Kredilog.com

Vakıfbank Hesabı Nasıl Açılır?

Vakıfbank Hesap Açma

Banka hesabı açtırmanız, para almak veya göndermek için iyi bir tercihtir. Nakit para taşımak yerine size özel bir bankamatik kartı ile istediğiniz her yerden para çekebilir, alışveriş yapabilir veya bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bu ve buna benzer birçok avantaj için Vakıfbank hesabı açtırabilirsiniz. Vakıfbank Vadesiz Mevduat TL hesabı sayesinde Havale, EFT, Kart ödemeleri, Çek/Senet, Vergi, SGK, Fatura gibi günlük ve dönemsel ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Vakıfbank Hesabı Nasıl Açılır?

Vadesiz veya vadeli mevduat hesabı açtırmak için ilk olarak en yakın Vakıfbank şubesine kimliğinizle beraber gidebilirsiniz. Şubede bireysel müşteri temsilcileri bu ve buna benzer işler için görev almaktadırlar. Sıranızı aldıktan sonra sıra size gelince banka yetkilisine hesap açtırmak istediğinizi belirtmeniz ve kimliğinizi veya fotokopisini vermeniz gerekiyor. Banka yetkilisi gerekli işlemleri tamamlarken sizden adres, cep telefonu gibi kişisel bilgiler isteyecektir. Daha sonra sizden Vakıfbank Mevduat Hesap sözleşmesini imzalamanız istenecektir. Tüm bu işlemleri tamamladıktan sonra size verilecek olan hesap defteri ile hesabınıza para yatırıp para çekebilirsiniz. Belirtmiş olduğunuz Ev veya İş adresinize bankamatik kartınız 10 iş günü içerisinde posta dağıtım şirketleri tarafından teslim edilecektir. Kart teslimatı sırasında iş yerinizde değilseniz yetkili biri sizin yerinize teslim alabilir. Evinizde ise aile bireylerinizden herhangi bir birey kartınızı imza atarak teslim alabilir. Kartınızı teslim aldıktan sonra artık hesabınızdan para çekmek veya yatırmak için hesap defteri yerine en yakın ATM’yi kullanabilirsiniz. Kartınızın 4 haneli şifresini belirlemek için kartınızla birlikte gelen zarfı dikkatle okuyunuz.

vakifbank hesabi nasil acilir

İnternetten Vakıfbank Hesabı Nasıl Açılır?

Yerinizden kalkmadan internet üzerinden hesap açtırmak için yapmanız gereken basit. Yönlendireceğimiz resmi website üzerinden bu işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca telefon üzerinden de arayarak hesap açmak istediğinizi belirtebilirsiniz. Telefonunuzdan Vakıfbank Telefon Bankacılığı hizmet numarası 0850 222 0 724‘ü tuşlayarak karşınıza çıkan müşteri temsilcisine talebinizi belirterek işlemleri sizin yerinize yapmasını sağlayabilir, Vakıfbank Hesabına sahip olabilirsiniz. Vakıfbank resmi internet sitesine ulaşmak için tıklayın.

Vakıfbank Hesap Özellikleri

  • Vakıfbank ATM’lerinden kartsız olarak para çekebilir veya bakiye sorgulayabilirsiniz.
  • Fatura, Kurum, Cep Telefonuna TL, Kredi Kartı Borcu veya Vergi ödemeleri gerçekleştirebilirsiniz.
  • Yatırım Fonu, Döviz, Altın alış satış işlemleri yapabilirsiniz.

 

 

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.