Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

PTT İhtiyaç Kredisi – Anında 40 Bin TL Kredi

PTT 40 Bin TL Kredi imkanı duyuruldu! PTT şubelerine giderek başvuru yapan herkese nakit 40.000 TL anında kredi onayı veriliyor. PTT kredisine oldukça uygun faiz oranlarıyla sahip olmak için detaylar yazımızda.

PTT İhtiyaç Kredisi – Anında 40 Bin TL Kredi

Son dönemde artan kredi kullanımı ve faiz indirimleri ile pek çok kişi anında kredi imkanını araştırmaya başladı. PTT de vatandaşların bu ihtiyaçlarını göz ardı etmeyerek Aktifbank ile bir kredi anlaşması imzalayarak, gişelerine gelen herkesin “PTT 40 Bin TL Kredi” avantajına kavuşturuyor. PTT gişelerine giderek, 40.000 TL’ye kadar olan PTT ihtiyaç kredisine aynı gün içerisinde ve cazip faiz oranları ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Gelin şimdi PTT 40.000 TL ihtiyaç kredisini nasıl alabiliriz beraber bakalım.

PTT 40 Bin TL Kredi

PTT tarafından yapılan son açıklama ile birlikte PTT şubeleri üzerinden kredi başvurusu yapacak olan vatandaşlar 10.000 TL ile 40.000 TL arasında anında kredi onayı verildiği duyuruldu. Anında ihtiyaç kredisi ile ilgilenen kişiler, PTT şubelerinden veya PTT bankası tarafından anlaşma yapılan Aktifbank aracılığı ile kredi başvurusunu kolaylıkla yapabiliyor. PTT gişelerinden başvurduğunuz ihtiyaç kredisine 40.000 TL’ye kadar ve 36 ay vade seçenekleri ile ulaşmanız çok kolay! Ayrıca PTT üzerinden verilen bu ihtiyaç kredisinde 3 ay erteleme olanağı da sağlanıyor!

40.000 TL ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler, kredi notları düşük olsa dahi, PTT-Aktifbank işbirliği sayesinde bu kredi imkanından yararlanabiliyor. 40.000 TL ihtiyaç krediniz onaylanır onaylanmaz, sizin adınıza hesabınıza yatarak aynı gün içinde kullanmaya başlayabilirsiniz. PTT, başlattığı bu işbirliği ve Aktifbank ile yapmış olduğu ikili anlaşma ile belirlenen şartlara uyan vatandaşlara anında onay verirken, kredi notu düşük olduğundan dolayı diğer bankalardan henüz kredi onayı alamayan kişilere de kolaylıklar ve hızlı kredi onay avantajı sağlıyor.

PTT İhtiyaç Kredisi Başvuru Adımları

  1. PTT işbirliği ile Aktifbank üzerinden 40.000 TL ihtiyaç kredisine başvuru yapmak için size ait olan TC kimliğinizi ile en yakın PTT şubesine giderek ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmanız yeterli.
  2. 40.000 TL kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler, PTT gişe personeline TC kimliğini verdikten sonra, kendisine verilecek olan “İhtiyaç Kredisi Başvuru Formu”ndaki bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde dolduracak.
  3. PTT gişe personeli, verdiğiniz bilgiler doğrultusunda sisteme bilgilerinizi girdikten sonra ihtiyaç kredinizin onaylanıp onaylanmadığı konusunda anında veriyor. 40.000’ye kadar kullanabileceğiniz bu kredi talebiniz eğer PTT Genel Müdürlük onayına düşerse biraz bekleyebilirsiniz.

PTT 40 Bin TL Kredi Başvurusu yapmak işte bu kadar kolay!

PTT Şubesine Gitmeden Başvuru Nasıl Yapılır?

PTT ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar, herhangi bir PTT şubesine gitmeden de kredi başvurusunda bulunabilir! Şubeye gitmeden kredi başvurusu yapmak için cep telefonunuzdan bir SMS atmanız yeterli! Cep telefonunuz SMS aracılığı ile PTT ihtiyaç kredisine başvuruda bulunmak isteyen kişiler “Krediboşluk “TC Kimlik Numarası”nı yazarak 3050 numarasına göndermeleri yeterli. Aktifbank aracılığı ile yürütülen bu sistemden 5 dakika içerisinde kredi sonucunuzu öğreneceksiniz. İhtiyaç kredi başvurunuz sonucu onaylanan tutar, uygulanacak faiz oranları ve vade sayısı sizlere mesaj yoluyla bildirilecek. PTT-Aktifbank işbirliği ile gerçekleşen ve onaylanan ihtiyaç krediniz onaylandıktan sonra sizinle telefon aracılığı ile iletişim kurulacak. Ardından ister ev adresinizde isterseniz de iş adresinizde istediğiniz ihtiyaç kredisine kolaylık kavuşabiliyorsunuz.

Emeklilere Onay Veriliyor

Sadece çalışan vatandaşlar değil aynı zamanda emekli olan kişiler de aldıkları emekli maaşları üzerinden 40.000 TL kolay kredi kullanma imkanına sahip oluyor. Emekli olan kişilerin yüksek tutarda istedikleri ihtiyaç kredisinden yararlanabilmesi için emekli maaşını PTT üzerinden alması gerekiyor. PTT üzerinden ilk maaşını aldıktan sonra ise emekli olan herkes bu kredi imkanından yararlanabilir.

Acil nakit ihtiyacı olan emekli kişilere kefilsiz ve şartsız olarak, PTT işyerlerinden kullanılabileceği Emekli Kredisi veriliyor. Nakit ihtiyacı olan emeklilere özel %1,99 faiz oranından başlayan faizlerle 40.000 TL’ye kadar nakit kredi imkanı sağlanıyor. Bu sayede emekliler ihtiyaçlarını değil, borçlarını erteliyor.

Faiz Maliyeti Tablosu

Faiz Oranı 1,99%
Vade (Ay) 36
Kredi Tutarı 10.000 TL
Taksit Tutarı 417,19 TL
Kredi Tahsis Ücreti 52,50 TL
Aylık Efektif Faiz 2,42%
Toplam Yapılacak Ödeme 15.071,34 TL

* Verilen faiz oranı, kredi notunuza ve başvuru tarihinize göre değişkenlik gösterebilir. Hesaplamada kullanılan %1,99 faiz oranı, belirlenen en düşük faiz oranıdır. Kredi Tahsis ücreti kredi tutarının %0,5 kadar olup %5 BSMV içermektedir. Ayrıca yapılan hesaplamalara sigorta dahil edilmemiştir. Sigorta primi kredi tutarı, kredi vadesi ve müşterinin yaşına göre değişkenlik gösterir.

Ayrıca bakınız:

36 Ay Vadeli Kredi Veren Bankalar > TIKLAYIN

İhtiyaç Kredisi Güncel Faiz Oranları > TIKLAYIN

İhtiyaç Kredisi Ödenemezse Ne Olur? > TIKLAYIN

Refinansman Kredisi Nedir? > TIKLAYIN

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.