Kredilog.com

Kredi Almak İçin Maaş Yazısı Örneği

Kredi için maaş yazısı örneği

Bankanın maaş bordronuz olmasan size kredi verebilmesi için maaş yazısı oluşturmanız gereklidir. Çünkü finansal kurumlar maaş bordrosu olmayan tüketicilerden ister elle yazılmış, isterlerse de bilgisayar ortamında hazırlandıktan sonra çıktısı alınmış şekilde teslim edilen bir maaş yazısı talep etmektedir.

kredi almak için maaş yazısı örneği

Bu nedenle kullanıcılarımıza kolaylık sağlayabilmek adına, kredi için maaş yazısı arayanlara örnek bir yazı formatı hazırladık. Bu yazıyı kendi kişisel bilgilerinize göre düzenlemeniz ve işverene imzalatmanız gerekmektedir.

İLGİLİ MAKAMA     …./…./….

T.C Kimlik No          : 45682352654

Adı Soyadı    : Bahar Suzan

Baba Adı       : Selami

Ana Adı                       : Ayşe

SSK Sicil No  : 5263418

Doğum Yeri : Muğla

Doğum Tarihi          : 15 / 06 / 1982

SGK İşyeri Numarası         : 1536

Nüfus Kayıtlı Olduğu İl / İlçe       : Muğla / Dalaman

Yukarıdaki belirtilen kimlik bilgileri Cihanlar Sigorta şirketimiz bünyesinde 15 Mayıs 2014 tarihinden bu yana 5263418 sicil numarası ile çalışmakta olan 45682352654 T.C. kimlik numaralı Bahar Suzan’a aittir. Bahar Suzan’a halen firmamızda çalışması karşılığında aylık net ücret olarak 1.500 TL (Bin Beş Yüz Türk Lirası) ödenmektedir. Çalışanın maaşında icra, haciz ya da farklı bir kesinti bulunmamaktadır.

İş bu yazı Bahar Suzan adlı çalışanımızın isteği üzerine finansal kurumlarda kullanılması amacıyla talep ve tanzim edilmiştir. Bilginize…

Saygılarımızla.

İlgili makama kredi çekmek amacıyla yazılması gerekli olan maaş yazısı bu şekilde olmalıdır. Örnekte yer alan bilgiler hayal ürünü olduğu için sizin bu bilgileri kesinlikle kendi doğru bilgileriniz ile değiştirmeniz ve sonrasında imzalanmış olarak teslim etmeniz gereklidir.

Kredi için maaş yazısının işveren tarafından imzalanması gerekmektedir. Sadece yukarıda belirtilen bilgi formunda yer alan kişisel bilgileri değil, aşağısındaki metinde yer alan kırmızı yazı ile belirtilen yerlerdeki kişisel bilgileri de düzenlemeniz şarttır…

Maaş yazısı örneğini OFFICE/WORD formatında bilgisayarınıza indirmek için tıklayın.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.