Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

TEB Kredi Notu Sorgulama

TEB Kredi Notu Sorgulama

TEB Kredi Notu Sorgulama

Finans sektörüne dair kaliteli hizmetleri bulunan Türk Ekonomi Bankası, bireysel finansman kredisi, arsa kredisi, konut finansmanı, tarım kredileri ve taşıt kredisi gibi pek çok finansman çeşidiyle müşterilerinin nakit ihtiyaçlarına çözüm bularak yardımlarına yetişmekte..

Özellikle son zamanlarda taksit erteleme ve ertelemeli kredi kullandırma avantajlarıyla kredi kullanmak isteyen kişilerin seçeneklerini arttırarak yenilikçi bir banka anlayışına sahip olduğunu göstermektedir.

Bu avantajlardan yararlanmak isteyen banka müşterileri ilk olarak kredi notu sorgulama işlemini Türk Ekonomi Bankası aracılığı ile yaparlarsa avantajlı konuma geçebilirler.

Çünkü kredi notunu öğrenen bir tüketici, kredi başvurusunda bulunmadan önce ön onay alıp almayacağını veya onay almaz ise buna neyin sebep olabileceğiniz kolaylıkla öğrenebilir.

Kredi Notu Sorgulama TEB

TEB Aracılığıyla Kredi Notunu Öğrenmek

TEB kredi notu sorgulama hizmeti de verdiği için kredi müracaatında bulunacak olan bireyler istedikleri zaman bu hizmetten yararlanabilirler.

Finans sektöründeki konumunuzu gösterecek olan bu önemli veri, sizin bankalara olan borç bilgilerinizi, bankalar nezdindeki limitlerinizi ve ödeme performansınızı yansıtmaktadır. TEB aracılığıyla kredi notunu öğrenmek isteyenler bu işlemi tüm Türk Ekonomi Bankası şubelerinden gerçekleştirebilirler.

Bu şekilde tüketici olarak farkında olmadığınız bir ödeme olumsuzluğunuzu iyileştirme imkânı bulabilirsiniz. Kimlik belgeniz ile birlikte en yakın TEB şubesine gittiğinizde ve talebinizi müşteri temsilcisine bildirdiğinizde Findeks risk raporunuzu kısa süre içerisinde alabilirsiniz.

TEB aracılığıyla kredi notunu öğrenmek isteyen bireyler, şubelerden sadece Findeks raporunun rapor sahibi tüzel kişinin bizzat kendisine ya da yasal vekili ile temsilcisine verildiğini unutmamalıdır. Şubenin onayı olmadan ve de müşterinin bu konuda bilgisi olmadan üçüncü kişilere rapor bilgisi verilmemektedir.

Cep Şubesinden Kredi Notunu Öğrenmek

Kredi notu sorgulama için değerlendirebileceğiniz bir diğer yöntem ise bankanın cep şubesinden kredi notunu öğrenmektir. Cep şubesi için müşterilerine kolay kullanılabilir CEPTETEB uygulamasını sunan Türk Ekonomi Bankası, bu uygulama üzerinden Findeks risk raporunun alınmasına olanak tanımaktadır.

Raporunuzun halen aktif ve beş yıl içinde kapanmış olan kredi ürünlerinize ilişkin ödemeleri göstereceğini unutmayınız.

CEPTETEB uygulaması bankanın resmi web sitesinde bulunan linkten indirerek kullanabilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan bilgiler cep telefonu numaranız ve indirmek istediğiniz uygulamanın ilgili alandan seçilmesidir.

İnternet Şubesinden Kredi Notunu Öğrenmek

İnternet şubesinden kredi notunu öğrenebilmek içinse TEB internet şubesine giriş yapmanız ve Krediler bölümünden kredi notu hesaplama sayfasına ulaşmanız yeterli olacaktır.

Bu şekilde online hizmet sayesinde kısa sürede sorgulama işlemi yapabilir ve başvuruda bulunacağınız kredi türünün bu nota göre onaylanıp onaylanmayacağına karar verebilirsiniz.

SMS ile kredi notunu öğrenmek, Türk Ekonomi Bankası aracılığıyla mümkün değildir. Bu nedenle mesaj yoluyla sorgulama hizmetinden yararlanmak istiyorsanız farklı bir bankanın SMS servisini kullanmalısınız.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.