Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

Odeabank Hesabı Nasıl Açılır?

Odeabank Hesabı Nasıl Açılır?

Odeabank Hesap Açma

Odeabank Hesabı açtırarak Türk Lirası veya döviz türünden birikim yapabilir, tüm ödemelerinizi vakit kaybetmeden gerçekleştirebilirsiniz. Mevduat hesabınız ile birlikte Havale, EFT, Kart ödemeleri, Vergi veya Fatura ödemesi yapabilir, birçok işlemi zamandan tasarruf ederek hızlıca tamamlayabilirsiniz. Sizlerle, Odeabank hesabı nasıl açılır beraber bakalım:

Odeabank Hesabı Nasıl Açılır?

Odebank hesabı iki şekilde açılmaktadır. Bunlardan ilki en yakın Odeabank şubesine giderek açtırmak istediğiniz hesap türünü banka yetkilisine iletmek olacaktır. Kimliğinizi ve Adres Teyit Belgesini banka yetkilisine verdikten sonra süreç başlayacaktır. Banka yetkilisi sizin için Bankacılık Hizmet Sözleşmesi çıkartıp gerekli alanların imzalanmasını isteyecektir.

Tüm işlemler tamamlandıktan sonra aynı gün içerisinde size verilen hesap defteri ile hesabınıza para yatırıp para çekebilirsiniz. 10 iş günü içerisinde banka hesap kartınız belirtmiş olduğunuz iş veya ev adresinize posta dağıtım şirketi aracılığı ile gönderilecektir. Kartınızı zarf ile birlikte teslim almak için imza atmanız gerekecektir. Zarf içerisinde bankamatik kartınızın şifresini nasıl belirleyeceğiniz yazmaktadır. Kartınızı kullanıma açtıktan sonra en yakın ATM üzerinden para yatırıp para çekebilir, bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz.

İnternetten Odeabank Hesabı Nasıl Açılır?

Odeabank Hesabınızı internet üzerinden kolayca açabilirsiniz. Bunun için gerekli olan ise, yönlendireceğimiz Odeabank resmi sitesi üzerinden başvuru formunu doldurarak bankanın sizinle iletişime geçmesini beklemek. Başvuru formuna T.C. Kimlik numaranızı ve cep telefon numaranızı yazarak ilerlemeniz gerekiyor. Başvurunuz esnasında cep telefonuna gönderilecek kodu ekrana girmeniz istenecektir. Bu yüzden cep telefonunuzu yanınızda bulunmanız işlemlerin tamamlanması açısından gereklidir. Buraya tıklayarak Odeabank Hesap Başvuru Formuna ulaşabilirsiniz. Telefon bankacılığı üzerinden 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi aracılığı ile de hesap açma hakkında bilgi alabilirsiniz.

Odebank Vadesiz Mevduat Hesabı’nın Avantajları

  • Vadesiz Mevduat Hesabı ile nakit taşımanıza gerek kalmadan ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • İletişim Merkezi, İnternet Şubesi, Mobil Şube ve SMS Bankacılığı ile dilediğiniz zaman hesap bakiyenize ulaşabilir, bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.