Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

TEB Kredi Kartı Başvurusu

TEB Kredi Kartı Başvurusu

Artık hemen herkesin en az 1 tane kredi kartı bulunuyor. Türkiye’de çok kısa sürede iyi bir yere gelen bankalardan TEB, hem uluslararası ödemelerde hem de yurtiçindeki işlemlerinizde sizlere kısa sürede yardımcı olabilirken aynı zamanda kendine ait kredi kartı portföyünü de gün geçtikçe büyütmeyi, geliştirmeyi ihmal etmiyor. Özellikle bonus markası altında kredi kartı ürünlerini sunan Türkiye Ekonomi Bankası kredi kartı başvurusu yapmak da, günümüzde oldukça kolay.

Gerek Cepteteb, gerekse pek çok bankacılık hizmetiyle günümüzün en büyük bankalarından bir tanesi olmayı başaran ve masrafsız sunduğu işlem seçenekleriyle çoğu bankadan farklılık sergileyen TEB’in kredi kartlarını bu başlıkta inceleyecek ve sizin için önerilerde bulunmaya gayret edeceğiz. Siz de, TEB’den kredi kartı almak istiyor ancak nasıl başvuracağınızı da bilmiyorsanız; yazımızı okumaya devam ederek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Türkiye Ekonomi Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye Ekonomi Bankası Kredi Kartları

Hem Bonus markası altında hem de kendine has pek çok seçenek altında kredi kartı ürünleri bulunan Türkiye Ekonomi bankasının ürün listesi aşağıdaki gibi sıralanabilir.

 • Cepteteb Kredi Kartı
 • TEB Bonus Card
 • TEB She Card
 • TEB Platinum Card
 • TEB Doktor Platinum Card
 • Sade Kart
 • TEB Worldcard’lar
 • Üniversiteb

Görüldüğü üzere, son dönemde “World” markası altında da kredi kartı sunabilen TEB’in aynı zamanda kendine ait “sade kart” ürünü de mevcut. Peki, hemen her meslek grubuna ve isteğe hitap eden kartlar üreten TEB’in bu kredi kartlarına başvuruyu nasıl yapacaksınız? Aşağıdaki başvuru kanallarına göz atarak, başvurunuzu dakikalar içerisinde gerçekleştirmeniz; dilediğiniz kanaldan mümkün olacaktır.

Başvuru Kanalları

Türkiye Ekonomi Bankası kredi kartı başvurusu için aşağıdaki başvuru seçeneklerinden herhangi birini kullanabilir ve sonrasındaki hafta içerisinde dönütünüzü alabilirsiniz.

Şubeler

Türkiye’de 81 ilde Türkiye Ekonomi Bankası şubesi bulunuyor ve herhangi birine giderek, rahatlıkla başvuru yapılabilir. Günümüzde bakıldığında biraz “uzak” bir seçenek olan şubeden kredi kartı başvurusu; eğer lokasyonunuz şubeye yakınsa çekici hale gelebiliyor. Yanınızda sadece kimliğinizi bulundurmanız ve bir form doldurarak başvuru yapabilmeniz mümkündür.

İnternet Bankacılığı

Eğer bir TEB müşterisiyseniz, örneğin TEB’de mevduat hesabınız varsa; internet şubenizin “başvurular” kısmından rahatlıkla kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için ne kimlik bilginize ne de şubeye gitmenize ihtiyaç vardır. Bir TEB müşterisi olduğunuzdan kimlik bilgileriniz zaten hali hazırda TEB’de mevcuttur ve çoğu zaman müşterilere daha kısa sürede kredi kartı çıkabildiği görülmüştür.

İnternet Sitesi

Bir TEB müşterisi değilseniz; yine uzaktan başvuru yollarından bir tanesi olan TEB internet sitesi teb.com.tr aracılığı ile başvuru yapabilmeniz mümkündür. Yapmanız gereken tek şey “kartlar” menüsüne gelip seçtiğiniz kartın başvuru butonunu bulmak olacaktır.

Cepteteb

Cepteteb, bir “şubesiz bankacılık” hizmeti olduğu kadar aynı zamanda TEB’in mobil uygulamasının da ismi. Hem Android hem de iOS cihazlarınızda eğer bir TEB müşterisi iseniz rahatlıkla Cepteteb üzerinden kredi kartı ürünlerine başvuru yapabilirsiniz. Kimlik bilgileri ve benzeri form doldurma işlemlerine gerek duyulmamaktadır ve başvurunuz dakikalar içerisinde ön onay sürecine girecektir.

Çağrı Merkezi

TEB Telefon Bankacılığı yahut Çağrı Merkezi sistemi diyebileceğimiz, 0850 200 0 666 numaralı hattan hem TEB müşterileri, hem de TEB müşterisi olmayan hemen herkes, kredi kartı başvurusu gerçekleştirebilirler. Yapmanız gereken tek şey, kredi kartları menüsüne yönelip “başvuru”ya yön veren tuşa basmanız olacaktır. Sonrasında müşteri hizmetlerine yönelip gerekli bilgileri vererek başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

En Popüler Türkiye Ekonomi Bankası Kredi Kartları ve Özellikleri

Aşağıda, sizler için birkaç TEB kredi kartını önereceğiz. Siz de, bir TEB kredi kartı almak istiyor ancak bu geniş portföyde, hangi kartı seçeceğinize karar veremediyseniz; size yardımcı olabilmeyi ümit ediyoruz.

Üniversiteb Bonus Kart

Öğrenciler için biçilmiş kaftan bir kredi kartı olan Üniversiteb; tarafınıza üniversite yaşantınız boyunca kesintisiz destek ve harika ödeme imkanları sunuyor.

 • Anlaşmalı yüzbinlerce mağazada, 9+ taksit seçeneği ile bol bol alışveriş yapabiliyorsunuz.
 • Yaptığınız her alışverişte, öğrenciye özel bonusları kazanabilirsiniz.
 • Sinemalarda ve tiyatrolarda, her hafta %50’ye kadar indirim seçenekleri mevcut.
 • Her ay güncellenen kampanyalarla sık sık eğlencenize eğlence katabilir, üstelik bunları çok daha az para harcayarak yapabilirsiniz.
 • Aile hesabı sistemi olan Üniversiteb’de “banka hesabı” olarak da kullanabileceğiniz ve havale / eft işlemleri için aile üyelerinden ücret almayan bir sistem düzenleniyor.

Cepteteb Kredi Kartı

Dönemin en dikkat çeken kartlarından bir tanesi, şüphesiz “şubesiz bankacılık” sisteminin ürünü olan Cepteteb kredi kartı.

 • Cepteteb kredi kartında, herhangi bir kart aidatı yoktur, ilk 50 Bin kişiye de olmayacaktır.
 • Kredi kartı, kişiselleştirilmiş ve özelleştirilebilir bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Yani, kendi kampanyanızı kendiniz seçebiliyorsunuz.
 • “Bonus” titri bulunan kartta Bonus Card anlaşmalı tüm bankalarda kesintisiz alışveriş, taksit imkanı ve elbette bonus kredi kartı puanı kazanabiliyorsunuz.
 • Hafta sonu paketi, She paketi ve Market paketi seçeneklerinden dilediğinizi kullanarak; dilerseniz market, dilerseniz kozmetik alışverişlerinizde indirim kazanabiliyorsunuz.

Türkiye Ekonomi Bankası Kredi Kartı Özellikleri

Türkiye’de en fazla kredi kartı portföyüne sahip bankalardan biri olan TEB’de; bu kredi kartları tek bir markada da birleşmiyor ve olabildiğince ayrıksı kampanyalar düzenliyorlar. Bu sebepten, kredi kartı seçiminizde, ihtiyacınıza göre iyi bir araştırma yapmanız her zaman doğru olacaktır. TEB Bonus kart, tarafınıza anlaşmalı mağazalardan bolca bonus kazandırırken, Üniversiteb sizin için bir Üniversite öğrencisi iseniz biçilmiş kaftan olabilir zira her hafta sinema ve tiyatro gibi kültürel alanlarda %50 indirim çoğu bankada verilmiyor. Dolayısıyla, TEB kredi kartı özelliklerinin saymakla bitmeyeceği aşikar.

Siz de, yukarıdaki başvuru kanallarından, dilediğiniz kredi kartına başvurunuzu dakikalar içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Bankaların Müşteri Hizmetlerine ulaşmak için > TIKLAYIN

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.