Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

QNB Finansbank Evlilik Kredisi Başvurusu

QNB Finansbank Evlilik Kredisi Başvurusu

QNB Finansbank Evlilik Kredisi

Yaşam koşulları nedeniyle günümüzde eğer finansman bir desteğiniz yok ise düğün yapmak gerçekten masraflı ve zor bir iş haline dönüşmektedir. Damatlık, gelinlik, düğün salonu, nikâh, davetiye, yemek derken bu merasimin gerçekleşebilmesi için birçok masraf ortaya çıkmaktadır. Eğer siz de böyle düşünüyorsanız QNB evlilik kredisi tam size göre!

Ailenizin maddi durumu iyiyse bu zor dönemde onlar size yardımcı olabilir fakat düğün sadece yapılan merasim ile bitmemektedir. Daha yeni bir yaşantı kurabilmek için ev, mobilyalar ve beyaz eşyalar gerekmektedir.

QNB Finansbank evlilik kredisi de işte tüm bu ihtiyaçlarınızda imdadınıza yetişmesi için hazırlanmış bir çeşit bireysel ihtiyaç kredisi çeşididir. Bankanın evlilik hazırlığı yapanlara özel oluşturduğu bu kredi paketinin özelliklerine ve başvuru yöntemlerine yazımızda yer verdik.

QNB Finansbank Evlilik Kredisi Nasıl Alınır?

Çift olarak çalışsanız bile evlilik için gerekli olan miktar, size bir hayli yüksek gelmiş olabilir. İhtiyaçlarınızın bir kısmını karşılayabilecek meblağı biriktirmiş olsanız da geri kalanı için finansal bir destek arıyor olabilirsiniz. Böyle bir durumda QNB Finansbank’ın düğün ve nikâh masraflarınızı zamanında karşılayabilmeniz için sunduğu evlilik kredisinden yararlanabilirsiniz.

Üstelik evlilik kredisi sayesinde geri ödemenizi taksitler şeklinde kolay bir şekilde yaparak yeni hayatınızda kendinizi dara düşürmemiş olursunuz. Bunun için QNB Finansbank evlilik kredisi başvurusu ile ilgili başlıkta yer alan yöntemlerden birini seçerek, bankanın bireysel ihtiyaç kredisi kapsamında oluşturduğu bu kredi türüne müracaatta bulunmanız gerekmektedir.

Kredinizi hemen alıp, balayı tatilinden sonra rahat rahat ödemek için sadece başvuru kriterlerini taşıyor olmanız ve buna bağlı olarak başvurunuzun kabul edilmesi yeterli olacaktır…

QNB Finansbank Evlilik Kredisi Almak İçin Gerekli Şartlar

QNB Finansbank kredisi almak için ödemeleri düzenli yapabileceğiniz ve kredi taksit tutarını karşılayabilecek bir gelirinizin olması şarttır. Reşit olmanız ve bankanızın yaptığı incelemeler sonunca başvurunuzun onay alması da finansmanı çekebilmeniz için gereklidir.

QNB Finansbank evlilik kredisi için bireylerin başvurularını incelerken en çok kişinin kredi notunu dikkate almaktadır. Bu nedenle başvuru öncesi notunuzu öğrenerek, düşük olması durumunda yükseltebilmek için doğru hamlelerde bulunmanızı öneririz. Bankanın dikkate alacağı diğer bir husus ise ödeme ve borç durumunuzdur.

Kredi kart ürünlerinde asgari ödeme tutarı konusunda hassas davranıyor ve geçmiş ya da mevcut kredi ödemelerinizin taksitlerini zamanında yatırıyorsanız evlilik krediniz kolaylıkla onay alabilir. Gerekli şartlar haricinde bankanın bireysel kredi kullandırabilmesi için gerekli belgeler de vardır.

Temel olarak kimlik belgeniz veya eşdeğer olarak ehliyet ya da pasaportunuz, ikametgâh belgeniz ya da adınıza düzenlenmiş bir fatura ve gelir belgeniz istenmektedir. QNB Finansbank evlilik kredisi için bunları yeterli görmeyebilir ve geri ödeme garantisi oluşması adına farklı evraklarda talep edebilir.

QNB Finansbank Evlilik Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank evlilik kredisi ürününe yapacağınız başvuruyu şubeler aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Lakin düğün telaşından şubeye gitmek için boş vakit bulamıyor ya da işyerinizden birkaç saatliğine dahi izin alamıyorsanız o halde sizin için internet şube veya cep şube iyi bir alternatif olabilir.

Fakat bu yöntemler üzerinden müracaatta bulunabilmeniz için QNB Finansbank müşterisi olmanız gerektiği için eğer banka ile şimdiye kadar bir ilişkiniz olmadıysa internet bankacılığını kullanarak online başvuru yapabilirsiniz.

Bunun için QNB Finansbank internet sitesindeki Hemen Başvur bölümüne tıklamanız ve kişisel bilgilerinizi girerek başvurunuzu iletmeniz yeterli olmaktadır. Ayrıca QNB Finansbank müşterileri evlilik kredisi için 7/24 0850 222 0 900 numaralı telefon bankacılığını da kullanabiliyorlar.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.