Kredilog.com

Tatil Kredisi Veren Bankalar 2018

Tatil Kredisi

Mâlumunuz yaz ayları yaklaşıyor ve bankalar yavaş yavaş tatil kredilerini duyuruyorlar. Özellikle ekonomik gücü, iyi bir tatil yapmaya yetmeyen pek çok insan da dört elle tatil kredisine sarılabiliyorlar.

Hem masrafları az hem de faiz oranları düşük olan kampanyalarla sunulabilen tatil kredileri, günümüzde insanların deşarj olabilmeleri için gereken parayı sağlayıp sonrasında taksitlerle ödemeyi kolaylaştırabiliyor. Siz de bu yaz iyi yahut ortalama bir yerde tatil yapmak istiyorsanız, bizler bugünkü yazımızda tatil kredisi veren bankalar hakkında tarafınıza bilgi vereceğiz.

Ziraat, Garanti, QNB Finansbank ve daha pek çok banka Türkiye’de düşük faizlerle tatil kredisi verebilen kuruluşların başında geliyorlar. Örneğin herhangi bir otelde tatil fırsatı yakaladıysanız ancak toplu bulundurduğunuz ve tatile ödeyecek herhangi bir paranız yoksa, bu bankaların tatil kredisi tekliflerinden yararlanarak, paranızı bankadan çekip sonrasında aylık taksitlerle bankaya geri iade edebiliyorsunuz.

Son dönemde oldukça revaçta olan bu tatil kredileri ile şüphesiz hem ekonomi canlanıyor hem de insanlar rahatça tatil yapabiliyorlar. Peki, tatil kredisi nasıl alınıyor?

Tatil Kredisi Başvuru Şartları ve Gerekli Belgeler

Tatil kredisi, genellikle ihtiyaç kredisi kategorisi altında tarafınıza sunuluyor. Bu bağlamda tarafınıza verilebilecek bu kredilerin ilk koşulu, kredi notunuzun yeterince iyi olması.(Ayrıca Bkz: Kredi notu nasıl yükseltilir?) Bunun dışında, geçmişte bankacılık profilinizi zedeleyecek herhangi bir harekette bulunmadıysanız, rahat bir biçimde tatil kredisini edinebilmeniz için aşağıdaki belgeleri bankaya iletebilmeniz de gerekiyor.

  • Nüfus cüzdanı ve fotokopisi.
  • Varsa gelir belgesi.
  • Doğalgaz, elektrik, kredi kartı ekstresi yahut abonelik gerektirmiş olan son iki aya ait herhangi bir fatura (adres bilgisi için).
  • Kredi başvuru formu (şubede yahut internet sitelerinde bulunabilir).

Tatil Kredisi Nasıl Alınır?

Tatil kredisini aşağıdaki yollardan alabilmeniz mümkündür.

  • Şubeler: Bankaların şubelerine giderek ihtiyaç kredisi kategorisine dahil edilebilen tatil kredisini alabilmeniz mümkündür. Yukarıdaki belgeleri yanınızda götürmeniz, hızlı başvuru için etken bir koşul olacaktır.
  • Telefon: İhtiyaç kredisi altında verilen tatil kredisine bankaların telefon bankacılığı hizmetlerinden yararlanarak da başvurabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, talep ettiğiniz tatil kredisini veren bankanın müşteri hizmetleri numarasını bulmak.
  • İnternet Sitesi: Bankaların internet sitelerinde eğer tatil kredileri mevcutsa genelde başvuru formları da bulunmaktadır. Hemen başvur butonları ile ufak bir form doldurmanız sonucunda, tatil kredisi başvurusu yapabilirsiniz.
  • SMS: Bazı bankalar özellikle televizyon reklamları aracılığı ile sunduğu tatil kredileri için SMS ile başvuru yolunu açmıştır. Yapmanız gereken tek şey, reklamları takip ederek yahut internet sitelerinden bilgi alarak telefonunuzdan tatil kredisi için SMS atmaktır.

tatil kredisi veren bankalar

Tatil Kredisi Veren 5 Banka

Aşağıda tarafınıza tatil kredisi veren 5 banka hakkında bilgi vereceğiz. Siz de, yazınızı iyi geçirmek istiyorsanız, birkaç gün dinlenmek kafanızın bir köşesinde varsa, bu bankaların tatil kredilerine göz atabilirsiniz.

Ziraat Bankası Tatil Kredisi

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi adı altında tarafınıza tatil kredisi sunabilen bankalardan bir tanesi. Sadece %1,30 faiz oranları ile Ziraat Bankası’ndan tatil kredisi alabilir ve geniş ödeme seçenekleri ile bu krediyi ödeyebilirsiniz.

Yurtdışı seyahatleri düşünüyorsanız ve kafanızda büyük bir tatil planı varsa, bunun için de ipotekli tatil kredisi teklifi sunan Ziraat Bankası, bunu %1,12 oranla sunuyor. Temelde, oldukça başarılı oranların Ziraat Bankası tatil kredisi için sunulduğu belirtilebilir.

Başvuru için tıklayın.

Garanti Bankası Tatil Kredisi

Garanti Bankası da ihtiyaç kredisi kategorisinde tatil kredisi verebilen bankalardan. Gerek yurtiçi gerekse yurtdışı tatil planlarınız için %1,59 oranıyla 75.000 TL’ye kadar kredi kullandırabilen Garanti, kredi notunuza binaen bu faiz oranlarında dönem dönem oynama yapabiliyor. Siz de ayrıntılı bilgi için 444 0 333 Alo Garanti hattını arayabilir ve müşteri temsilcisiyle tüm detayları görüşebilirsiniz.

Başvuru için tıklayın.

İş Bankası Tatil Kredisi

Türkiye İş Bankası tatil kredisi tam 48 ay vade ile verilebiliyor ve faiz oranı yalnızca %1,24! Türkiye’de Ziraat Bankası’ndan sonra belki de en avantajlı faiz oranları ile kredi sunan bankalardan bir tanesi olan İş Bankası’nda tatil kredisi kullanarak, dilediğiniz yere gidebilir ve öteleme yöntemiyle, tatiliniz bittiğinde ödeme yapmaya başlayabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için 0850 724 0 724 numaralı İş Bankası müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Başvuru için tıklayın.

QNB Finansbank Tatil Kredisi

QNB Finansbank, yenilenen vizyonuyla 3 ay ertelemeli olarak tatil kredisi sunan bankalardan biri. Siz de, tatilinizi yapıp döndükten sonra ödeme yapmaya başlamak isterseniz; %1,22’den başlayan faiz oranları ile QNB Finansbank tatil kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve hesaplamalar için 0850 222 0 900 numarasını arayabilirsiniz.

Başvuru için tıklayın.

Akbank Tatil Kredisi

Ödemesine 3 ay sonra başlayabileceğiniz bir diğer tatil kredisi de Akbank’tan tarafınıza sunuluyor. Türkiye’de aktif hizmetleri ile son dönemde oldukça adından bahsedilen güvenilir bankalardan Akbank’ın bu krediyi 10.000 TL’ye kadar %1,19 faiz oranı ile sunabildiğini bilmekteyiz. Ayrıntılı bilgiyi 444 2 525 numarasından edinebilirsiniz.

Başvuru için tıklayın.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.