Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu

QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu

Henüz satın alınan ve önüne “QNB” titri konan katılım bankalarından Finansbank; uzun süredir hem kredi hem de kredi kartı ürünlerini sunan ve bunları çekici tekliflerle bezeyen bankaların başında geliyor. Siz de, QNB Finansbank üzerinden kredi kartı yahut kredi alabilirsiniz; zira banka pek çok meslek grubuna uygun, hemen herkesi kapsayacak kredi yahut kredi kartı ürünleri bulundurabiliyor.

Uzun süredir, şubesiz bankacılık hizmeti Enpara ile birlikte hareket eden QNB Finansbank’ın Enpara girişimi de beğenilerek kullanılan, masrafsız bankacılık kuruluşlarından. Bizler, bu yazıda sizler için QNB Finansbank kredi kartı başvurusu yapmanız amacıyla gerekenleri aktaracak; bunun yanında birkaç avantajlı Finansbank kredi kartını da tarafınıza sunacağız. Siz de, QNB Finansbank kredi kartı ürünleri ile ilgili aradığınız her şeyi yazımızda bulabilirsiniz. Keyifli okumalar dileriz.

QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu

QNB Finansbank Kredi Kartları

QNB Finansbank’ın oldukça geniş bir kredi kartı portföyü mevcut ve ürünlere baktığımızda her biri ayrıksı olarak niteliklendirilmiş; dolayısıyla birbirlerine temelde benzeseler de içerideki kampanyaları her biri için farklı düzenleniyor. QNB Finansbank’ın tüm kredi kartı ürünleri aşağıdaki gibi listelenebilir.

 • CardFinans
 • CardFinans Xtra
 • CardFinans Emekli
 • ClubFinans Exclusive
 • ClubFinans Doctors
 • Hemşire Kart
 • Fix Card
 • CardFinans GO
 • Taraftar Kartları

Hem ortak markalı kartlara hem de meslek gruplarına ait kredi kartlarına portföyünde yer veren QNB Finansbank kredi kartı başvurusu sürecini nasıl işleteceğinizi biliyor musunuz? Eğer bu sorunun yanıtı hayırsa, sizi başvuru kanalları başlığına doğru alalım.

Başvuru Kanalları

QNB Finansbank’tan herhangi bir kredi kartına başvurmak istiyor ancak bunu nasıl yapacağınız hakkında bilgi sahibi değilseniz, aşağıdaki başvuru kanallarından birini denemeniz mümkün. Herhangi bir ücret ödemeyeceğiniz bu başvuru esnasında, küçük bir form doldurmak dışında; bir zahmete lüzum yok.

Şubeler

QNB Finansbank, Türkiye’nin her tarafında en az bir adet şubeye sahip ve bunlardan bir tanesi, çalıştığınız, oturduğunuz yere yakınsa; banka personeliyle görüşerek ihtiyacınıza en uygun kart modelini belirleyebilir ve form doldurma yöntemiyle başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle şubelerden yapacağınız başvuruların daha erken işleme alınabileceği söylenir ve yanınızda kimliğinizi bulundurmanız tavsiye olunur.

İnternet Sitesi

Eğer bir Finansbank müşterisi değilseniz; QNB Finansbank resmi internet sitesi qnbfinansbank.com adresinden “Kartlar” menüsüne girerek bireysel yahut kurumsal fark etmeksizin kredi kartlarını görebilir ve dilediğinize “hemen başvur” butonuna basarak, ufak bir form doldurduktan hemen sonra sıraya alınabilirsiniz. QNB Finansbank operatörleri, kısa süre içerisinde uzaktan form doldurmak amacıyla sizi arayacaklardır ve başvurunuz böylece yapılacaktır.

İnternet Bankacılığı

Bir Finansbank müşterisiyseniz form doldurmanıza lüzum yok. Direkt olarak internet bankacılığı panelinize girerek zahmetsiz ve tek tıkla kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için panelinizden “başvurular” kısmına girmeniz yeterli olacaktır. Burada, kredi kartı başvurusu bölümünü görebilir ve herhangi bir form doldurmadan direkt “başvur” butonuyla dilediğiniz ürüne başvuru yapabilirsiniz.

Mobil Bankacılık

QNB Finansbank’ın hem Android hem de iOS için hızlı ve kararlı mobil uygulamaları mevcut. Bütün işlemlerinizi, bankaya gitmeden yapabildiğiniz mobil bankacılık uygulamasında aynı zamanda bir de QNB Finansbank kredi kartı başvurusu yapabilmeniz mümkün. Bunun için yapmanız gereken tek şey, panelinizden başvurular kısmına girmek.

Çağrı Merkezi

0850 222 0 900 Numaralı QNB Finansbank çağrı merkezinden de, her türlü QNB Finansbank kredi kartı ürününe başvuru yapmanız mümkündür. Eğer bankanın müşterisiyseniz herhangi bir form doldurmanıza gerek yoktur ancak yeni bir müşteri olacaksanız; QNB Finansbank müşteri hizmetleriyle uzaktan form doldurma işlemini tamamlamanız gerekiyor.

En Popüler QNB Finansbank Kredi Kartları ve Özellikleri

Size tavsiye edebileceğimiz ve bu aralar hayli popüler QNB Finansbank kredi kartları mevcut. Siz de, bu bankadan kredi kartı almaya kararlıysanız, aşağıdaki ürünleri incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Fix Card

QNB Finansbank’ın son dönemdeki en güzel kredi kartı ürünlerinden bir tanesi olan Fix Card’a bir göz atalım.

 • Fix Card, aynı zamanda banka kartı olma özelliğiyle; tek kart ayrıcalığını yapısında bulundurur ve sizi zahmetten kurtarır.
 • Bunun yanında anlaşmalı pek çok mağazadan Fix Card aracılığı ile taksitli alışverişler yapabilirsiniz. Bunun için mağazanın QNB Finansbank POS cihazına sahip olması yeterlidir.
 • Fix Card’da tarafınızdan yıllık yahut aylık periyotlarla kesilecek kart aidatı bulunmaz. Kartı kullandığınız sürece de bulunmayacaktır ve ücretsizdir.
 • Fix Card, Temassız olarak kullanılabilir.

CardFinans GO

Türkiye’deki 18 ve 26 yaş arasında pek çok kimseye uygun kredi kartı ürünlerinden CardFinans GO da, pek çok avantajı içerisinde barındırıyor.

 • CardFinans titri altındaki anlaşmalı bütün mağazalarda, taksitli alışveriş imkanı sunan CardFinans GO aynı zamanda tarafınıza her alışverişinizde kredi kartı puanı kazandırır.
 • Dilerseniz, ödeme erteleme ve sonradan taksitlendirme özelliklerini de alışverişleriniz yahut borçlarınız için kullanabilirsiniz.
 • Koşulsuz şartsız bütün alışverişlerinizde aynı zamanda +2 Taksit imkanı da sunan CardFinans GO bunlardan herhangi bir komisyon yahut faiz oranı almamaktadır.
 • Öğrencilerin yahut gençlerin nakit ihtiyaçlarını karşılaması adına, nakit avans yahut taksitli nakit avans şansı; 150 TL’ye kadar yine veriliyor.

CardFinans

QNB Finansbank kredi kartlarının en bilineni ve en klasiği CardFinans, size zaman zaman bazı ayrıcalıklar da sunabiliyor.

 • Dilediğiniz yerde taksitli alışveriş ve her alışverişinizde ParaPuan kazanma imkanı sunan CardFinans, 250 bini aşkın noktada hizmet verebiliyor.
 • Taksit yapılması imkansız mağazalarda, sonradan CardFinans içerisindeki “taksitkolay” özelliği ile taksit yapabiliyorsunuz.
 • Anlaşmalı kurumlarda otomatik ödeme talimatı, yine CardFinans kartı kullananlar için mümkün.
 • ParaPuan ile alışveriş yapabilir yahut seyahat bileti alabilirsiniz.

QNB Finansbank Kredi Kartı Kampanyaları

QNB Finansbank’ın kredi kartı yelpazesi oldukça geniş ve söylediğimiz gibi, içlerinde her biri ayrıksı özellikler taşıyorlar. Dönem dönem yapılan kampanyalar; örneğin CardFinans kartlara özel sonradan taksitlendirme avantajı ve anlaşmalı mağazalarda bolca ParaPuan kazanma şansınız, bunlardan sadece bazıları. Siz de, detaylı olarak spesifik bir kredi kartı ürününe dair bilgileri almak için çağrı merkezini arayabilir ve güncel kampanyalardan sürekli haberdar olabilirsiniz.

QNB Finansbank kredi kartı başvurusu için, başvuru kanalları başlığını inceleyebilirsiniz.

Finansbank Müşteri Hizmetleri için > TIKLAYIN

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.