Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

İstanbulKart Faizsiz Kredi ( %0 Faiz 12 Ay Vade )

İBB tarafından maddi durumu iyi olmayan kişiler için ‘’Destek Avans’’ projesi ile İstanbulKart Faizsiz Kredi imkanı sağlanıyor.

İstanbulKart Faizsiz Kredi ( %0 Faiz 12 Ay Vade )

İstanbulKart 1200 TL Faizsiz Kredi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından durumu olmayan vatandaşların hizmetine sunulan ‘’Destek Avans’’ projesi ile sunulan İstanbulKart Faizsiz Kredi sayesinde ihtiyaç sahiplerine rahat bir nefes aldırmaya devam ediliyor. Proje kapsamında vatandaşlara 1,200 TL’ye kadar kredi imkanı sağlanmaktadır. Kredi tutarı nakit olarak verilmeyip İstanbulKart’a yatırılacaktır ve kartın geçtiği tüm noktalarda kullanılabilecektir.

Kredinin geri ödemesi faizsiz olup ayda 100 TL olarak 12 ay boyunca ödenecektir. Pek çok vatandaş da bu imkandan yararlanmaya devam ediyor. Peki proje kapsamındaki kredi imkanlarından kimler yararlanabilir, nasıl başvurulur, başvuru onaylanması durumunda nasıl ve nerelerde kullanılır? gelin beraber inceleyelim.

İstanbulKart Faizsiz Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen proje okulların açılmasıyla birlikte masrafları artan ailelere can suyu olmaya devam ediyor. İstanbulKart 1200 TL faizsiz kredi başvurusu https://kartsorgu.istanbulkart.com.tr/ adresinden online olarak başlatılabilmektedir.

Denizbank tarafından yapılan değerlendirme sonucunda banka müşterisi olsun ya da olmasın kredi imkanlarından herkes yararlanabilmektedir. Projeye katılan vatandaşlar İstanbulKart’a yatırılan 1200 TL’lik krediyi anlaşmalı yerlerde kullanarak alışverişi hareketlendirerek esnafa da rahat bir nefes aldırmakta amaçlanmaktadır. İnternet adresi üzerinden online olarak başvuru yapıldıktan sonra cep telefonlarına gelen onay mesajı ile birlikte Denizbank şubelerine giderek kısa bir süre içerisinde krediyi kullanabilmektesiniz.

İstanbulKart 1200 TL Faizsiz Kredi Nerelerde Kullanılabilmektedir?

İstanbulKart faizsiz kredi imkanından faydalan vatandaşlar kartlarına yüklenen kredi tutarlarını anlaşmalı yerlerde kullanabilmektedir. İstanbulKart ile ulaşım, yeme-içme, alışveriş, İBB Hizmetler gibi yerlerde kullanılabilmektedir.

 1. Yeme-İçme: BELTUR, İBB Sosyal Hizmetler, Hamidiye Otomatları, Multinet noktaları, Papa John’s, Sbarro ve McDonald’s gibi yerleri sayabiliriz.
 2. Alışveriş: BİM, A101, Migros, CarrefourSA, Şok, Shell, Perol Ofisi, Opet, Getri, Civil ve Mudo gibi yerleri sıralayabiliriz.
 3. İBB’nin Sağladığı Hizmetler ve Etkinlikler: İSPARK, Seapark, Minia Türk, Legoland gibi yerleri sayabiliriz.
 4. Kredi Yükleme: Kurumsal noktalar, bireysel noktalar, online yükleme merkezleri ve mobil uygulamalar üzerinden İstanbulKart’a yüklenen İstanbulKart faizsiz destek kredisi harcama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Faizsiz Destek Kredisi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

 • Destek kampanyası kapsamında kullanılacak olan faizsiz krediler elden nakit olarak teslim edilmez.
 • Kullanılacak olan kredi İstanbulKart’a yatırılacak olup kartın geçerli olduğu tüm noktalarda kullanılabilmektedir.
 • İstanbulKart faizsiz destek kredisi değerlendirmesi Denizbank tarafından yapılacak olup, bilgilendirme işlemleri SMS yoluyla yapılacaktır.
 • Kampanya katılım yaşı en az 18 olmaktadır.
 • Kampanya dahilinde kullanılan faizsiz kredi için kredi masraf ücreti alınmaz.
 • Hayat sigortası yaptırma zorunluluğu yoktur.
 • Onaylanan kredi işlemlerinin tamamlanması için Denizbank şubelerine gitmek zorunludur.
 • Denizbank şubesine giderken şahsınıza ait kimliğiniz ve İstanbulKart ile gitmeniz gerekmektedir. Kredi yüklemesi POS cihazları üzerinden gerçekleştirilmektedir.
 • İstanbulKart faizsiz destek kredisi olanaklarından sadece 1 defa yararlanılabilmektedir.

İBB Tarafından Verilen Diğer Kampanyalar

İBB, İstanbul halkının yaşam olanaklarını arttırmak amacıyla dar gelirli ailelere yönelik bir çok kampanya yapmıştır ve yapmaya da devam etmektedir. İBB tarafından vatandaşlara sunulan kampanyalardan bahsedecek olursak;

 • İstanbulKart faizsiz kredi imkanı (Destek Avans),
 • İSPARK’a park edilip yola devam edildiğinde 2 adet metro ve tramvay seyahati,
 • İstanbulKart ile Sealife kullanılmak üzere 1 bilet alana 1 bilet bedava,
 • İstanbulKart ile Madame Tussauds İstanbul’da 1 bilete 1 bilet hediye,
 • İstanbulKart ile Legoland İstanbul’da 1 bilete 1 bilet hediye,
 • Akıllı geri dönüşüm konteyneri ile İstanbulKart’a yükleme yapılabilmektedir.

Bu yazımızda İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Denizbank işbirliği ile ‘’İstanbulKart cebinde olsun, Yeter’’ sloganıyla İstanbul’da yaşayan ihtiyaç sahiplerine yönelik yürütülen kampanyadan %0 faiz oranı ile alabileceğiniz destek kredisinden bahsettik. İstanbulKart faizsiz destek kredisi 12 ay vade ile 1,200 TL olacak şekilde vatandaşların hizmetine sunulmuştur. Kredi başvurunuzu https://kartsorgu.istanbulkart.com.tr/ adresinden online olarak yapabilirsiniz. Başvurunuz Denizbank tarafından incelenerek nihai sonuç SMS ile bildirilecektir.

İstanbulKart faizsiz destek kredisi başvurunuzun onaylanması durumunda Denizbank şubesine şahsınıza ait kimlik kartı ve İstanbulKart ile giderek krediyi kullanabilirsiniz. %0 faiz ile alabileceğiniz kredi tutarı İstanbulKart’a yatırılacak olup İstanbulKart’ın geçerli olduğu her yerde kullanabilirsiniz. İstanbulKart faizsiz destek kredisi geri ödeme işlemleri ayda 100 TL olacak şekilde 12 ayda gerçekleştirilmektedir. Hiçbir masraf yapmadan sizlerde İstanbulKart faizsiz destek kredi başvurusunda bulunup sıfır maliyet ve sıfır faizli kredi olanaklarından yararlanabilirsiniz.

Ayrıca İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından İstanbul halkına sunulan diğer avantajlardan haberdar olmak için İBB resmi internet sayfasındaki duyuruları takip edebilirsiniz. Detaylı bilgileri ALO 153, 0850 222 0 800 numaralı çağrı merkezi, İstanbulKart başvuru merkezleri ve tüm DenizBank şubeleri üzerinden öğrenebilirsiniz.

Ayrıca bakınız:

Aktif Bank Faizsiz 1000 TL Kredi > TIKLAYIN

Akbank Faizsiz 5000 TL Kredi > TIKLAYIN

CarrefourSA Faizsiz Alışveriş Kredisi ( 40000 TL %0 Faiz ) > TIKLAYIN

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.