Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

Denizbank Kredi Notu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Denizbank Kredi Notu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Denizbank kredi notu sorgulamak istiyorum; Nakit ihtiyaçlarınız için finansman başvurusunda bulunmadan önce borçluluk durumunuzu öğrenmek istiyorsanız Denizbank kredi risk raporu hizmetinden yararlanabilirsiniz. Daha önceleri yalnızca üye bankaların erişim sağlayabildiği risk raporlarına, artık başvuruları halinde bireyler de sahip olabilmektedir. Bu hizmeti sizlere anlatmaya çalıştık, buyurun beraber inceleyelim.

Denizbank Kredi Notu Sorgulama

Bu şekilde kişi, bankacılık sisteminde kayıtlı olan kredili ürünlerine ait borç, performans ve limit bilgilerinin özetine erişebilmektedir. Bu da kişinin borçlarını zamanında ödeyip ödemediğini, yasal takipte olan bir borcunun bulunup bulunmadığını ve mevcut borcunun ne kadar olduğunu öğrenme imkânı oluşturmaktadır.

Denizbank Aracılığıyla Kredi Notunu Öğrenmek

Sadece olumsuz performanslarınızı değil, aynı zamanda kredi kartı ödemelerinizi, kredili ürün kullanımlarınızı ve talebiniz doğrultusunda kredi limitinizi de risk raporunda bulabilirsiniz. Denizbank aracılığıyla kredi notunu öğrenmek ve kredi ya da kredi kartı başvurularınızda alınan red cevabının sebebini bulabilmek için en yakın banka şubesine gidebilirsiniz.

Denizbank şubelerinden herhangi birini ziyaret ettiğinizde, bireysel müşteri yetkilisi ile yapacağınız görüşme sırasında KKB Risk Raporları’nı alıp incelemek istediğinizi belirtebilirsiniz.

Sadece kendi bankacılık işlemleriniz için değil, bir ortaklık yapmaya karar verdiğinizde ya da evinize kredi kullanırken de risk raporunu muhatabınızdan talep edip detayları inceledikten sonra karar vermeniz sizin için yararlı olacaktır.

Aynı şekilde vadeli bir mal satarken de muhatap olduğunuz kişinin mali sicil durumunu inceledikten sonra daha sağlıklı karar vermeniz mümkün olacaktır.

İnternet Şubesinden Kredi Notunu Öğrenmek

AçıkDeniz İnternet Şubesi üzerinden banka müşterisi olanlara da, olmayanlara da risk raporu verilmektedir. Bu nedenle internet şubesinden kredi notunu öğrenmek isteyenler AçıkDeniz hizmet kanalını kullanabilirler. Üstelik finansal geleceğinizi kontrol edebilmek için Denizbank’ın sunmuş olduğu Findeks paketlerinde de yararlanabilirsiniz.

Bir nevi kişiye özel finansal danışmanlık diyebileceğimiz bu hizmet sayesinde red alma nedenlerinizi kolaylıkla analiz edebilirsiniz. Bu konuda banka müşterilerine 3 çeşit Findeks paketi sunmaktadır. Denizbank cep şubesinden kredi notunu öğrenmek mümkün olmasa da, Findeks paketlerinden birini satın alarak yıl boyunca finansal hayatınıza yön verebilirsiniz.

SMS ile kredi notunu öğrenmek isteyen kişilere tavsiyemiz ise sitemizi takipte kalmanızdır. Çünkü henüz Denizbank’ın SMS bankacılığı üzerinden bu hizmet alınamıyor. Ancak avantajlı hizmet kanallarına yenisi eklenirse, bu hizmeti yazımızı güncelleyerek sizlere duyuracağımızdan emin olabilirsiniz.

Diğer takip ve uyarı hizmetlerinden yararlanmak ve bankanın sunmuş olduğu üç çeşit rapor hizmetinden birini satın almak için şubeleri ziyaret edebilir ya da online AçıkDeniz hizmet kanalını kullanabilirsiniz. Ayrıca ürünler hakkında detaylı bilgi almak isterseniz, müşteri hizmetlerini arayarak hangi paket ile daha avantajlı bir konuma geçeceğinizi analiz edebilirsiniz…

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.