Kredilog.com

Şekerbank 72 Ay Yapılandırma 2018

Şekerbank 72 Ay Yapılandırma

Nakde ihtiyaç duyulduğu anda ya da taksitli alışveriş imkânından yararlanılmak istendiğinde, bankaların sunmuş olduğu kredi ve kredi kartı ürünleri kullanılmaktadır. Özellikle yüklü bir meblağda borcu ya da ihtiyacı olan kişiler, en kısa yoldan kredi kullanarak ihtiyaçlarını gidermektedir.

Tüketiciler bu şekilde anlık olarak problemi çözmüş olsalar da, kullanılan kredilerin vadesi içerisinde taksit borçlarını ödeyemeyerek farklı problemler yaşayabiliyor. Böyle durumlarda ödemesini yapamayan tüketiciler için getirilen yönetmelik sayesinde Şekerbank 72 ay yapılandırması yapmak mümkün.

Bu yapılandırmanın hangi bankacılık ürünleri için geçerli olduğunu ve nasıl gerçekleştirildiğini aşağıdaki konu başlıklarından inceleyebilirsiniz…

Şekerbank 72 Ay Yapılandırma

Şekerbank 72 Ay Kredi Kartı Yapılandırma

Kredi kartı borçlarınızı kapatmakta ya da her ay düzenli olarak asgari tutarını ödemekte zorlanıyorsanız, Şekerbank 72 ay kredi kartı yapılandırma avantajlarından yararlanabilirsiniz. Bunun için bankanın en yakın şubesine giderek, yetkililerden taksitlendirme yapılmasını isteyebilir ve gerekli belgeleri sunarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Başvurunuzun incelenip onaylanması ile birlikte mevcut Şekerbank kredi kartları borçlarınız ya da banka bir bankaya ait kart borçlarınız 72 aya kadar taksitlendirilebilir.

Şekerbank 72 Ay Kredi Yapılandırma

Kişilerin bireysel, konut ya da taşıt ihtiyaçlarını karşılayabilmek için en sık kullandıkları bankacılık ürünleri kredilerdir. Bu kredilerin kullanımları sırasında belirli bir vade yapılmakta ve tüketici söz konusu vade boyunca borç taksitlerini ödemekle yükümlüdür.

Ancak yaşam koşulları içerisinde tüketiciler dönem dönem kredi taksitlerini aksatabiliyor. Bu ve buna benzer durumlarda kredi notunuzun düşmesini istemiyorsunuz Şekerbank 72 ay kredi yapılandırmasından yararlanabilirsiniz.

Mevcut borçlarınızın taksitlendirilmesini talep etmeniz durumunda maksimum 6 yıla kadar vade uygulanabilmektedir. Faiz oranları ise başvurunuzun gerçekleştiği dönem içerisinde bankanın belirlediği oranlara göre hesaplanmaktadır.

Şekerbank 72 Ay Yapılandırma Nasıl Yapılır?

Şekerbank 72 ay yapılandırma kapsamında kart ya da kredi borçlarınızın taksitlendirilmesini istiyorsanız, bunun için yasal takibe düşmemiş olmamız gereklidir. Çünkü bankanın başvurunuzu kabul edebilmesi için aranan en önemli kriter budur.

Kredi taksitleriniz veya kredi kartı borçlarınız hakkında herhangi bir yasal süreç başlatılmamış ise şubenin talep ettiği evrakları hazırlayarak, 72 ay yapılandırma başvurusunda bulunabilirsiniz. Yapılan bu müracaat sonrasına inceleme süreci başlatılacak olup, sürecin olumlu tamamlamasıyla birlikte daha avantajlı bir ödeme planına sahip olabilir ve mevcut borçlarınızı daha rahat ödeyebilirsiniz…

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.