Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

QNB Finansbank Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi Başvurusu

QNB Finansbank Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi

QNB Finansbank Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi Başvurusu

QNB Finansbank Emekli Kredisi

Müşteri portföyünü genişletmek adına QNB Finansbank emeklilere Özel İhtiyaç kredisi ürünlerini, finansmana ihtiyaç duyan kişilere sunmaktadır. Emeklilerin kredi almak için tercih edebilecekleri en mantıklı yöntem ise maaşlarını Finansbank’a nakil ettirmek olacaktır. Çünkü kurum, kendi bünyesinde bulunan maaş hesaplarına özel kredi paketleri oluşturmak ve çok cazip oranlar ile müşterilerine kredi kullanma imkanı sağlamaktadır. Detayları buyurun beraber inceleyelim.

QNB Finansbank emeklilere Özel İhtiyaç kredisi başvurusu yapmadan önce finansmanın özelliklerini merak edenlere hemen açıklayalım. Kurumun uygun faiz oranları ile sunduğu bu paketten sadece emekli vatandaşlar yararlanabilmektedir. Oranlar, müşterinin kredi skoruna göre değişmekte olduğu için sabit faiz oranı uygulaması yoktur.

Ayrıca başvuru yaparak emekli maaşını 3 yıl süreyle QNB Finansbank’tan alacağınıza dair taahhütname imzalarsanız promosyon ödemelerinden de faydalanabiliyorsunuz. Maaşınızı internet üzerinden taşımak için e-devlet şifreniz gerekli olduğundan en yakın PTT şubesine giderek şifrenizi temin edebilirsiniz.

QNB Finansbank Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi

QNB Finansbank Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi Özellikleri

Vade seçenekleri 36 ay ile sınırlı olmayan QNB Finansbank, mevzuatlara uygun olarak maksimum 48 ay kredi kullandırabilmektedir. QNB Finansbank emeklilere Özel İhtiyaç kredisi özellikleri arasında 3 ay erteleme fırsatı da yer aldığı için kredi vade aralığı 3-48’dir.

Çok uygun taksitlerle 3 ay ertelemeli ihtiyaç finansmanı çekmek istiyorsanız, bankanın emekli kredisi avantajlarını değerlendirebilirsiniz. Kredi kullandırımı sırasında teminat istemeyen banka, gerekli gördürse 1 kefil talep edebilmektedir. Ayrıca hayat sigortası isteğe bağlı olmadığı için müşterinin yaşına ve cinsiyetine göre hayat sigortası primi alınmaktadır.

QNB Finansbank Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi Hesaplama ve Faiz Oranları

En yüksek skor bandında olan müşterilere %1,28 faiz oranı üzerinden finansman verilmektedir. QNB Finansbank emekli kredisi faiz oranları ihtiyaç kredisi kapsamında kullandırılan paketlere göre değişiklik gösterebilmektedir.

Örneğin online kredi ürünü belirlenen faiz oranı %1,26’dır. Tüketiciler tarafından en sık tercih edilen finansman online kredidir. Bu nedenle QNB Finansbank emekli kredisi hesaplama işlemini yüzde 1.26 faiz oranı üzerinden yaptığımızda, 10 bin liralık kredi talebinizde aylık taksit 294,50 TL çıkmaktadır.

Bankanın ihtiyaç kredisinde yıllık maliyet oranı %18,43 olarak belirlenmiştir. Ayrıca masraflar için 50 TL(alınan kredinin yüzde 0,5’i kadar) tahsis ücreti alınmaktadır. 48 ay boyunca toplamda ödeyeceğiniz faiz tutarı ise 4.136,00 TL’dir. Buna bağlı olarak 10 bin liralık finansman elde ettiğinizde 4 yılın sonunda toplamda 14.186,00 TL ödeme yapmış olacaksınız.

QNB Finansbank Emekli Kredisi Yaş Sınırı Kaç?

Çalışanlar kadar emekli vatandaşların da, kredi kullanma hakları bulunmaktadır. Hatta emekli olan kişiler bankalardan daha rahat finansman sağlayabilmektedirler. Çünkü emeklilerin sabit ve düzenli bir geliri bulunmakta ve bankalar için sağlam müşteri portföyü oluşturmaktadır.

Ancak taşıt, ihtiyaç ya da konut kredisi kullanabilmek için kurumun belirlediği yaş sınırı aralığında olmanız gerekmektedir. QNB Finansbank emekli kredisi yaş sınırı 70’tir. Bu nedenle 18 ile 70 yaş aralığında olan tüketiciler emeklilik kredisi ile ilgili başvuruda bulunabilirler.

QNB Finansbank Emekli Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Hızlı bir şekilde QNB Finansbank emekli kredisi başvurusu yapmak için kurumun web sitesini kullanabilirsiniz. Finansbank internet adresinde yer alan “Krediler” sayfası üzerinden ihtiyaç kredilerini inceleyebilir ve online başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Hemen Başvur” seçeneği dışında aynı adres üzerinden internet şubesine giriş yaparak da, ihtiyaç kredisi ürünlerine başvuru yapabilirsiniz. Şubelerde, kredi müracaatlarında yardımcı olan bankacılık kanalları arasında yer almaktadır.

Başvuru esnasında kimlik belgenizin ya da sürücü belgenizin yanınızda olması şarttır. Daha fazla bilgi için 0850 222 0 900 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilir ya da bulunduğunuz konuma en yakın banka şubesine gidebilirsiniz.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.