Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

Kredi Kartı Almak İstiyorum Ama Sigortam Yok

Kredi Kartı Almak İstiyorum Ama Sigortam Yok

Kredi Kartı Almak İstiyorum Ama Sigortam Yok

Günümüz ekonomik şartlarının ağırlaşması ile birlikte karşımıza çıkan en büyük problemlerinden bir tanesi, kredi kartı mağdurlarının yeniden yükselişe geçmesi aslında. Özellikle, yüksek limitli kredi kartı kullanıcıları üzerinde oluşan bu mağduriyet, yüksek limitli bu kullanıcıların işlerinin tökezlemesinden yahut şirketlerinin batmasından ötürü başa gelebiliyor ve kredi kartı mağdurlarının bu minvalde artış gösterdiğini biliyoruz.

Sigortası olmayan pek çok insan ise kredi kartı sahibi olsa da genelde mağdur olmuyorlar; zira çoğu zaman kendilerine düşük limitli kredi kartı verilebiliyor. Evet, günümüzde sigortasız kredi kartı alınabiliyor ancak bu kredi kartlarını tercih etmeden önce, yapmanız gereken şey sizin kredi kartı kullanımına engel teşkil edip etmediğinizi öğrenmek. Bu engeller nedir? Sorusunu cevaplamak için öncelikle aşağıdaki başlığa göz atalım.

Sigortasız Kredi Kartı Alınır mı?

Cevabımız kesinlikle evet. Alınabilir. Her birey, günümüzde rahatlıkla kredi kartı alabilir. Özellikle öğrenciler dahi günümüzde 1000 TL’ye yakın bir limitle, sigortasız, güvencesiz olmasına rağmen kredi kartı kullanabiliyorken; sigortasız çalışanların kredi kartı alamaması için hali hazırda bir engel yok ancak bu çalışanların kendi içlerinde, spesifik engelleri bulunabilir.

Bu engellerden biri örneğin, kredi notu. Kredi notu düşük olan herhangi bir birey, kredi kartı başvurusunda olumlu yanıt görememektedir. Kredi notunun düşüklüğü, geçtiğimiz dönemde avukatlık olmasından da, borçlarını ödememesinden de, geç ödemelerden de kaynaklanıyor olabilir.

Bu açıdan, kredi notunu öncelikle yükseltmesi gereken bireyin sonrasında kredi kartı başvurusu yaparsa olumlu yanıt alacağını bilmesi gerekir. Peki, hangi bankalardan kredi kartı alabilir?

Sigortasız Kredi Kartı Veren Bankalar

Günümüzde sigortasız kredi kartı veren bankalar, genelde aşağıdaki gibi listeleniyor. Tavsiyemiz, size belirttiğimiz kredi kartına başvuruda bulunmanız ve doğru bilgiler kullanmanız. Özellikle kredi notunuz minvalinde düzgün bir profil görüntülerse pek çok banka, sigortasız çalışana düşük limitli de olsa kredi kartı tahsis edebiliyor.

Maximum Aidatsız Kredi Kartı

Türkiye İş Bankası’nın en sevilen ürünlerinden Maximum aidatsız kredi kartı, sigortasız çalışanlara kredi kartı için biçilmiş kaftan.

Maximum’un bütün avantajlarını ücret dahilinde kullanabileceğiniz bu kartı, siz de sigortasız bir çalışansanız ve kredi notunuz düzgünse, başvuru sonucunda alabilir; düşük limitle kullanabilirsiniz. Yıllık kart ücreti bulunmayan kartta, nakit ihtiyaçlarınızda taksitli nakit avans, maxi puan kazanma özelliği ve benzeri pek çok avantaj bulunuyor.

Başvuru için 0850 724 0 724 numaralı İş Bankası müşteri hizmetlerini aramanız yahut herhangi bir İş Bankası şubesine gitmeniz yeterli olacaktır.

Bonus Flexi

Tasarımını kendin belirle, sloganı ile özgün bir kredi kartı olan ve senelerdir Garanti’nin belki de en çok tercih edilen ürünlerinden biri olmayı da başarabilen Bonus Flexi; tarafınıza bolca kredi kartı kazandırabilecek, bunun yanında yıllık kart aidatı olmayan ürünlerden. Sigortasız çalışana verilen kredi kartları minvalinde değerlendirilebilecek ve Garanti Bankası tarafından sunulan Flexi ile kredi kartı puanı kazanabilir, taksitlendirme yapabilir, alışverişlerinizde bolca avantaj ve kampanya kazanabilirsiniz.

Garanti Bonus Flexi kredi kartına sahip olabilmek için herhangi bir Garanti şubesine girip başvuru yapabilir yahut 444 0 333’ü arayarak sırayla 1-5-2-1 tuşlarına basarak başvuru yapabilirsiniz. Bu da olmazsa, internetten başvuru için garanti.com.tr adresi hali hazırda kullanımdadır ve “hemen başvur” butonu ile Garanti Flexi başvurusu yapılabilir.

Akbank Free

Türkiye’nin en güvenilir bankalarından biri olan Akbank’ta da, sigortasız çalışana kredi kartı sunulabiliyor ancak çok prensipli bir banka olan Akbank; genelde derin incelemelerde bulunup bu kredi kartlarını sunabiliyor. Bu sebepten, bankacılık sicilinizin muhakkak temiz olması, istenen etmenlerin başlıcası sayılabilir.

Yıllık kart ücreti olmayan Akbank Free ile düşük limitli de olsa harcamalarınızı yapabilir, bu harcamaları yaparken aylık limitinizi Free Bütçem servisi ile de kontrol edebilirsiniz. Avantajlı bir kredi kartı olan Free aynı zamanda sonradan taksitlendirme gibi özellikleri de kendi içerisinde sunuyor.

Akbank Free kredi kartına başvurmak için > TIKLAYIN

Sigortasız Kredi Kartı Başvurusu

Yukarıda, tarafınıza birkaç bankadan, birkaç kredi kartı teklifi sunduk ve bu kredi kartlarının çoğu masrafsız olduğundan rahat bir biçimde sigortasız çalışanlara da verilebiliyorlar. Herhangi bir güvenceniz yoksa ve bankacılık siciliniz temizse, yukarıda da belirttiğimiz üzere rahat bir biçimde kredi kartı alabilmeniz mümkündür.

Yalnızca, premium adı verilen yahut herkesçe kampanyaları için tercih edilen kredi kartlarını denememenizi tavsiye ediyoruz.

Bu kartlar, genellikle kredi notu iyi ve sigortalı çalışan olanlara sunulabilir. Siz, öncelikle aidatsız bir kredi kartı alarak masrafsız kullanıma başlayabilir ve düzenli ödemeler minvalinde kredi kartınızı dilediğinizce yükseltebilirsiniz. Böylece, sağlıklı bir bankacılık profili de tarafınızca oluşturulmuş olur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.