranın değişip değişmeyeceği bilinmiyor. Ancak 2017 yılı içerisinde değişmeyeceğinin öngörüldüğünü belirtmemiz mümkün olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.