Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

QNB Finansbank (Cardfinans) Kredi Kartı Şifresi Nasıl Alınır?

QNB Finansbank (Cardfinans) Kredi Kartı Şifresi Nasıl Alınır?

QNB Finansbank (Cardfinans) kredi kartı şifresi nasıl alınır; Profesyonel bankacılık hizmeti vermekte emin adımlar atan Finansbank, 1987 yılında kurulmuştur. İsminin değişmesinden sonra karşımıza QNB olarak çıkan Finansbank’a ait kart şifresi almak isteyen müşterilerin merak ettiği soruların cevaplarını buradan açıklamak istiyoruz.

QNB Finansbank Kart Şifresi Alma

QNB Finansbank kredi kartı veya QNB Finansbank bankamatik kart şifresi almak için 3 farklı yöntem bulunmaktadır. SMS yoluyla, İnternet bankacılığı yoluyla veya bankanın telefon bankacılığı yoluyla kart şifresini alabilirsiniz.

QNB Finansbank Kredi Kartı Şifre Alma

QNB Finansbank (Cardfinans) Kredi Kartı Şifresi Nasıl Alınır?

QNB Finansbank kredi kartı şifre alma SMS yoluyla yapılmaktadır. Yukarıda belirttiğimiz gibi SMS bölümüne giriş yaparak buradan “SIFRE” yazdıktan sonra boşluk bırakacaksınız kullanmakta olduğunuz bankamatik kartınızın son 4 rakamını yazıp tekrar boşluk bırakacaksınız.

Ek olarak annenizin evlenmeden önce kızlı soyadının ilk harfini büyük harf ile yazdıktan sonra 2273’e kısa mesaj göndererek buradan QNB Finansbank kredi kartı şifresi alma işlemini başarılı bir şekilde yapabilirsiniz.

QNB Finansbank Bankamatik Kartı Şifre Alma

QNB Finansbankası bankamatik kart şifre alma işlemini gerçekleştirmek istediğiniz zaman SMS yoluyla şifre almak için izlemeniz gereken adımları açıklayalım.

Cep telefonlarınızın SMS bölümüne giriş yaparak buradan “SIFRE” yazdıktan sonra boşluk bırakacaksınız kullanmakta olduğunuz bankamatik kartınızın son 4 rakamını yazıp tekrar boşluk bırakacaksınız ve annenizin evlenmeden önce kızlı soyadının ilk harfini büyük harf ile yazdıktan sonra 2273’e kısa mesaj atarak QNB Finansbank kart şifresini kolayca alma fırsatını yakalamış olacaksınız.

Bunun dışında QNB Finansbank SMS alma işlemi ile alamayan veya farklı yöntem denemek isteyen kullanıcılar bankanın telefon bankacılığı hizmetleri olan 0850 222 0 900 numaralı telefonu arayarak buradan yeni kart şifresini talep etme şansları bulunmaktadır. QNB Finansbank bankamatik kart şifresi almak için aynı zamanda İnternet şubesi üzerinde bulunan Şifre belirleme menüsünden de kartınıza ait yeni şifre talebinde bulunabilirsiniz.

QNB Finansbank Kart Şifremi Unuttum?

QNB Finansbank kredi kartınızın veya QNB Finansbank bankamatik kartınızın şifresini unutmanız durumunda en kısa yoldan şifre almak için bankanın internet bankacılığı hizmetlerini kullanabilirsiniz. Kart işlemleri menüsü içerisinde yer alan Şifre belirleme menüsünden almak istediğiniz kart tipine ait olan şifreyi alabilirsiniz.

QNB Finansbank kredi kartınızın veya QNB Finansbank bankamatik kartınızın bilgilerini eksiksiz bir şekilde girmeniz durumunda unutmuş olduğunuz kartlarının şifresi sistem üzerinde kayıtlı olan cep telefonunuza SMS yoluyla gelecektir.

Aynı zamanda burada belirlemiş olduğunuz kart şifrelerinizi en yakın QNB Finansbank ATM’lerine giderek kısa yoldan belirleme şansını da bulmuş olacaksınız. Bu yüzden kart şifrenizi unutmanız durumunda ya internet bankacılığını yada telefon bankacılığı hizmetlerini kullanarak yeni şifrenizi oluşturma şansını bulabilirsiniz.

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.