Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

Odeabank Kredi Kartı Başvurusu

Odeabank Kredi Kartı Başvurusu

Hepimizin kredi kartına olan ihtiyacı gün geçtikçe artmakta. Türkiye’nin en yeni bankalarından bir tanesi olan Odeabank; hem teknoloji marketleri ile yaptığı anlaşmalar hem de son zamanlardaki kredi kartı portföyünü genişleten anlayışı ile adından söz ettiriyor. Uzun zamandır, masrafsız banka arayışlarında olan pek çok ismin günümüzde Odeabank müşterisi olduğunu biliyoruz. Axess marka kredi kartı ürünleriyle, Akbank ile iyi ilişkiler içerisinde olan Odeabank’ın kısa sürede daha da büyüyeceği aşikar ancak şimdiden hem aidatlı, hem aidatsız pek çok mesleğe uygun kredi kartı ürünü de mevcut.

Sizlerle bugün Odeabank kredi kartı başvurusu sürecini aktaracak ve Odeabank’ın kredi kartlarını tanıtmaya gayret edeceğiz. Birkaç kredi kartı bulunan ve gün geçtikçe de kendi portföyünü bu minvalde genişletmek yerine hali hazırdaki kartlarının kampanyalarını arttıran Odeabank; yolunda emin adımlar atmaya dikkat ediyor.

Odeabank Kredi Kartı Başvurusu

Odeabank Kredi Kartları

Odeabank’ın kendine ait herhangi bir kart markası mevcut değil; zaten pek çok banka günümüzde kart markalarını birbirleriyle anlaşmalar sonucunda paylaşabiliyorlar. Akbank’ın bir markası olan Axess’in isim hakkı da artık sadece Akbank’la değil; Odeabank ile de anılıyor. Odeabank’ın Axess markası altındaki ve kendine has kredi kartı ürünlerini aşağıdaki biçimde listeleyebilmemiz mümkündür.

 • Bank’O Card Axess
 • Bank’O Atlas Card
 • Bank’O Card

Görüldüğü gibi hem yeni bir banka olduğundan hem de kredi kartlarının kampanyalarını güncel tutmaya odaklanmak istediğinden; Odeabank’ın kendine has çok az kredi kartı ürünü mevcut. Bank’O Card Axess sayesinde, Axess markası altında çalışmaları yürütülen bütün kampanyalara katılabiliyorken; Bank’O Card’ın Axess olmayan haliyle aidatsız kredi kartı deneyimi yaşayabilmeniz mümkün oluyor. Bank’O Atlas kredi kartı ise tamamıyla seyahat edenler ve sık sık bu eylemleri gerçekleştirenler için sunulmuş.

Başvuru Kanalları

Odeabank’ın sunduğu üç kredi kartına da, aşağıdaki başvuru kanallarından koşulsuz şartsız, sıkıntı olmaksızın başvuru yapabiliyorsunuz. Her başvuru kanalında, ayrı bir belge gerekebiliyor ve bunları da tarafınıza başlıklarla açıklamaya gayret ettik.

Şubeler

Odeabank şubeleri, günümüzde diğer bankaların şubeleri kadar fazla ve “her yerde” değil maalesef ancak oturduğunuz yahut çalıştığınız yere yakın bir Odeabank şubesi görürseniz, buradan form doldurma yöntemiyle Odeabank kredi kartı başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. Yanınızda, eğer yeni bir müşteriyseniz kimliğinizi bulundurmanız yeterli olacaktır.

Mobil Bankacılık

Odeabank’ın mobil bankacılık uygulamasıyla, bankacılık işlemlerinizi yaparken aynı zamanda müşteriyseniz form doldurmaya gerek kalmaksızın, başvurular menüsünden “kredi kartı başvurusu” gerçekleştirmeniz mümkündür. Başvurunuz derhal ön onay sırasına alınabilir.

İnternet Bankacılığı

Yine, bir Odeabank müşterisiyseniz Odeabank internet bankacılığı panelinize giriş yaparak; form doldurma zahmetine katlanmadan Odeabank kredi kartı başvurusu yapmanız mümkündür. Bunun için yapmanız gereken tek şey “başvurular” menüsünü kullanmak.

İnternet Sitesi

Bir Odeabank müşterisi değilseniz, Odeabank resmi web sitesi odeabank.com.tr üzerinden bireysel > kartlar menüsüne girerek seçeceğiniz karta hemen başvuru yapabilirsiniz. T.C. Kimlik numaranız ve cep telefonunuzu girdikten sonra, dakikalar içerisinde Odeabank yetkilileri sizi arayıp başvurunuzu onaylayacak ve işleme alacaktır.

Çağrı Merkezi

Dönem dönem, sizi banka teklifleri için arayan Odeabank çağrı merkezinden de, kredi kartı başvurusu yapabilmeniz mümkündür. 444 8 444 Numaralı Odeabank iletişim merkezinden herhangi bir operatörle görüşerek; dilediğiniz kredi kartı hakkında hem detay sahibi olabilir hem de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

En Popüler Odeabank Kredi Kartları ve Özellikleri

Zaten pek az kartı bulunan Odeabank’ın kredi kartlarının hepsi; özellikler bakımından ayrıcalıklı hizmetler sunabiliyorlar. Aşağıda sizin için bunları maddelemeye gayret ettik.

Bank’O Card Axess

Axess markası altında verilen popüler kredi kartlarından Bank’O Card Axess özellikleri, aşağıdaki şekilde maddelenebilir.

 • 200 Binden fazla Axess üye işyerinden taksit ve Chip para dolu alışverişler yapabilirsiniz.
 • Chip para kazandıkça anlaşmalı mağazalarda bunları harcayabilmeniz yahut cebinize TL yüklemeniz de, yine mümkün olan avanvajlardan.
 • Bank’O Card Axess, taksitli nakit avans ve normal nakit avans ile ihtiyaçlarınızı derhal karşılayabilir.
 • Dilerseniz alışverişlerinizin sonrasında, taksitlendirme yapabilir ve borcunuza dair öteleme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Bank’O Atlas Card

Kullandıkça mil kazandıran kredi kartlarından, Bank’O Atlas Card; eğer sık sık seyahat ediyorsanız sizin için biçilmiş kaftan.

 • Ekonomi yahut Business sınıfı fark etmeksizin her yerde, her dakika uçak bileti, otobüs bileti gibi “seyahat” etmenlerini mil paranızla alabilirsiniz.
 • Bank’O Atlas Card, kendisine sahip olan herkese 5000 hoş geldin mil puanı kazandırıyor.
 • Atlas Global ile sıklıkla anlaşmalar ve kampanyalar üreten Bank’O Atlas Card dilerseniz avans mil de sağlayabiliyor ve eksi bakiye olan bütün milleri; siz alışveriş yaptıkça tarafınıza yeniden kazandırabiliyor.
 • Atlasmiles adı verilen sisteme de otomatik olarak kaydolabilir ve avantajlarından, kampanyalarından eksiksiz bir biçimde faydalanabilirsiniz.

Bank’O Card

 • Odeabank’ın aidatsız kredi kartı ürünlerinden, Bank’O Card ile yıllık herhangi bir kesinti yaşamaz; ücret ödemezsiniz.
 • Dilediğiniz zaman kredi kartı ürününüzle nakit avans ihtiyaçlarınızı; taksitli olarak bile karşılayabilirsiniz.
 • Alışveriş ödemelerinizi dilerseniz Bank’O Card ertele sistemi ile erteleyebilirsiniz.
 • Ek kart çıkarabilme hakkınız, yine Bank’O Card içerisinde bulunmaktadır.
 • Dönem dönem Odeabank kampanyalarının Bank’O Card için yapıldığını da hatırlatmakta yarar var.

Odeabank Kredi Kartı Kampanyaları

Odeabank, görüldüğü gibi sadece üç farklı kredi kartına sahip ve bunları olabildiğince kampanyaları ile güncel tutmaya çalışıyor. Örneğin, Bank’O Atlas kredi kartı ürünü ile Atlas Jet olan her yerde, neredeyse bedavaya uçuş hakkınız bulunabiliyor ve her alışverişinizde hatrı sayılır bir tutar kazanabiliyorsunuz. Siz de, yukarıdaki başvuru kanallarının herhangi birinden, Odebank kredi kartı başvurusu gerçekleştirebilir ve 1 ila 3 hafta içerisinde eşsiz kampanyaları sayesinde, mutlu bir Odeabank müşterisi olabilirsiniz.

Odeabank Müşteri Hizmetlerine ulaşmak için > TIKLAYIN

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.