Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

Vakıfbank 3 Ay Ertelemeli Kredi Başvurusu

Vakıfbank 3 Ay Ertelemeli Kredi Başvurusu

Vakıfbank 3 Ay Ertelemeli Kredi

İhtiyaç görüldüğü anda kişinin başvurusu üzerine kredi kullandıran bankalar, son dönemlerde 3 ay ertelemeli kredi ürünleriyle de dikkat çekmektedir. Halden anlayan bankalardan birisi de Vakıfbank olduğu için müşterilerinin talepleri doğrultusunda ödemesiz bir dönem geçirmelerine imkân tanımaktadır.

Bu avantajdan yararlanarak, finansal durumunu rahatlatmak isteyenler için Vakıfbank 3 ay ertelemeli kredi özelliklerini ve faiz oranlarını yazımız içerisinde paylaştık. Ayrıca ertelemeli kredi ürününe nasıl başvuru yapıldığını merak edenler için de başvuru kanallarını ve gerekli evrakları alt başlıklarda açıkladık…

Ayrıca Bkz > Ertelemeli Kredi Nedir?

Kredinin ilk kullanım zamanından itibaren 3 ay ödemesiz dönem geçirilmesine olanak tanıyan ürüne Vakıfbank 3 ay ertelemeli kredi adı verilmektedir. Bankanın müşterilerine özel sunduğu bu ürün, dönem dönem tüm kredi türlerinde uygulanabilmektedir.

Vakıfbank’ın güncel 3 ay ödemesiz dönem sunan kampanyası ise Kamu Personeline Özel Kredi lansmanıyla geçtiğimiz günlerde tanıtıldı. Bu kredi türünden kamu kurum ve kuruluşlarında çalışmakta olan memurlar ve kadrolu işçiler yararlanabilmektedir. Bankanın dönemsel kampanyalarını takip ederek ihtiyaç, taşıt ve konut kredilerinde 3 ay erteleme imkânından yararlanabilirsiniz.

Vakıfbank 3 Ay Ertelemeli Kredi Özellikleri

Vakıfbank 3 ay ertelemeli kredi ürünün en belirgin özelliği ödemelerin 3 ay sonra başlamasıdır. Söz konusu kredinin çekildiği tarih baz alınarak, 3 ay sonra için ilk ödeme tutarınızı yatıracağınız bir ödeme planı hazırlanmaktadır.

Ayrıca 3 ay ayda bir taksit ile planın hazırlanması da birçok tüketicinin bu kredi ürününü seçmesine neden olmaktadır. Kredinin diğer özellikleri incelendiğinde ise aylık eşit taksitlerin sunulması ve değişken taksit seçeneğinin de olması tüketicilere avantaj kazandırmaktadır.

Vakıfbank 3 Ay Ertelemeli Kredi Hesaplama ve Faiz Oranları

Vakıfbank tarafından sunulan 3 ay ertelemeli kredide, çekilecek olan limite göre faiz oranı belirlenmektedir. Vade seçeneği tüm limitlerde sabit olmakla birlikte 03-48 ay şeklinde sunulmaktadır. Başvuruda bulunduğunuz kredi tutarı bin ile 10 bin TL aralığında ise bankanın uygulayacağı güncel faiz oranı yüzde 1,16’tır. Bu oran üzerinden 10 bin TL kredi kullandığınızı hesaplarsak, aylık taksit tutarınız 287,03 TL ve kredi tahsis ücreti 50 TL olacaktır. Güncel faiz oranları için bankanız ile iletişime geçmeyi unutmayın.

Limit 10.000-90.000 TL aralığında ise yüzde 1,14 faiz oranı uygulanmaktadır. Söz konusu faiz oranı ile 90.000 TL kredi çektiğinizi düşünürsek, aylık taksit tutarınız 2.569,85 lira olurken kredi tahsis ücreti 450 TL olarak belirlenecektir.

Yıllık hayat sigortası için belirlenen ücrette ise başvuru sahibinin yaşı ve kullandığı kredi limiti önem arz etmektedir. Bu iki ürünün haricinde Vakıfbank 3 ay ertelemeli kredi için üçüncü bir seçenek olarak kredi tahsis ücretinin alınmadığı ürünü bulunmaktadır. Bu ürün 1.000-90.000 TL aralığında kredi başvurusunda bulunanlara özel yüzde 1,25 faiz oranı ile sunulmaktadır.

Vakıfbank 3 Ay Ertelemeli Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vakıfbank 3 ay ertelemeli kredi için kefil ön şartı aranmamaktadır. Bu nedenle şahsen şubeye müracaat ederek kredinin kullanımına dair başvuruda bulunabilirsiniz. Ancak şube kredi notunuzun düşüklüğü ve benzeri sebeplerle gerekli görürse tarafınızdan kefil isteyebilir. Ayrıca ertelemeli kredi imkânından yararlanmak için internet üzerinden de başvuru yapabilirsiniz.

Bunun için bankanın resmi web sitesinde yer alan “Hemen Başvur” butonunu kullanabilirsiniz. Açılan yeni sekmede müşteri bilgileri, başvurulan kredinin bilgileri, kişinin gelir ve çalışma bilgileri istenmektedir. Gerekli bilgileri doğru bir şekilde girdiğinizden emin olduktan sonra “Onay” bölümüne geçerek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Vakıfbank’tan kullandığınız kredinin türüne göre başvurunuz sırasında kredi kullanımı için gerekli olan belgeler istenmektedir. Bu konuda detaylı bilgi almak için şubelere uğrayabilir ya da 0850 222 0724 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz…

Ayrıca Bkz > 3 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.