Kredilog.com

Odeabank Kredi Yapılandırma 2018

Odeabank Kredi Yapılandırma

Türkiye’nin en yeni bankalarından biri olmasına rağmen, günümüzde hemen her müşterisinin memnun olduğu; hızlı bir çıkış yakalayan Odeabank; konut, taşıt ve ihtiyaç kredisi minvalinde pek çok kredi ürününü de rahatlıkla müşterilerine yahut potansiyel müşterilerine sunabiliyor.

Hem kolay kredi kullandırabilmesi hem de müşterilerine verdiği önem hasebiyle kısa sürede yükselen Odeabank kredi yapılandırma işlemini de, bir Odeabank müşterisi olun yahut olmayın, kısa süre içerisinde gerçekleştirebiliyor. Kredinizi uygun faiz oranları ile yapılandırabilen Odeabank’ta siz de kredinizi yapılandırarak rahat bir ödeme düzenine kavuşabilir, kalan borcunuzu dilerseniz daha az faizle, daha fazla taksitle ödeyebilirsiniz.

Bu yazımızda, Odeabank kredi yapılandırma işlemine dair her şeyden bahsetmeye gayret edeceğiz.

Odeabank Kredi Yapılandırma Nasıl Yapılır?

Odeabank Kredi Yapılandırma

Odeabank kredi yapılandırması, kredi türüne göre değişiklik göstermektedir. Öncelikle, Odeabank’ta kredi yapılandırabilmek için bu sebepten kredinizin hangi kategoriye ait olduğunu bilmeniz şarttır. Konut, taşıt ve ihtiyaç kredisi temelinde oluşturulan kredileri nasıl yapılandırabileceğinizi, aşağıda tek tek, ayrıntılı biçimde aktarmaya çalıştık.

Odeabank İhtiyaç Kredisi Yapılandırma

Odeabank’tan ihtiyaç kredisi aldıysanız yahut ihtiyaç kredisi borcunuzu Odeabank’a taşımak istiyorsanız; kredi yapılandırma işlemini rahatlıkla gerçekleştirebileceğinizi bildirelim. Özellikle küçük meblağlarla sunulabilen Odeabank ihtiyaç kredisi, yapılandırma işlemlerinde de pek faiz farkı ve komisyon eklenmeden yapılandırılabiliyor.

Sözleşmede herhangi bir cezası da bulunmadığından, neredeyse total borcunuz aynı kalarak, Odeabank ihtiyaç kredisi yapılandırma işleminizi tamamlayabiliyorsunuz. Yapmanız gereken tek şey, herhangi bir Odeabank şubesine, elinizdeki sözleşmeler ve nüfus cüzdanınızla gidip müşteri temsilcisi ile görüşmek olacaktır.

Odeabank Taşıt Kredisi Yapılandırma

Odeabank’tan ikinci el yahut sıfır olması fark etmeksizin, araç almak amacıyla taşıt kredisi edindiyseniz; taşıt kredisi yapılandırma işlemi yaparken, sözleşme dahilinde bir komisyon ücreti belirlenmemişse; herhangi bir ceza yahut ek ücret ödemeden yapılandırma işleminizi tamamlayabilirsiniz ancak eğer hali hazırdaki taksit sayınızdan daha fazla taksit isterseniz; muhtemelen yeni bir faiz oranı tarafınıza yansıtılacaktır. Bu faiz oranı ile birlikte, total borcunuzdaki artış birkaç ay fazla kredi borcu ödemenize sebebiyet verebilir.

Odeabank taşıt kredisi yapılandırma işlemini, herhangi bir Odeabank şubesinden müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşme sonrasında gerçekleştirebilirsiniz.

Odeabank Konut Kredisi Yapılandırma

Odeabank’ın ihtiyaç kredisi yapılandırma işlemlerinden daha çetrefilli bir yapılandırma süreci olan, konut kredisi yapılandırma işleminde; öncelikle bir komisyon ödeyeceğinizi belirtelim. Kredi erken kapatma cezası yahut kredi yapılandırma cezası olarak bilinen bu ceza; kalan borcunuzun %2’si oranındadır. Sonrasında, kalan borcunuza istediğiniz taksit sayısı, hali hazırdaki taksit sayınızdan fazla ise yine tarafınızın kredi borcu için yapılandırılmış bir faiz oranı teklif edilir. Bu faiz oranı, hali hazırdaki faiz oranınızdan muhtemelen daha fazladır.

Dolayısıyla, her türlü fazla para ödeyeceğiniz konut kredisi yapılandırma işleminde; totalde borcunuzun artması yahut azalması durumu, tamamı ile bankanın inisiyatifinde olan bir olaydır. Odeabank şubelerinden konut kredisi yapılandırma işlemini gerçekleştirebilmeniz mümkündür.

Odeabank 72 Ay Kredi Yapılandırma

Odeabank, tarafınıza herhangi bir aksilik olmadığı sürece 72 aya kadar kredi yapılandırma teklifi sunabiliyor. İhtiyaç kredilerinde, total borç genelde çok az olduğundan elbette bu kadar taksit sayısı ile yapılandırma pek mümkün değil; ancak konut ve taşıt kredilerinde, kalan borcunuzu daha rahat ödemek amacıyla 72 aya kadar böldürebiliyorsunuz.

Elbette, bu bağlamda tarafınıza öncekinden daha kabarık bir faiz oranı yansıtılabiliyor ve bu sebepten borcunuz, totalde artabiliyor. Odeabank 72 ay kredi yapılandırma işleminde dikkat etmeniz gereken en önemli etmen, kesinlikle yeni faiz oranıdır.

Odeabank Kredi Yapılandırma Yapmıyor

Türkiye’deki her banka, yasal haklarınız çerçevesinde kredi yapılandırma işlemini gerçekleştirmek durumunda ancak olur da Odeabank şubelerinin birinde, kredi yapılandırma işlemi gerçekleştiremiyoruz, gibisinden bir yanıt alırsanız; hakkınızı tüketici mahkemelerinde arayabilir yahut borç transferi yöntemi ile borcunuzu diğer bankalara yapılandırılmış biçimde aktarabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.