Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

Moneygram Hangi Bankalarda Var?

Moneygram Hangi Bankalarda Var?

Türkiye’de uluslararası bir ödeme yöntemi olarak kullanılan Moneygram, özellikle Türkiye tabanlı ancak yurt dışında pazarı bulunan şirketlerin vazgeçilmez ödeme sistemi olarak biliniyor. Büyük şirketler, mütemadiyen bu para transfer sistemini kullanırken aynı zamanda avantajlarıyla da Moneygram adından söz ettirmeyi biliyor. Geçtiğimiz yıllarda, Türkiye’de üç banka içerisinde devreye alınan sistem, şimdilerde sadece iki bankada kullanılsa da, günümüzde bu ödeme yöntemini kullanarak para transferlerini dışarıya, anında yapan pek çok isim mevcut.

Bu isimlerin bazıları büyük şirketler, bazıları sadece şahsiyet olarak biliniyorlar ancak nihayetinde Moneygram’in güvenilir bir para transfer servisi olduğu ve diğerlerine nazaran daha ucuz olduğu da biliniyor. Peki, Moneygram hangi bankalarda var? Hangi bankalarda aktif bir biçimde kullanılmaya devam ediyor? Sizler için hazırladığımız yazımıza beraber bakalım.

Moneygram Hangi Bankalarda Var?

Moneygram Nedir?

Uluslararası para transferi yapmak için biçilmiş kaftan bir servis olan Moneygram, hemen herkes tarafından kullanılabilen bir sistemdir. Bankalar aracılığıyla dilerseniz kurumsal şirketiniz adına, dilerseniz şahsen, kendiniz adına para transferini ucuz ve bir o kadar avantajlı biçimde gönderebilirsiniz.

Tüm dünyada kullanılan bir servis olduğu için, sıklıkla tercih edilen Moneygram sistemi; karşı hesaba paranızın 10 dakika içerisinde, dünyanın neresinde olursanız olun geçmesini sağlar ve bu yönüyle biçilmiş kaftandır. Ayrıca, açıklamalara pek çok banka yahut bankacılık sisteminin ücret aldığını bilmekteyiz; zira yurtdışına göndereceğiniz para çoğu zaman açıklamaya ihtiyaç duyabilmektedir. Moneygram’da, bu ücretlendirmeden de arınırsınız.

Türkiye’de, Denizbank ve KuveytTürk bankaları aracılığıyla hem hızlı hem de 3 dolardan başlayan EFT ücretleriyle tarafınıza hizmet veren Moneygram, bu yönleriyle çekici kılınabiliyor ve herkes tarafından da kullanılabiliyor.

Moneygram Olan Bankalar Ankara

Ankara içerisinde, dilediğiniz Denizbank yahut KuveytTürk bankalarından Moneygram servisini kullanmanız mümkündür. Sağlam bankacılık sloganıyla hizmet vermeye devam eden, uluslararası sistemlerle de arası iyi olan Kuveyttürk’ün örneğin Ankara’da pek çok şubesi mevcut. Moneygram olan bankalar arasında bulunan herhangi bir şubeden, uluslararası para transferi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Denizbank Ankara şubelerinden de, söylediğimiz gibi Moneygram işlerinizi halletmeniz mümkün. Gidebileceğiniz en yakın Denizbank şubesine, Denizbank.com.tr adresinden erişebilirsiniz yahut etrafınızda bir Denizbank ATM’si varsa, yine oradan da en yakın şube bilgisini edinebilmeniz mümkündür.

Moneygram Olan Bankalar İzmir

İzmir’de Moneygram olan bankalar, yine Denizbank ve Kuveyttürk olarak karşımıza çıkıyor. Geçtiğimiz dönemde, Bank Asya’dan da bu işlerinizi halledebiliyordunuz ancak kapatılma kararından sonra, buradan herhangi bir şey yapabilmeniz artık mümkün değil.

En yakın İzmir Denizbank şubesine ulaşmak için mobil uygulama yahut akıllı telefonlarınızdan Denizbank.com.tr adresini kullanmanız mümkün olacaktır. Size, en yakın şubeyi haritalar aracılığıyla bildirebilir. Kuveyttürk’ün şubelerini bulabilmek için ise yine, akıllı telefonlarınızda haritalar aracılığı ile arma gerçekleştirebilirsiniz.

Moneygram Olan Bankalar Antalya

Antalya içerisinde de, daha önce işlem yaptıysanız direkt ATM’lerden; işlem yapmadıysanız herhangi bir Denizbank yahut Kuveyttürk şubesinden yardım alabilir, uluslararası para gönderme işlemlerini Moneygram aracılığı ile İzmir’de gerçekleştirebilirsiniz. İşlem zahmetsiz ve kolay bir şekilde gerçekleşmekte, sizden havale yahut eft için düşük bir ücret alınmaktadır. 10 Dakika içerisinde, eğer işlem saatleri içerisinde bankalara giderseniz; havale yahut eft işleminizi yapabilen Moneygram sistemleri; yurtdışında işlem saati olmasını da önemsemektedir. Buna uyarak transferlerinizi gerçekleştirmenizi öneriyoruz.

Baktığımızda, geçerli ve başarılı bir ödeme sistemi olarak görüntülenebilen, ucuz olan Moneygram servisinin Türkiye içerisinde diğer bankalara yayılmama sebebi henüz bilinmiyor ancak yakın zamanda, daha fazla alana yayılabilmesini; bizler de sizler kadar temenni ediyoruz. Bakalım, önümüzdeki yıllarda Moneygram kadar ucuz uluslararası para transfer sistemleri yaygınlaşacak mı?

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.