Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

QNB Finansbank 3 Ay Ertelemeli Kredi Başvurusu

QNB Finansbank 3 Ay Ertelemeli Kredi Başvurusu

QNB Finansbank 3 Ay ertelemeli kredi başvurusu nasıl yapılır; Türkiye’nin isim değiştiren ve büyüyen bankalarından bir tanesi olan QNB Finansbank, eski ismiyle eski vizyonunu da raflara kaldırıyor ve yenilenen vizyonunda 3 ay ertelemeli kredi ürünü teklifini müşterilerine sunuyor. Müşteriler 3 ay ertelemeli kredi imkanını kullanmaktan son derece memnun!

QNB Finansbank 3 Ay Ertelemeli Kredi

Özellikle uygun faiz oranları ve dosya masrafsız kredi konusunda dikkatleri son dönemde Enpara ile de üzerine çeken QNB Finansbank’ın tekliflerinden siz de faydalanmak isterseniz bu yazımızda 3 ay ertelemeli kredi başvurusu hakkında bazı bilgilendirmelerde bulunacağız. Bu krediye nasıl başvuracağınızı, nelerin gerektiğini ve faiz oranlarını yazımızdan rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Ayrıca Bkz: Ertelemeli Kredi Nedir?

Bahar kredisi olarak da geçen ve özellikle yaz ayları yaklaşırken artan masraflarınızı gidermek adına tarafınıza sunulan QNB Finansbank 3 ay ertelemeli kredi; bakıldığında diğer bankalara nazaran daha iyi faiz oranları ile bizleri karşılıyor.

Hem tatil hem de pek çok ihtiyacınızı giderebileceğiniz bu krediyi QNB Finansbank tarafınıza 3000 TL’ye kadar sunulabiliyor. Özellikle tatil kredisi arayanlar için QNB Finansbank’ın 3 ay ertelemeli kredi ürününün biçilmiş kaftan olduğunu belirtebiliyoruz zira tatilden dönünce ödeme kolaylığını şüphesiz hemen her birey ister.

Dosya masrafı da neredeyse bulunmayan bu kredide, bazı küçük masraflar haricinde sadece faiz oranını ödemek durumunda kalıyorsunuz ve bu oran bir hayli düşük. Peki, QNB Finansbank 3 ay ertelemeli kredi nasıl alınıyor, faiz oranları ve kredi özellikleri ne şekilde?

Ayrıca Bkz: 3 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar

QNB Finansbank 3 Ay Ertelemeli Kredi Özellikleri

QNB Finansbank’ın 3 ay ertelemeli kredisinin bazı özellikleri aşağıdaki biçimde belirtilebilir.

  • Banka, kredi aldığınız dönem boyunca tarafınıza hayat sigortası tahsis etmektedir.
  • 3 Ay ertelemeli kredi 0 ila 3000 TL’ye kadar tam 12 ay taksitle kullanılabilir.
  • Bankanın bir müşterisiyseniz, SMS ile başvuru yaptıktan sonra kredinizi anında hesabınıza almanız da mümkündür.
  • Yıllık toplam maliyet oranına sigorta giderleri ve benzeri etmenler de dahildir.

QNB Finansbank 3 Ay Ertelemeli Kredi Hesaplama ve Faiz Oranları

QNB Finansbank’ın müşterilerine ve potansiyel müşteri adaylarına sunduğu 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisini aşağıdaki masraf kalemleri dahilinde hesaplamanız gerekmektedir.

  • Hayat sigortası prim tutarı
  • Kredi tahsis ücreti

Yukarıdaki iki masraf kalemini QNB Finansbank’tan alacağınız ana parayı faiz oranına endeksledikten sonra ekleyebilir ve toplam ana borcunuzu bulabilirsiniz. Bakıldığında, faiz oranları %1,17 olarak görüntüleniyor ve bu faiz oranı 3000 TL’lik bir kredi için neredeyse muhteşem denilebilir. Siz de bu krediyi, 12 ay taksitle alabiliyorsunuz.

Yukarıdaki masraf kalemlerini ben hesaplamayayım, otomatik hesaplama yöntemi yok mu derseniz; QNB Finansbank’ın kredi hesap makinesini sizlere tavsiye edebiliriz. Buradan kullanabileceğiniz bu kredi hesap makinesi sayesinde, gerekli her türlü hesaplamayı yapabilmeniz mümkündür.

QNB Finansbank 3 Ay Ertelemeli Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank’tan 3 ay ertelemeli kredi kullanmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey; aşağıdaki kanalların herhangi birinden başvuru gerçekleştirmeniz.

  • İnternet Şubesi / Mobil Uygulama: QNB Finansbank’ın internet şubesi yahut mobil uygulamasından, bir Finansbank müşterisiyseniz rahatlıkla 3 ay ertelemeli kredi başvurusu yapabilirsiniz. “Başvurular” sekmesinden görüntüleyebileceğiniz kredi başvuruları kısmından, ilgili krediye “başvur” butonunu kullanarak işlemin tamamlanabilmesi mümkün.
  • İnternet Sitesi: QNB Finansbank resmi internet sitesinde 3 ay ertelemeli kredi için bir başvuru formu da mevcut. Yapmanız gereken tek şey web sitesine gidip ilgili formu doldurmak. Sonrasında başvurunuz değerlendirmeye kısa sürede alınabilir.
  • Şubeler: Herhangi bir QNB Finansbank şubesinden de 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilmeniz mümkündür. Yanınızda nüfus cüzdanınızı bulundurmanız, krediye başvuru için yeterli görülecektir.
  • Telefon: 0850 222 0 900 Numaralı QNB Finansbank müşteri hizmetlerini kullanarak, 3 ay ertelemeli krediye rahatça başvuru yapabilirsiniz.

Sizin için hazırladığımız bu yazımızda QNB Finansbank 3 Ay Ertelemeli Kredi Başvuru işlemlerine dair detaylı bir şekilde bilgi vermeye çalıştık. Eğer güncel kredi şartlarını ve çekebileceğiniz kredi tutarlarına dair daha detaylı bilgi almak isterseniz, yukarıda size verdiğimiz kredi başvuru kanalları üzerinden gerekli birimlere ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Bkz: Ertelemeli Kredi Nasıl Alınır?

Bilgi için tıklayın.

Ayrıca QNB Finansbank’ın tüm kredi ürünlerine ulaşmak için buraya tıklayın!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.