Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

Turkcell Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Turkcell Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Turkcell müşteri hizmetleri direk bağlanma adımları; Ülkemizde, 1994 yılında kurulan ve iletişim alanında hizmet sağlayan GSM operatörlerinin başında gelen Turkcell, kurulduğu tarihten bugüne kadar teknolojik gelişmelerini sürekli takip ederek yenilikçi yaklaşımları müşterilerine sunmaya devam ediyor.

Turkcell Müşteri Hizmetleri

Siz de biraz sonra anlatacağımız, en hızlı ve en kolay Turkcell müşteri hizmetleri direk bağlanma adımlarından istediğinizi seçerek kullanabilir ve Turkcell müşteri hizmetlerine bağlanma işleminizi gerçekleştirerek vakit kaybetmeden işlerinizi bitirebilirsiniz.

39 milyondan fazla abone sayısına sahip olan ve Türkiye’nin en büyük operatörü konumunda olan Turkcell’in, bu büyüklükle bağlantılı şekilde ve doğal olarak müşteri hizmetleri de çok büyük ölçüde yoğunluk yaşıyor ve müşteriler için en iyi hizmeti vermeye devam ediyor. Turkcell müşteri hizmetleri aracılığı ile hattınıza TL yükleme, paket değişikliği, numara güncelleme, bilgi güncelleme, tarifeler hakkında bilgi alma, online kanallara ait şifre işlemleri, internet paketi yükleme ve operatörünüze ait diğer pek çok işlemi oldukça kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Turkcell Müşteri Hizmetleri Numarası

 • Turkcell hattınız üzerinden müşteri hizmetlerini aramak için: 532;
 • Diğer sabit ya da GSM hatlarından müşteri hizmetlerini aramak için: 0532 532 00 00 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Türkiye genelinde binlerce iletişim merkezi ile hizmet veren Turkcell mağazalarına bizzat başvuru yaparak da istediğiniz işlemleri gerçekleştirebileceğiniz gibi, Turkcell müşteri hizmetleri numarasını da arayarak yine bu hat üzerinden dilediğiniz işlemi çok hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir ve çağrı merkezi yetkilisi ile de almak istediğiniz bilgilere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. İsterseniz de Turkcell’in yenilenen altyapısı ile hemen her türlü hizmeti edinebileceğiniz resmi web sitesi üzerinden Turkcell online işlemlere giriş yaparak da yapmak istediğiniz pek çok işlemi, internet üzerinden kolayca yapabilirsiniz.

Bu kanalların yanı sıra “Turkcell mobil” uygulamasını veya Turkcell tarafından sunulan “Digital Operatör” uygulamasını akıllı cep telefonunuza indirerek, yine online olarak cep telefonu uygulaması üzerinden de dilediğiniz işlemi gerçekleştirmeniz için bir kanal daha sunuyor. Siz de Turkcell müşteri hizmetleri numarasını arayarak sıra beklemek ve karmaşık menüler arasında kaybolmak istemiyorsanız bu saydığımız alternatif kanallar üzerinden, Turkcell online işlemlere giriş yaparak istediğiniz işlemi oldukça kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirin.

Turkcell Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Yukarıda sizin için sunulan kanalları kullanmadan, müşteri hizmetlerine bağlanmak isteyen kişiler için aşağıda Turkcell Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma yöntemlerinden istediğini kullanarak, Müşteri Hizmetleri aracılığı ile dilediğin işlemi gerçekleştirebilir. Turkcell müşteri hizmetleri direk bağlanmak istiyorsanız aşağıdaki yöntemlerden sizin için en uygun olanını deneyebilirsiniz.

İşte Turkcell müşteri hizmetleri direk bağlanma adımları:

 1. Turkcell hattınız üzerinden direkt olarak “532” numaralı müşteri hizmetleri numarasını tuşlayabilir ya da sabit hatlar veya diğer operatörlerden üzerinden de “0532 532 00 00” numarasını arayabilirsiniz.
 2. Burada sizi sesli yanıt sistemi karşılar ve “Arama nedeninizi birkaç kelimeyle söyler misiniz?” diyerek gerçekleştirmek istediğiniz işleme dair bilgi alarak sizi doğru menüye yönlendirmek ister.
 3. Bu soruya örneğin “internet paket, arama kampanyaları, hat taşıma bilgi almak istiyorum” gibi ne işlem gerçekleştirmek istiyorsanız söyleyebilirsiniz.
 4. Eğer direkt olarak müşteri temsilcisine bağlanmak isterseniz de biraz bekleyebilir ya da hemen “0” (sıfır) tuşuna basabilirsiniz.

Eğer beklerseniz sizi ana menüye yönlendirir ve yapmak istediğiniz işlemlere dair şu numaraları tuşlayabilirsiniz:

 1. Fatura işlemleri için
 2. Kampanyalar hakkında bilgi almak için
 3. Tarifeler hakkında bilgi almak için
 4. Puk kodu işlemleri için

Sesli Komut ile Turkcell Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

 1. Yukarıda size verdiğimiz Turkcell’in müşteri hizmetleri numarasını aradıktan sonra sizi “sesli komut telesekreter menüsü” karşılıyor.
 2. Burada, telesekreterin sizi “Turkcell’e hoş geldiniz. Arama nedeninizi bir kaç kelime ile söyler misiniz?” ile karşılama mesajından sonra sesli olarak “Turkcell müşteri temsilcisine bağlanmak istiyorum” diyerek müşteri temsilcisine bağlanma isteğinizi dile getirebilirsiniz.
 3. Bu işlemden sonra ise müşteri temsilcisine bağlanmak için “0 (sıfır) tuşuna basmanız” yeterli oluyor.
 4. Eğer bu adımlar ile müşteri temsilcisine bağlanma işlemi yapılmazsa, sesli komut sistemine “müşteri şikayet” diye yanıt verin. Bu yanıttan sonra operatör, sizi direkt olarak müşteri temsilcisine aktarır.

Ayrıca bakınız:

Akbank Faizsiz 5000 TL Kredi > TIKLAYIN

CarrefourSA Faizsiz Kredi ( 40000 TL %0 Faiz ) > TIKLAYIN

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.