Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

TEB Evlilik Kredisi Başvurusu

TEB Evlilik Kredisi Başvurusu

TEB Evlilik Kredisi

Bankacılık sektöründe çeşitli kampanyalara imza atan Türk Ekonomi Bankası, müşterilerinin ihtiyaçlarına önem veren bir finansal kurumdur. Müşteri hizmetleri açısından büyük bir altyapı yatırımı yapmıştır. Bankanın müşterileri genellikle kredi ve kredi kartı ürünlerindeki düzenlenen avantajlı kampanyaları yakından takip etmektedir.

Çünkü TEB, avantajlı kampanya paketlerinin yanı sıra cazip ödeme seçenekleriyle de kişilere birçok alternatif üretmektedir. İhtiyaca özel düzenlenen krediler arasında yer alan TEB evlilik kredisi de bunlardan biridir. Uzun süredir evlilik planı yapan fakat gereksinimler için nakit parayı oluşturmayan kişilere evlilik kredisi verilmektedir.

TEB Evlilik Kredisi Başvurusu

TEB Evlilik Kredisi Nasıl Alınır?

Evlilik hayali kurarken, bu hayali finansal sıkıntılardan dolayı gerçekleştiremeyenlere Türk Ekonomi Bankası finansman kullandırarak destek olmaktadır. Sizler de ekonomik problemler sebebiyle düğün, merasim, balayı, takı gibi ihtiyaçlarınızı karşılayamıyor ve bu nedenle düğün yapamıyorsanız TEB evlilik kredisinden yararlanabilirsiniz.

Türk Ekonomi Bankası tarafından sağlanan düğün kampanyalarından faydalanmak ve mutlu bir şekilde dünya evine girmek istiyorsanız uzun süredir bu bankanın müşterisi olmanıza gerek yoktur. Mevcut müşteriler gibi yeni müşteri olma isteğinde olanlarda TEB evlilik kredisi başvurusu yaparak harcamaları için gerekli meblağı elde edebilirler.

TEB Evlilik Kredisi Almak İçin Gerekli Şartlar

TEB evlilik kredisini alabilmek için evlenecek olan çiftlerden başvuruda bulunan kişinin 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. Bunun için gerekli olan belge de nüfus cüzdanı ya da ehliyet fotokopisidir. Bankanın krediyi verebilmesi için temel olarak bakılacak olan ikinci husus ise kişisel kredi notunuzdur.

Geçmiş kredi ve kredi kartı ödeme bilgilerinizin veri olarak bir yerde toplanması sonucunda puanlama sistemi ile kredi notunuz hesaplanmaktadır. Türk Ekonomi Bankası ’da bu nota bakarak hangi müşteri grubunda yer aldığınızı inceler ve krediyi sorunsuz geri ödeyip ödeyemeyeceğinize karar verir.

Ayrıca başvuru yapan kişinin çalışma şeklini ve gelirini ibraz edecek olan belgenin de şubeye teslim edilmesi gereklidir. Örneğin ücretli çalışan başvuru sahipleri için maaş bordrosu antetli kağıtla bildiriliyorsa şirketin imza sirküleri beyan edilmelidir.

TEB evlilik kredisi almak için gerekli şartlar ve beyan edilmesi zorunlu belgeler hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz 444 0 666 Telefon Şubesi’ni arayabilirsiniz…

TEB Evlilik Kredisi

TEB Evlilik Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Klasik şubeler aracılığıyla başvuruda bulunmak için en yakın Türk Ekonomi Bankası şubesini ziyaret etmeniz ve talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır. Kaliteli hizmet sunabilmek için bankanın tüm personelleri, müşteri ile yakından ilgilenmekte ve evlilik kredisiyle ilgili sorulan tüm sorulara eksiksiz yanıt vermektedirler.

Bu nedenle düğün için gereken meblağı ve çalışma şeklinize göre aylık gelirinizi bireysel banka personeline şeffaflık ile dile getirdiğinizde, eğer kredi kullanmanıza mani bir durum yok ise görevli en uygun ödeme seçenekleriyle size yardımcı olacaktır.

Evlilik kredisi başvurusunu TEB internet bankacılığı kanalıyla yapmak isteyenler ise öncelikle giriş için gerekli kişisel bilgileri edinmelidirler. Aktif olarak internet bankacılığı kullanıcısıysanız hemen TEB online şubeye giriş yaparak, platformda yer alan menü yardımıyla başvurunuzu iletebilirsiniz.

Müracaatınızın ardından genellikle 1 iş günü ile 3 iş günü arasında müşteri olarak incelemeniz tamamlanır ve sonucunuz SMS’le ya da şubeden aranarak tarafınıza bildirilir. Bu bildirim yapılana kadar TEB kredi başvurusu sorgulama servislerinden yararlanarak, başvurunuzu rahatlıkla takip edebilir ve hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.