Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

Şekerbank Kredi Başvurusu

Şekerbank Kredi Başvurusu

Şekerbank İhtiyaç Kredisi

Uzun yıllardır Türkiye’de hizmet vermekte olan ve her zaman sessizliğini koruyan bankalardan birisi de Şekerbank’tır. Şekerbank ortalama bir faiz oranı ile sizlere ihtiyacınız olan krediyi verebilir. Eğer siciliniz temiz ise çok kısa sürede onay alabilir ve kredinizi alarak ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Burada önemli olan ise bir ön onay alabilmektir. Bunun içinde diğer bankalar gibi Şekerbank’ın müşterilerine vermiş olduğu avantajları kullanabilirsiniz. Telefon, SMS ve Web üzerinden başvurularınız ile kısa bir şekilde kredi alıp alamayacağınızı öğrenebilir ve ona göre kendinizi başka bankalara ya da Şekerbank şubesine yönlendirebilirsiniz. Şekerbank kredi başvurusuna dair her şeyi sizler için hazırladık:

Şekerbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi başvurusunda bulunabilmek için öncelikle 18 yaşını doldurmuş ve kredi almak için banka kriterlerine uygun olmanız gerekmektedir. Bu kriterler; maaşlı bir işte çalışıyorsanız Gelir Belgesi(maaş bordrosu) ile gelirinizi belgelemeniz, Gayrimenkul kira geliriniz var ise yine bu kira gelirinizi tapu aslı ve fotokopisi ile belgelemeniz şeklindedir. Aşağıda kredi çekebilmeniz için çeşitli yöntemler anlatılmıştır.  Bu yöntemlerin detayları:

Şekerbank Kredi Başvurusu

Şekerbank Telefon İle Bireysel Kredi Başvurusu

Telefon üzerinde kredi başvurusunda bulunmak isteyenler Şekerbank’ın günün 24 saat hizmeti veren 444 7 878 numaralı hattını arayabilir, “Bireysel kredi ürünlerimiz hakkında bilgi almak ve işlem yapmak için” 4’ü tuşladıktan sonra Bireysel kredi, Taşıt kredisi ve Konut kredisi başvurusunda bulunabilirler.

Sadece dakikalar içerisinde bir ön onay alabilir ve tüm işlemlerinizi daha da hızlandırabilirsiniz. Böylece bir kredi alıp alamayacağınızı da kısa yoldan öğrenmiş olursunuz. Çünkü bugün birçok kişi kredi alamayacağını şubede öğrendiği için ciddi şekilde mağdur olmaktadır.

Şekerbank SMS İle Kredi Başvurusu

Şekerbank’a SMS üzerinden kredi başvurusunda bulunmak isteyenlerin 1953‘e kısa mesaj atmaları yeterli olacaktır. Fakat bu noktada Şekerbank farklı bir protokol uygulamaktadır. Bu protokol ise şu şekildedir: Kredi boşluk TCKN yazın, 1953‘e gönderin. İhtiyaç Kredisi için; 1953‘e birer boşluk bırakarak, KREDİ, TCKİMLİK ve GELİR bilgilerini yazarak başvuruda bulunabilirler.

Konut Kredisi için ise 1953‘e birer boşluk bırakarak, KONUT, TCKİMLİK ve GELİR bilgilerini, Taşıt Kredisi için ise 1953‘e birer boşluk bırakarak, TASIT, TCKİMLİK ve GELİR bilgilerini yazıp başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuru sonucunuz cebinize sms olarak gelmektedir.

Şekerbank İnternet İle Kredi Başvurusu

Şekerbank’a internet üzerinden kredi başvurusunda bulunmak isteyenler ise buraya tıklayarak başvuruda bulunabilirler.

ATM ile Kredi Başvurusu

Tüm Şekerbank ATM’lerinden, Ana Menü / Kolay Başvuru menüsü altında oluşturulan Kredi Başvurusu adımından giriş yaparak başvuruda bulunabilirsiniz.

Şekerbank İhtiyaç Kredisi Özellikleri ve Faiz Oranları

Taksit Erteleme Avantajı: 3 ay’a kadar taksit erteleme seçeneği
Kredi Vadesi: 36 ay
Kredi Faizi: 3-36 ay %2,09
Tahsis Ücreti: 150 TL
Kefil: Alınmayacak. (Banka, gerekli gördüğünde kefil talep edebilir.)

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.