Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

QNB Finansbank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

Her türlü nakit ihtiyacınız için anında QNB Finansbank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi sizleri bekliyor. Tüm detayları yazımızda bulabilirsiniz.

QNB Finansbank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

Finansbank İhtiyaç Kredisi

Günümüzde ihtiyaç kredisi kullanmayan kişi sayısı giderek azalıyor ve 3 Ay ertelemeli ihtiyaç kredisi seçenekleri herkesin ilgisini cezbediyor. QNB Finansbank’ta müşterilerin bu ihtiyacına cevap vermek adına hazırladığı 3 ay erteleme seçeneği ile kredi kullanmak için hangi bankanın müşterisi olduğunuz fark etmeden, sizin için en uygun faiz oranlarını sunarak rahat bir nefes almanıza yardımcı oluyor. Nakit ihtiyacınız olduğu dönemde, QNB Finansbank her zaman sizin yanınızda olmaya devam ediyor. Herhangi bir bankanın müşterisi olsanız dahi %1,36’dan başlayan hoş geldin faiz oranları ile sizleri bekliyor.

Finansbank’ın sunduğu kredi çeşitleri şunlar:

 • QNB Finansbank Tanışma Kredisi: Hangi bankanın müşterisi olduğunuza bakılmadan, eğer ilk defa QNB Finansbank müşterisi olursanız, çekmek istediğiniz ilk ihtiyaç kredisine özel olarak hazırlanan tanışma kredisi sayesinde, oldukça uygun faiz oranları ile ihtiyaç kredisi imkanından yararlanabilirsiz.
 • 3 Ay Ödemesiz Kredi: Nakite sıkıştığınız zamanlarda, ihtiyaçlarınızı acil olarak karşılamanız için hazırlanan 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kullanarak, kendinizi de sıkıştırmadan kredi ödemesine 3 ay sonra başlayabilirsiniz.
 • Kamu Çalışanına Özel Kredi: Eğer kamu çalışanıysanız size özel faiz oranlarını kaçırmayın! Oldukça cazip faiz oranları ve 3 ay erteleme seçeneği ile sizler için hazırlanan ihtiyaç kredisine kolayca başvurabilirsiniz.
 • Kampanyalı İhtiyaç Kredisi: Eğer son bir sene içinde, QNB Finansbank’tan ihtiyaç kredisi ya da hazır kredi çekmediyseniz ve hali hazırda açık ihtiyaç krediniz ya da hazır krediniz yok ise sizin için özel olarak verilen kampanyalı ihtiyaç kredisi faiz oranları ile kredi çekebilirsiniz.
 • Finansmaaş Kredisi: QNB Finansbank’ta maaş hesabı olan kişilere özel olarak hazırlanan ihtiyaç kredisi faiz oranları ile kendi bankanızdan avantajlı oranlar ile ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.
 • Borç Transferi Kredisi: Uygun faiz oranları ile kredilerinizi tek çatı altında toplayın. Eğer birden fazla bankaya ait kredi borcunuz var ise tüm bu borçlarınızı QNB Finansbank’a gelerek tek çatı altında toplayabilirsiniz.
 • Kolay Ödemeli Kredi: İhtiyaçlarınız üst üste geldi ise bu kredi seçeneği ile taksitlerinizi daha düşük tutarla başlatarak ilk ödeme dönemlerinizde rahat edebilirsiniz.

QNB Finansbank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

QNB Finansbank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi ile 50.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için %1,36’dan başlayan uygun faiz oranı fırsatından yararlanabilir ve 36 aya varan vade seçenekleri ile taksitlendirebilirsiniz. QNB Finansbank 3 ay ertelemeli olarak kredi ile çekmek istediğiniz kredi oranlarına göre ortalama ödeme planları şu şekilde oluyor:

 • 10.000 TL: Nakit ihtiyacınız olduğu zaman kullanmak istediğiniz 10.000 TL krediye %1,36 faiz ile 36 ayda ödemek isteseniz aylık ödemeniz gereken kredi taksiti 924,36 TL olur ve toplam geri ödemeniz 11.092,32 TL oluyor.
 • 20.000 TL: QNB Finansbank 3 ay ertelemeli kredi ile nakit ihtiyacınız olduğu zaman 20.000 TL ihtiyaç kredisi kullanmak isterseniz, %1,36 faiz oranı ile 36 ay vade seçeneğinde aylık ödeme tutarınız 739,04 TL oluyor. Vade dönemi sonundaki toplam ödemeniz ise 26.605,34 TL olacak.
 • 30.000 TL: Yeni müşterilere özel olarak hazırlanan %1,36 faiz oranı ile 30.000 TL 3 ay ertelemeli olarak ihtiyaç kredisini 36 ay vade ile ödemek isteseniz yapmanız gereken aylık ödemeniz 1.108,56 TL olur ve toplam geri ödemeniz de 39.908,17 TL oluyor.
 • 40.000 TL: Nakite ihtiyaç duyduğunuz zaman QNB Finansbank 40.000 TL kredi kullanmak için 3 ay ödemesiz olarak %1,36 faiz ile 36 ay vade avantajından yararlanmak istediğiniz zaman aylık kredi taksitiniz 1.478,08 TL olacak ve 36 ay sonunda toplam ödeyeceğiniz kredi tutarı ise 53.210,84 TL olacak.
 • 50.000 TL: QNB Finansbank’tan %1,36 faiz ile 3 ay erteleme seçeneği ile ihtiyaç kredisi kullanmak istediğiniz zaman 36 ay vadeli 50.000 TL krediye aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı 1.847,60 TL oluyor. Vade dönemi bittiğinde geri ödemiş olacağınız toplam tutar ise 66.513,58 TL olacak.

QNB Finansbank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank’ın bu kredi avantajından yararlanmanız için;

 • Size en yakın QNB Finansbank şubesine gidebilir,
 • 0850-222-0900 numaralı QNB Finansbank müşteri hizmetleri numarasını arayabilir,
 • QNB Finansbank internet şubesi veya QNB Mobil uygulaması üzerinden giriş yaparak başvuruda bulunabilirsiniz.

Şimdi gelin “QNB Finansbank resmi web sitesi üzerinden başvuru nasıl yapılır?” adım adım beraber bakalım:

 1. QNB Finansbank’ın resmi sitesi üzerinden “İhtiyaç kredisi başvuru sayfasına” gidin.
 2. Sayfadaki “Hemen Başvur” kısmında sizden istenen;
  1. TC kimlik numaranızı,
  2. Doğum tarihinizi ve
  3. Cep telefonu numaranızı ( başında sıfır olmadan ) yazın.
 3. Ardından, “Kullanım koşulları” ve “Aydınlatma metnini” dikkatli bir şekilde okuyarak onay verin. Bilgilerinizi doğru bir şekilde girdiğinizden emin olun ve hemen altta bulunan “Hemen Başvur” butonuna tıklayın.
 4. Ardından cep telefonunuza bir doğrulama kodu gelecek. Bu kodu ekrandaki alana girerek “İleri” butonuna tıklayın.
 5. Sonrasında açılacak olan sayfada ise talep ettiğiniz kredi bilgilerini doldurmanız isteniyor. Bu sayfadaki;
  1. Çekmek istediğiniz kredi tutarını,
  2. Çalışma durum bilginizi,
  3. Aylık net gelirinizi,
  4. Krediyi kullanma amacınızı,
  5. Öğrenim durumunuzu,
  6. Oturduğunuz ev mülkiyetine dair bilgiyi ve
  7. Sosyal güvenlik durumunuza dair istenen bilgileri girerek “İleri” butonuna tıklayın.

Sonrasında Finansbank ihtiyaç kredisi başvuru talebiniz alınarak kısa süre içinde tarafınıza olumlu ya da olumsuz olarak geri dönüş yapılıyor.

Ayrıca bakınız:

Aktif Bank Faizsiz Kredi ( 1000 TL %0 Faiz ) > TIKLAYIN

Akbank Faizsiz 5000 TL Kredi > TIKLAYIN

CarrefourSA Faizsiz Kredi ( 40000 TL %0 Faiz ) > TIKLAYIN

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.