Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

Şekerbank (Bonus) Kredi Kartı Şifresi Nasıl Alınır?

Şekerbank (Bonus) Kredi Kartı Şifresi Nasıl Alınır?

Şekerbank Kart Şifresi Alma

1953 yılında çiftçilerin birikimiyle yerel kalkınmayı desteklemek için kurulan Şekerbank’ın müşterilerine sunmuş olduğu kredi kartlarının ve bankamatik kartlarının şifresini almak artık çok kolay. Müşterileri için farlı seçenekler sunan Şekerbank üzerinden dilediğiniz gibi şifre alma işlemlerini kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Şekerbank Kredi Kartı Şifre Alma

Şekerbank Kredi Kartı Şifre Alma

Şekerbank kredi kartı şifrenizi almak için SMS yoluyla belirttiğimiz gibi aynı şekilde bilgileri yazarak kartlarının şifresini alabilir. Bunun dışında Şekerbank kredi kartı şifre alma işlemleri için bankanın 0850 222 78 78 numaralı çağrı merkezleri üzerinden de müşteri danışmanlarına bağlanarak kartınıza ait yeni şifrenizi kolayca alabilirsiniz.

Çağrı merkezleri dışında Şekerbank kart şifresi almak için bankanın en yakın şubesine gitmeniz durumunda burada bulunan müşteri danışmanından yeni şifre talebinde bulunabilirsiniz. Şubeden almış olduğunuz şifrenin tek kullanımlık olduğunu ve en yakın ATM’ye giderek buradan dilediğiniz şifreyi tekrar kullanmak için değiştirme fırsatınızın olduğunu belirtelim.

Şekerbank Bankamatik Kartı Şifre Alma

Şekerbank bankamatik kart şifresi almak için SMS yoluyla, Şubeden, İnternet Bankacılığı yoluyla ve Çağrı merkezleri aracılığıyla şifrenizi alabilirsiniz. 4 haneli şekilde olacak olan kart şifrenizi almak için SMS ile başvuru yapmak isteyen müşterilerimizin merak ettiği soruların cevaplarını açıklayalım.

Öncelikli olarak cep telefonlarının SMS bölümüne giriş yaparak buradan büyük harfler ile SIFRE yazdıktan hemen sonra boşluk bırakıp kullanmak istediğiniz şifrenizi,  kartınıza ait son 4 rakamı ve kartınızın arka yüzünde bulunan 3 haneli güvenlik numarasını yazıp 1953‘e SMS hattına mesaj göndererek buradan kart şifrenizi alabilirsiniz. Şekerbank kart şifresi almak isteyen müşteri bunun dışında diğer yöntemleri de tercih ederek kartlarına ait olan yeni şifrelerini kolayca alabilirler.

Kredi Kartı Üzerindeki Numaralar ve Anlamları

 

Şekerbank Kart Şifremi Unuttum?

Şekerbank kredi kartınızın veya Şekerbank bankamatik kartınızın şifresini unutmanız durumunda bankanın sizlere sunmuş olduğu 4 farklı yöntem ile unutmuş olduğunuz yeni şifrenizi kolayca alabilirsiniz.

Özellikle şifre alma işlemleri sırasında bankanın mobil bankacılık hizmetlerini ve internet bankacılık hizmetlerini kullanarak daha kolay yoldan şifre temini yapabilirsiniz. Bunun için internet bankacılığına giriş şifrenizin veya mobil bankacılığa giriş şifrenizin bulunması gerekmektedir.

Ancak bu şifreler sizde bulunmuyorsa bu sefer Şekerbank’ın telefon bankacılığı hizmetlerini kullanarak bu şifreleri de buradan alabilirsiniz. Özelikle unutulan şifreniz için bankanın 0850 222 78 78 numaralı telefonu üzerinden 7 gün 24 saat boyunca hizmet alma fırsatınız bulunmaktadır. Aynı zaman SMS ile şifre almak istediğiniz zaman Şekerbank üzerinde aktif olarak kullandığınız cep telefonunuzun bulunması gerekmektedir.

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.