Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

Kredi Kartı Erteleme Kampanyaları

Kredi Kartı Erteleme Kampanyaları

Kredi Kartı Erteleme Nedir?

Kredi kartlarından bazı dönemlerde fazla harcamalar yapılır bu harcamaları düzenli şekilde ödeme konusunda sorun yaşıyorsanız bankalarda bulunan kredi sicil notunda düşüşler meydana gelecektir. Özellikle de 90 gün boyunca ödenmeyen kredi kartı borçlarından kaynaklı olarak yasal takibe düşebilir ya da bankalardan kırmızı kalem yiyebilirsiniz. Peki bu şekilde kredi notunuzu düşürmemek için ne yapmalı?

Bu tarz bir sorun yaşamamak adına bankaların sunduğu kredi kartı erteleme kampanyaları mevcuttur. Özellikle kredi kartı ekstre erteleme olanakları ile borçlarınızı birkaç ay boyunca erteleyerek bütçenizi düzenleme imkânınız bulunmaktadır. Bu sayede ödeme tarihi gelen borcunuzu sistem üzerinde bankanızın sunduğu olanak ile ileri aylara atlatmış olursunuz. Özetle Kredi Kartı Erteleme, borcu bir süreliğine askıya almak diyebiliriz.

Garanti Bankası Kredi Kartı Ekstre Erteleme

Garanti bankası ekstre erteleme işlemlerini sık şekilde yapan bankalar içinde yer alır. Özellikle Bonus kredi kartına olan borcunuzu Ekstre Atlat özelliği olanağı ile kullanma imkânınız bulunur. Bundan SMS ile faydalanmak için ATLAT yazıp bir boşluk bırakarak kartınızın son 6 hanesini 3340 göndermeniz yeterlidir. Ayrıca Garanti Bankası Şubelerine giderek de Ekstre Atlat talebinde bulunabilirsiniz.

İş Bankası Kredi Kartı Ekstre Erteleme

İş Bankası Maksimum kredi kartı sahipleri özellikle peşin alışverişlerini 3 aya kadar erteleme imkânına sahiptir. Ayrıca kişilerin kendi isteklerine bağlı olarak banka ile görüşüp 6 aya kadar vade yaptırma imkânınızda bulunur.

Peşin olarak yapılan ödemelerin tek seferde çekilmesinden sonra alışverişlerinizi 6 aya kadar taksit yapabilirsiniz. Ayriyeten geri ödemelerinizi 3 ay sonra başlayarak ödeme imkânınızda bulunmaktadır. İş Bankası 100 TL ve üstünde olan ödemelerinizi kolay şekilde taksitlendirerek öteleme imkânı sunmaktadır.

QNB Finansbank Kredi Kartı Ekstre Erteleme

Finansbank Cardfinans ekstre atlatma imkânı sağlamaz ama taksitlendirme olanağı sunmaktadır. Finansbank’ın sunduğu ekstre taksit olanağı ile kredi kartı ekstrelerinizin asgari tutarlarını ödeme yaptıktan sonra geriye kalan borcu 1 veya 3 ay vadeli şekilde taksitlendirebilirsiniz.

Akbank Kredi Kartı Ekstre Erteleme

Akbank Axess ekstre erteleme seçeneği bulunur. Yapılacak olan alışverişlerden sonra bankanın sistemine kayıtlı olan cep telefonunuzdan SMS gönderilmesi gerekir. Bunun yanı sıra bankanın resmi internet sitesinden ya a telefon bankacılığından da bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi Kredi Kartı Ekstre Erteleme

Yapı Kredi sunduğu avantajlar içinde Yapı Kredi kredi kartı ekstresi erteleme ve taksite bölme avantajınız bulunmaktadır. Bu iki seçenekten hangisi size uygunsa onu tercih edebilirsiniz. Taksitlendirme ve kredi kartı ekstresi erteleme işlemlerinizin tamamını şubeye gitmeden internetten yapma olanağınız bulunur. Bunun dışında Yapı Kredi bankasının telefon bankacılığını arayıp müşteri temsilcisi ile de bu işlemi yapabilirsiniz.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.