Kredilog.com

T-Bank Kredi Başvurusu 2018

Turkland Bank Kredisi

1985 senesinde İstanbul’da kurulan T-Bank o tarihten günümüze kadar aralıksız olarak hizmetlerine devam etmektedir. Belirli dönemlerde farklı firmalar tarafından satın alınan özel banka müşteri sayısını sürekli olarak belirli bir sınırda tutarak belirli bir kesime hizmet eden bir banka modeli olmuştur. Bu aşamada kişiler ya da kurumlar bankaya başvuruda bulunarak farklı krediler alabilirler. Başvuruda bulundukları kredilere göre kişilerin geçmişleri araştırılırken gelir düzeylerinin yeterli olup olmadığına bakılmaktadır. Eğer kişiler bankanın koyduğu tüm şartlara uyum sağlıyorlarsa rahatlıkla kredilerini çekebilirler. Kredi başvuruları ve sonrasında kredilerin onaylanması oldukça kısa süreler içerisinde gerçekleşmektedir. Bu sebeple de kişiler nakit ihtiyaçlarını kısa süre içerisinde tamamlayabilirler.

T-Bank Kredi Başvurusu

T-Bank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Banka üzerinden kredi almak isteyen kişilerin ilk olarak gerekli şartları sağlıyor olması gerekmektedir. Bunun için kişilerin 18 yaşını doldurmuş olması gerekirken belirli bir gelir düzeylerinin de olması gerekmektedir. Eğer kişiler bu şartları sağlıyorlarsa krediler için T-Bank’a telefondan ya da şubelerden direkt olarak başvuruda bulunabilirler. Bankanın resmi internet sitesi üzerinden kredi başvuru hizmeti bulunmamaktadır. Bu sebeple de kişiler genellikle diğer seçeneklere yönelirler. Bankanın birçok farklı şehirde şubesi bulunurken kişiler eğer bu şehirlerden birinde ikamet ediyorlarsa başvurularını şube üzerinden gerçekleştirirler. Eğer bu şehirlerin dışından ise telefon en iyi başvuru seçeneği olarak gösterilebilmektedir.

T-Bank Telefon İle Kredi Başvurusu

Bankaya kredi başvurusunda bulunacak olan kişiler günün 24 saati telefonlardan bu başvurularını yapabilirler. Genel olarak kendilerine yakın bir şube olmadığında ya da çalışma saatleri dışında kredi başvurusu yapılmak istenildiğinde kişiler başvurularını gerçekleştirmektedirler. Kişiler bankanın müşteri hizmetlerine ulaşım için 444 82 65 numaralı telefonu arayarak kredi başvurularını gerçekleştirebilirler. Arama yapıldıktan sonra kişiler müşteri temsilcileri ile görüşürken kredi ihtiyaçlarını ve ödeme planlarını belirterek başvuruda bulunurlar. Buna göre kişilerin kredi başvurularına önonay verilir ya da başvurular reddedilir.

T-Bank SMS Yoluyla Kredi Başvurusu

Bankanın SMS yoluyla başvuru seçeneği aktif değildir. Bu sebeple de kişiler telefonlarının mesaj bölümlerini kullanarak bankaya kredi başvurusunda bulunamazlar.

T-Bank ATM Yoluyla Kredi Başvurusu

ATM sayısı oldukça az olan banka kredi başvurularının ATM üzerinden yapılmasına da izin vermemektedir. Genel olarak bu kişilerin şubeye müracaat etmeleri önerilir.

T-Bank İhtiyaç Kredisi Özellikleri ve Faiz Oranları

Taksit Erteleme Avantajı: Kredilerde taksit erteleme seçeneği bulunmamaktadır.

Kredi Vadesi: 24 Ay

Kredi Faizi: %1,50

Tahsis Ücreti: %0,50

Kefil: Yalnızca bank ihtiyaç duyduğunda talep edilir.

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.