Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

TEB 3 Ay Ertelemeli Kredi Başvurusu

TEB 3 Ay Ertelemeli Kredi Başvurusu

Türkiye Ekonomi Bankası, şubesiz bankacılık sistemi CEPTETEB ile birlikte, tıpkı Enpara gibi kampanyalar yapmaya ve kredi ürünleri sunmaya devam ediyor. Bu fırsatlardan faydalanmamız mümkün mü?

TEB 3 Ay Ertelemeli Kredi

2022 yılı içerisinde adını sıklıkla duyacağımız TEB’in kredi ürünlerinden ihtiyaç kredilerini, 3 ay ertelemeli olarak da kullanabileceğinizi biliyor muydunuz?

Türkiye’de QNB Finansbank ile başlayan 3 ay ertelemeli kredi ürünleri, günümüzde pek çok banka tarafından, ihtiyaç kredisi kategorisi altında sunulabiliyor.

Ayrıca Bkz: Ertelemeli Kredi Nedir?

Bu yazımızda, sizin için TEB’in sunmuş olduğu bu kredi hakkında detaylı bilgiler vermeye gayret edeceğiz. Siz de, bu krediye başvuru yapmak isterseniz, koşullar hakkında yazımızdan bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tatile mi gideceksiniz? Acilen nakit ihtiyacınız var ancak ödemesini ötelemeli mi gerçekleştirmek istiyorsunuz? O halde, TEB yanınızda.

CEPTETEB ürünü ile ihtiyaç kredisi kategorisi altında 3 ay ertelemeli krediler sunan Türkiye Ekonomi Bankası, uygun faiz oranları ile karşılaşabileceğiniz ödeme planları sunmaya da gayret etmiş.

Mümkün olan en hızlı şekilde tarafınıza paranızı iletebilen TEB’de, bu parayı aldıktan 3 ay sonra ödemeye başlayabiliyor, böylece kolay bir biçimde ihtiyaçlarınızı karşılamış oluyorsunuz.

TEB 3 Ay Ertelemeli Kredi Özellikleri

TEB’in sunduğu 3 ay ertelemeli kredinin bazı özellikleri, aşağıdaki gibi sunulabilir.

  • TEB’in 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisini 5000 TL’ye kadar kullanabilirsiniz.
  • Kredide tahsis ücreti yoktur, tahsis ücreti ödemeksizin krediyi kullanabilmeniz, yine mümkündür.
  • Hali hazırda TEB yahut CEPTETEB müşterisi olan herkes için, kredi anında hesaba yatabilmektedir.
  • TEB 3 ay ertelemeli krediye başvuru süresi, yaklaşık on beş dakikanızı almaktadır ve bu bağlamda değerlendirildiğinde en kısa sürede verilen kredi ürünü olarak bilinir.

TEB 3 Ay Ertelemeli Kredi Hesaplama ve Faiz Oranları

TEB’in sunduğu 3 ay ertelemeli krediyi 5000 TL’ye kadar kullanabiliyorsunuz ancak faiz oranları, taksitler bağlamında değişiklik gösterebiliyor. Buna göre:

  • 24 Aya kadar taksit seçenekleri için %1,35
  • 24 Ay ve yukarısındaki taksit seçenekleri için %1,39 faiz oranını kabul etmiş sayılıyorsunuz.

Tahsis ücreti almayan TEB’de, ek olarak yalnızca sigorta masrafı alınıyor ve bu sigorta masrafı, yine taksit sayısına bağlı olarak değişiklik gösteriyor.

177 TL’den 35 TL’ye kadar değişen bu sigorta tutarını, faiz ile endekslediğiniz ana borcunuza eklediğiniz vakit; TEB ihtiyaç kredisi için ödeyeceğiniz toplam borç ortaya çıkıyor.

Toplam borcunuzu taksit sayısına bölerek, aylık ödeyeceğiniz tutarı bulmanız da mümkün oluyor. Bunlarla uğraşmak istemezseniz, https://www.teb.com.tr/hesap-makineleri/ bağlantısından TEB’in sunduğu hesaplama araçlarını da kullanabilirsiniz.

TEB 3 Ay Ertelemeli Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

TEB’de 3 ay ertelemeli kredi başvurusu yapmak için, aşağıdaki kanalları kullanabilirsiniz.

  • İnternet / Mobil Şube: Bir TEB yahut CEPTETEB müşterisi iseniz direkt olarak mobil uygulama yahut internet bankacılığı üzerinden “krediler > başvuru” yolunu izleyerek 3 ay ertelemeli kredi başvurusu yapabilirsiniz.
  • Şubeler: Herhangi bir TEB şubesinden de krediye başvuru yapabilmeniz mümkündür.
  • Telefon: Son olarak, TEB önce müşteri hattı 0850 200 0666 numarasını çevirerek, kredi başvurunuzu uzaktan gerçekleştirmeniz mümkündür.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.