Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

Kredi Almak İçin Maaş Yazısı Örneği

Kredi Almak İçin Maaş Yazısı Örneği

Kredi almak için maaş yazısı örneği; Bankanın maaş bordronuz olmasan size kredi verebilmesi için maaş yazısı oluşturmanız gereklidir. Çünkü finansal kurumlar maaş bordrosu olmayan tüketicilerden ister elle yazılmış, isterlerse de bilgisayar ortamında hazırlandıktan sonra çıktısı alınmış şekilde teslim edilen bir maaş yazısı talep etmektedir. Maaş yazısını almak ise çok kolay!

Kredi için maaş yazısı örneği

Bu nedenle kullanıcılarımıza kolaylık sağlayabilmek adına, kredi için maaş yazısı arayanlara örnek bir yazı formatı hazırladık. Bu yazıyı kendi kişisel bilgilerinize göre düzenlemeniz ve işverene imzalatmanız gerekmektedir.

 

 

İLGİLİ MAKAMA     …./…./….

T.C Kimlik No          : ***********

Adı Soyadı    : M***** S*****

Baba Adı       : S*****

Ana Adı       : A***

SSK Sicil No  : ******

Doğum Yeri : Ankara

Doğum Tarihi          : ** / **/ ****

SGK İşyeri Numarası         : 15**

Nüfus Kayıtlı Olduğu İl / İlçe       : M**** / D******

Yukarıdaki belirtilen kimlik bilgileri C****** S****** şirketimiz bünyesinde 15 Mayıs 2014 tarihinden bu yana ……….. sicil numarası ile çalışmakta olan ********* T.C. kimlik numaralı M****** S******’a aittir. M****** S******’a halen firmamızda çalışması karşılığında aylık net ücret olarak **.**** TL (**** ***** **** **  Türk Lirası) ödenmektedir. Çalışanın maaşında icra, haciz ya da farklı bir kesinti bulunmamaktadır.

İş bu yazı M****** S****** adlı çalışanımızın isteği üzerine finansal kurumlarda kullanılması amacıyla talep ve tanzim edilmiştir. Bilginize…

Saygılarımızla.

 

 

İlgili makama kredi çekmek amacıyla yazılması gerekli olan maaş yazısı bu şekilde olmalıdır. Örnekte yer alan bilgiler hayal ürünü olduğu için sizin bu bilgileri kesinlikle kendi doğru bilgileriniz ile değiştirmeniz ve sonrasında imzalanmış olarak teslim etmeniz gereklidir.

Kredi için maaş yazısının işveren tarafından imzalanması gerekmektedir. Sadece yukarıda belirtilen bilgi formunda yer alan kişisel bilgileri değil, aşağısındaki metinde yer alan kırmızı yazı ile belirtilen yerlerdeki kişisel bilgileri de düzenlemeniz şarttır…

Maaş yazısı örneğini OFFICE/WORD formatında bilgisayarınıza indirmek için tıklayın.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.