Kredilog.com

Türkiye İş Bankası Kredi Kartı Limiti Yükseltme 2018

İş Bankası Kredi Kartı Limiti

İş Bankası, Türkiye’de kredi kartı verebilen bankalardan bir tanesi olmakla beraber, belki de en fazla kredi kartı kampanyası yapan bankalardan biri. Bakıldığında, özellikle öğrencilere yönelik kampanyaları ve kredi kartları ile dikkat çeken İş Bankası’nın “İş’te Üniversiteli” adı verdiği kartta, her ay bolca kredi kartı puanı kazandıracak ve anlaşmalı şirketlerle indirim kazanabileceğiniz kampanyalar bulunuyor.

Bunlar değerlendirildiğinde, İş Bankası kredi kartı almanın hayli iyi bir tercih olacağı belirtilebilirken, İş Bankası’nda kredi kartınızın limitini yükseltmek pek kolay değil ve pek çok kritere bu bağlamda ihtiyaç duyuluyor.

Bu yazımızda, sizler için Türkiye İş Bankası kredi kartı limiti yükseltme işlemlerine değinecek; kart limitinizi hangi koşullarda yükseltebileceğinizi açıklamaya gayret edeceğiz. Siz de kredi kartı limitinizi yükseltmek istiyorsanız, yazımızı okumaya devam ederek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

İş Bankası Maximum Kredi Kartı Limiti Nasıl Yükseltilir?

Öncelikle, limitinizi yükseltebilmek için düzenli ve olabildiğince “tam” ödemeler yapmak zorundasınız. Düzensiz ve sürekli asgari tutarda ödenenen kredi kartı borçları bulunan bir kredi kartı ürününün limiti, genelde hiçbir banka tarafından yükseltilmemektedir. Düzenli ödeme yapanlardansanız, aşağıdaki yollarla limit yükseltme başvurusu yapabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası Kredi Kartı Limiti Yükseltme

İnternet Şubesi ve İşcep ile kredi kartı limiti yükseltme

İnternet şubenizden yahut mobilde kullanabileceğiniz İşcep uygulamanızdan, kredi kartlarım bölümüne girerek “limit arttırma talebi ver” butonunu kullanabilirsiniz. Bu ve buna benzer cümlelerle oluşturulmuş bir limit arttırma butonu, muhakkak bulunmaktadır.

Müşteri Hizmetleri ile kredi kartı limiti yükseltme

İnternet şubenizde yahut mobil uygulamada, limit arttırım talebi butonunu bulamadıysanız;  0850 724 0 724 numarasından destek alarak limit arttırım talebi yapabilirsiniz. Genelde telesekreter kısmında da limit arttırma talebi verebildiğiniz yönlendirmeler bulunmaktadır ancak bulamazsanız, operatörle görüşebilirsiniz.

İş Bankası Kredi Kartı Limitimi Nasıl Öğrenebilirim?

Her şeyden önce, İş Bankası kredi kartı limitinizi nasıl öğrenebileceğinizi bilmeniz gerekiyor. Bunu, aşağıdaki yollardan gerçekleştirebilirsiniz.

  1. İnternet Şubesi: isbank.com.tr üzerinden kullanıcı panelinize giriş yaparak, kredi kartlarım sekmesinden, kredi kartlarınızı ve onlara dair detaylı bilgileri görebilirsiniz. Limitiniz de burada yazabilmektedir.
  2. İşcep: Android ve iOS cihazlarda İşcep uygulaması ile kullanıcı panelinize giriş yaparak, yine internet şubesindeki “kredi kartlarım” yolu ile kart bilgilerinizi görebilirsiniz.
  3. Müşteri Hizmetleri: 0850 724 0 724 Numaralı İşbank müşteri hizmetlerini arayarak, kredi kartınız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.