Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

Paragaranti.com Nedir? Ne işe yarar?

Paragaranti.com Nedir? Ne işe yarar?

ParaGaranti

Günümüzde birikim yapmak veya yatırım yapmak isteyen kişilerin çok sık kullanmaya başladığı yatırım araçlarından biri haline gelen ParaGaranti, Garanti Bankası’nın müşterilerine sunduğu hizmetlerinden birisidir.  Paragaranti ile yatırım yapabileceğiniz bir çok araç bulunmaktadır. Bu sayede yatırımlarınızı çeşitlendirerek kazancınızı da artırabilirsiniz.

Kredilog.com olarak bu yazımızda Paragaranti.com’un işleyişi, başvurusu ve nasıl kullanılabileceği hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Paragaranti.com Nedir?

Paragaranti, Garanti Bankası’nın işletmiş olduğu bir web site olarak yayın yapmaktadır. Bu web sitesinden Garanti Bankası müşterileri yatırım araçlarını kullanarak yatırım yapabilmektedirler. Borsayı da anlık olarak takip edebileceğiniz Paragaranti altın ve döviz alım satımı yapılabilmesine de imkan tanımaktadır. Kısaca Garanti Bankası’nın oluşturmuş olduğu bir finans portalıdır.

Paragaranti.com’a nasıl üye olunur?

Paragaranti.com‘a üye olabilmek için gerekli şartların başında Garanti Bankası müşterisi olmak geliyor. Eğer Garanti Bankası müşterisi değilseniz Garanti Bankası Vadesiz TL hesabı açtırabilirsiniz. Böylece Paragaranti kullanımına hak kazanmış olabilirsiniz.

Paragaranti’ye üye olmak için öncelikle buraya tıklayabilirsiniz. İlgili sayfadan ilgili bölümleri doldurarak üyelik kaydınızı oluşturabilirsiniz, üyeliğinizin aktifleştirilmesi için banka tarafından telefonla aranacaksınız. Ek olarak Garanti Bankası’ndan yatırım hesabı da açmanız gerekebilir.

Paragaranti.com’da ne gibi hizmetler bulunmaktadır?

Paragaranti’ye üye olduktan sonra ne gibi hizmetlerin olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. Üyelik işleminizi tamamladıktan sonra uzmanların borsa yorumlarını okuyabileceksiniz. Borsa alanında uzman kişiler tarafından hazırlanan içerikler yapacağınız yatırımlarda size ışık tutabilir.

Bunların dışında başlıca ParaGaranti hizmetlerini aşağıya sıralayalım:

  • Döviz alım satımı
  • Borsa işlemleri
  • Altın alım satımı
  • Bono işlemleri
  • Ve çok yakında hizmete girecek olan ParaOyun

Paragaranti.com’u kullanırken yaşayacağınız problemlerde de iletişim kurmanız için Garanti Bankası müşteri hizmetleri numarasını(444 0 333) aramanız gerekmektedir. Paragaranti.com şifrenizi unuttuysanız da müşteri hizmetlerini arayarak destek alabilmeniz mümkün.

Yukarıdaki yazıda sorularınıza cevap alamadıysanız aşağıdaki yorum bölümünü kullanarak bize sorularınızı iletebilirsiniz. Maksimum 24 saat içerisinde sorularınız yanıtlanacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.