Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

Odeabank Evlilik Kredisi Başvurusu

Odeabank Evlilik Kredisi Başvurusu

Odeabank Evlilik Kredisi

Müşterilerine özel çözümler sunabilmek için çeşitli ihtiyaç kredisi paketleri ile hizmet sunan Odeabank, düğün yapacak olan müşterilerinin de tüm nakit ihtiyaçlarını evlilik kredisi ürünüyle karşılamaktadır. Bu zorlu pandemi koşullarında evlenecek olan çiftlere kolaylıklar sağlamaktadır.

Evlenmeyi düşünen fakat maddiyat yetersizliği sonucu düğünü yapamayan kişiler, Odeabank evlilik kredisi almak için gerekli şartları yerine getirerek başvuru yapabilirler ve 24 saat içerisinde bile ihtiyaçları kadar nakit parayı elde edebilirler.

Odeabank’ın avantajlar dünyasından yararlanabilmeniz için başvurunun nasıl yapılması gerektiğini ve kredinin hangi şartlarda kullandırıldığını yazımız içerisinde açıkladık…

Odeabank Evlilik Kredisi Nasıl Alınır?

Ülkemizde düşen faiz oranları ile kredi kullanımı ciddi anlamda artmış bulunmaktadır. Buna bağlı olarak bireysel kredi seçeneklerini arttıran Odeabank, ürün portföyüne evlilik kredisini de ekleyerek düğün yapmayı planlayan çiftlere yardımcı olmaktadır. Bu sayede çiftler, evliliğe başlarken ihtiyaç duydukları harcamalar için ek bir bütçe elde ederek rahat harcama yapabilmektedir. Peki, Odeabank evlilik kredisi nasıl alınır?

Evlilik kredisi alma işlemlerine müracaat etmekle başlamalısınız. Bankanın bu konuda çeşitli kanalları bulunduğu için size uygun gelen bankacılık kanalı aracılığıyla başvurunuzu Odeabank’a iletmelisiniz. Eğer bankalar arası risk durumunuz yüksek değil ise banka talebinize olumlu bir yanıt vererek istediğiniz meblağı kredi olarak kullandıracaktır.

Bankalar arası risk durumunuzu öğrenmek için kredi notu sorgulama işlemi yaparak başvuru öncesi yanıtınızın ne yönde olacağını kendinizde değerlendirebilirsiniz.

Odeabank Evlilik Kredisi Almak İçin Gerekli Şartlar

Odeabank evlilik kredisi için talep ettiğiniz evlilik kredisi tutarı yüksek oranda değil ise bireysel kredi kullanabilmeniz adına gerekli olan belgeleri hazırlayarak başvuru yapabilirsiniz. Bu belgeler; kimlik cüzdanı veya pasaport veya sürücü belgesi, gelir belgesi, başvuru sahibinin adına olmak üzere son 3 aya dair bir tane elektrik, su, doğalgaz ya da telefon faturası ve çalışma durumunuza göre istenen diğer belgelerdir.

Bunlar haricinde menkul gelirini beyan etmek isteyenlerden faiz getirisini gösteren hesap cüzdanı ve gayrimenkul geliri elde edenlerden de gelire konu olan gayrimenkulün tapu belgesi ile kira kontratı istenmektedir.

Eğer evlilik harcamalarınızın yüksek bir bütçeye ihtiyacı varsa ipotekli finansman kredisinden yararlanmanız sizin için daha iyi olabilir. Bu konuda bankanın müşteri hizmetlerinden ya da şube yetkililerinden yardım alabilirsiniz.

Odeabank Evlilik Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Evlilik için nakde ihtiyacınız olduğunda Odeabank’ın evlilik kredisi ürününden faydalanmaya karar verdiğinizde belirlediğiniz finansman kullanımı için başvuru yapmanız gereklidir. Odeabank evlilik kredisi için kolay bir başvuru yöntemi arıyorsanız SMS bankacılığını kullanabilirsiniz.

SMS ile Kredi Başvurusu

Cep telefonunuzun kısa mesaj bölümünden NAKİT boşluk TC Kimlik numaranız biçiminde oluşturacağınız SMS’i 8444 numarasına göndererek, kredinize ön onay alıp almayacağınızı öğrenebilirsiniz. Bu mesajın ardından uygunluk durumunuza göre bankanın başvurunuza verdiği yanıtı kısa süre içerisinde SMS olarak alırsınız.

Web Sitesinden Kredi Başvurusu

Odeabank web sitesi aracılığıyla da evlilik kredisine başvurmanız mümkün. Bunun için bankanın resmi web sitesi platformunda bulunan Hemen Başvur butonunu kullanabilir ve müracaatınızın ilgili birime iletilmesini sağlayabilirsiniz.

Bireysel kredilerin onaylanma olasılığının daha yüksek olduğu yöntemler ise bankanın müşteri olarak mobil şube ya da internet bankacılığı aracılığıyla başvuruda bulunmaktır. Söz konusu kanalar üzerinden yapılan müracaatlarda borçluluk oranına ve bankalar arası risk durumuna göre değerlendirme yapılmakta olup, bu analizin ardından başvurunun sonucu belirlenmektedir.

Evlilik kredisinin geri ödemesini ise belirlediğiniz vade tarihinde ATM’lerden, internet bankacılığından, mobil şubeden, iletişim merkezinden ve şubelerden yapabilirsiniz. Ayrıca PTT şubeleriyle de Odeabank evlilik kredisi taksit tutarını yatırabilmeniz mümkün. Bu konuda banka, geri ödeme ağını oldukça genişleterek müşterilerinin pek çok yöntem ile taksitlerini yatırabilmesini sağlamaktadır.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.