Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

Nkolay Gelir Belgesiz Kredi

Nkolay Gelir Belgesiz Kredi

NKolay gelir belgesiz krediye nasıl ulaşırız?

Aktifbank’ın bir uygulaması olan NKolay’da kredi başvurusu yapmak artık çok kolay! İhtiyacınız olan tutarı ve kredinize ait taksit imkanını seçerek size özel fırsatları görebilirisiniz.

Nkolay’da kredi başvurusu yapabilmeniz için öncelikle NKolay’da tanımlı bir hesabınızın olması gerekmektedir. Eğer böyle bir hesabınız yoksa, öncelikle NKolay üzerinde hesap oluşturma talebinde bulunmalısınız. Talebiniz üzerine size uygun olduğunuz yer ve zamanda, işlemlerinizi gerçekleştirmek üzere bir banka personeli yönlendirilecektir. Gerekli evraklar tamamlandıktan sonra kredi için online olarak başvurabiliyorsunuz. Eğer Aktifbank müşterisi iseniz, Nkolay Gelir Belgesiz Kredi’den anında yararlanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, Nkolay internet sitesinden ihtiyacınız olan tutarı girmeniz ve sözleşmeleri onaylamanız. Krediniz onaylandıktan yalnızca 5 dakika sonra hesabınızda kredi tutarınızı görebilirsiniz.

Aynı işlemler Passolig banka kartı olanlar için de geçerli. Ancak Passolig ön ödemeli kartınız varsa, öncelikle Nkolay internet sitesi üzerinden başvuru formunu doldurmanız ve sözleşmeleri onaylamanız gerekiyor. Daha sonra banka tarafından yönlendirilen kurye 7-10 iş günü içinde sizi ziyaret ediyor ve işlemleriniz tamamlanıyor. Yeni müşteri iseniz de Passolig  ön ödemeli kartta olduğu gibi, aynı sıralama ile işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredinizin onay süreci hafta sonuna denk gelse bile, paranız hesabınıza geçiyor. Paranız hesabınıza geçtikten sonra ise, www.aktifbank.com.tr   adresinden, Nkolay kart ile banka fark etmeksizin bütün ATM’lerden, Türkiye’deki tüm PTT şubelerinden veya PTTmatik’lerden paranızı çekebilirsiniz. Tüm nakit alışverişlerinizde de herhangi bir ek ücret ödemeden kullanabilirsiniz. Nkolay kart sahibi olmanız halinde, bütün işlemlerinizi çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Örneğin, 36 ay vadeli 10.000 TL’lik ihtiyaç krediniz için aylık ödeme planınız 482,13 TL gözükmektedir. Nkolay Gelir Belgesiz Kredi’nin faiz oranları ve kredi hesaplama araçları için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.