Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

QNB Finansbank Kredi Kartı Limiti Yükseltme

QNB Finansbank Kredi Kartı Limiti Yükseltme

QNB Finansbank Kredi Kartı Limiti

QNB Finansbank kredi kartı ile yüksek meblağda alışveriş yapmak istiyorsanız ya da günlük kullanımda kartınızın limiti artık yeterli gelmiyorsa, CardFinans limit yükseltme işlemi yapabilirsiniz. Şuan ki mevcut limitinizin ne kadar olduğunu öğrendikten sonra ihtiyacınız olan limit kadar talepte bulunabilir ve alışveriş işlemlerinize devam edebilirsiniz. QNB Finansban kredi kartı limitinizi nasıl yükseltirsiniz buyurun beraber inceleyelim.

QNB Finansbank Kredi Kartı Limiti Nasıl Yükseltilir?

Yurt içi, yurt dışı alışveriş ve nakit çekim işlemlerinizde kullanabileceğiniz limite standart limit denilmekte olup, bu limiti yasal düzenlemelere aykırı olmayacak şekilde arttırabilirsiniz.

Konu hakkındaki yasal düzenleme kapsamında CardFinans kredi kartı limit yükseltme için kullanabileceğiniz bankacılık kanalları; internet bankacılığındaki Kart İşlemlerim menüsü, 0850 222 1 901 numaralı çağrı merkezi, SMS bankacılığı ve şubelerdir.

Bunların içerisinden en kolay olanı ise SMS bankacılığıdır. Bu kanalı kullanarak Finansbank kredi kartı limiti yükseltme işlemi yaptırmak istiyorsanız, LIMIT yazarak 2273’e mesaj atmanız yeterli olacaktır.

Belirli dönemlerde banka tarafından aranarak da limit artışına ilişkin teklifler alabilirsiniz. Bu teklifleri kabul etmeniz durumunda da limitinizi arttırmış olursunuz. Veyahut düzenli olarak belirli bir artış ile kart limitiniz yükselsin istiyorsanız, bu doğrultuda da bankaya talimat verebilirsiniz.

Bunun için 15 gün önceden artırılabilecek limite dair bilgi vererek, farklı bir talebinizin olmaması gerekmektedir. Üstelik dilediğiniz an 0850 222 1 901’i arayarak ya da 2273 SMS bankacılığı hizmet numarasını kullanarak, periyodik limit artırım talimatını iptalde edebiliyorsunuz.

QNB Finansbank Kredi Kartı Limitimi Nasıl Öğrenebilirim?

Sağlamış olduğu birçok ayrıcalıktan dolayı CardFinans kredi kartı kullanan tüketici sayısı her geçen gün giderek artmaktadır. Bu nedenle tüketiciler rahatlıkla alışveriş yapabilsin diye QNB Finansbank kredi kartı limiti yükseltme yöntemlerini bu yazımızda anlattık. Fakat mevcut kart limitlerini bilmeyen kullanıcılar için öncelikle limit sorgulama işleminin nasıl yapıldığını açıklayalım.

Öncelikle limit sorgulama için hızlı bir şekilde SMS bankacılığını kullanabilirsiniz. Büyük harfler ile LIMIT yazdıktan sonra bir boşluk ve ardından kredi kartınızın son 4 hanesini yazarak oluşturduğunuz mesajı 4490’a mesaj atarak QNB Finansbank kart limitinizi kolaylıkla öğrenebilirsiniz. CardFinans limit cepte uygulaması haricinde çağrı merkezinden, sesi yanıt sisteminden, internet bankacılığından, şubelerden ya da ATM’lerden de limitinizi öğrenmeniz mümkün.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.