Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

TEB Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

TEB Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

TEB İhtiyaç Kredisi

Müşterilerine özel çözümler sunan TEB bankası, verdiği krediler ile birlikte doğabilecek tüm nakit ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Sizler de nakit yönünden zorlu günler yaşıyorsanız TEB ihtiyaç kredisi tam size göre! Beyaz eşyadan evliliğe, tatilden eğitim planlamasına birçok ihtiyacınız için gerekli belgeleriniz ile TEB Bankasına başvurarak kredinizi saatler içerisinde alabilirsiniz! 

TEB Bankası müşterileri için piyasadaki değişen faiz oranlarına göre hiçbir şekilde çekmiş olduğunuz kredi faiz oranlarını değiştirmez. Ödeyeceğiniz taksitler bitene kadar aynı şekilde kalır. Bu sayede 36 aya varan vade imkanlarıyla ödeyeceğiniz tutarı bilerek kafanız rahat kredinizi çekebilirsiniz. 

TEB Bankası Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

TEB kredi başvurusunda bulunmak isteyenler için birçok yol bulunmaktadır. İsteyenler telefon ile, isteyenler SMS ile, isteyenler ise internet üzerinden bir form doldurarak TEB kredi başvurusunda bulunabiliyorlar. Bunları yapmak için sizlere aşağıda açıklamış olduğumuz adımları izlemeniz yeterli olacaktır. Böylece kolayca bir ön onay alabilecek ve kredinizi hazır hale getirtebileceksiniz. TEB kredisi için yapmanız gerekenler ise şöyledir:

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

  • Nüfus cüzdanı veya ehliyet fotokopisi
  • Gelir Belgesi / Maaş Bordrosu
  • Serbest meslek sahipleri ve işletme sahipleri için son 3 yıllık bilanço, Vergi Levhası ve Ticaret Sicil Gazetesi

Telefon İle Kredi Başvurusu

Telefon ile TEB bankasına başvurmak ve kredi almak isteyenler için ayrılan ve 7/24 hizmet vermekte olan 0850 200 0 666 numaralı hat aranabilir ve buradan başvuruda bulunabilir. Müşteri temsilcisinin sizlere sorduğu soruları cevaplayarak kolay bir şekilde kredi alıp alamayacağınızı öğrenebilir ve duruma göre kendinize farklı yollar arayabilirsiniz.

Ayrıca müşteri temsilcisi sizlere telefonda istenilen belgeleri de bir bir söyleyecek ve o belgeler ile (eğer başvurunuz ön onay alırsa) en yakın TEB şubesine en kısa sürede gitmenizi söyleyecektir. Böylece hiç uğraşmadan onay numaranız ile işlemlerinizi gerçekleştirebileceksiniz.

SMS İle Kredi Başvurusu

SMS yolu ile başvuruda bulunmak isteyenler için ise kısa bir sürek beklemektedir. Hiç uğraşmadan kolayca T.C Kimlik Numaranızı 4466ya SMS atmanız yeterli olacaktır. Bu SMS sonunda sizlere bilgi verilecek ve sizlere bir ön onay sunulacaktır. Temiz bir sicile sahip olan birçok kimse TEB bankasından kolayca kredi alabilmektedir.

Web İle Kredi Başvurusu

Web ile TEB’e başvuruda bulunmak isteyenler hiç yorulmadan başvurularını yapabilirler. Bunun için ise buraya tıklamaları yeterli olacaktır. Burada kendilerinden telefonlarına gelen kodu girmeleri istenecektir. Bu nedenle başvuru esnasında telefonların yanında bulunması ve bu SMSin ücretli olduğunun bilinmesi yararlı olacaktır. Sonrasında ise sizlere yine aynı şekilde SMS yolu ile onay verildiği ya da verilmediği bilgisi verilecektir.

Kredi notum yeterli olmadığı için istediğim tutarda kredi çekemiyorum” diyorsanız üzerinize kayıtlı taşınmaz ya da otomobil mevcut ise bunları ipotek göstererek kredi almanız mümkün olabilir.

Detaylı bilgi için İpotekli İhtiyaç Kredisi Nedir? başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.