Kredilog.com

İş Bankası Kredi Başvurusu 2018

İş Bankası Kredileri

Türkiye İş Bankası kredi konusunda en çok tercih edilen bankalar arasında yer almaktadır. Bugün kredi başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin ilk olarak tercih ettiği bankalar arasında yer alan Türkiye İş Bankası, kolay kredi veren bankalar arasında da sayılmaktadır. Birçok kişi kolayca kredi alabiliyor ve ödemelerini düzenli yaptığı sürece de banka tarafından sürekli çalışılabilecek kişiler arasında yer alıyor. Türkiye İş Bankasına kredi başvurusu için telefon, SMS ya da Web kanallarını kullanabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası kredi başvurusu nasıl yapılır?

Türkiye’nin en büyük bankaları arasında olan Türkiye İş Bankası kredi başvurusu yapmak isteyenler için birçok seçenek sunmaktadır. Bunlardan en yaygın olanı internet üzerinden yapılan başvurulardır. Aşağıda tüm başvuru kanallarını bulabilir, size en kolay gelen başvuru şekli ile kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Türkiye iş bankası kredi başvurusu

Türkiye iş bankası KREDİ BAŞVURU KANALLARI

  • Şubeden Kredi Başvurusu
  • Telefon ile Bireysel Kredi Başvurusu
  • SMS ile Kredi Başvurusu
  • Web Üzerinden Kredi Başvurusu

Şubeden Kredi Başvurusu

Kimliğinizle birlikte size en yakın şubeye giderek bireysel müşteri temsilcisi masası için sıra almanız gerekmektedir. Sıra size geldiği zaman banka çalışanıyla birebir görüşerek aklınızdaki tüm soru işaretlerini giderebilir, çekeceğiniz kredinin faiz oranlarını, ödeme kolaylıklarını ve en fazla ne kadar kredi çekebileceğinizi öğrenebilirsiniz. Kredi başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra banka sizden ek belgeler talep edebilir. Bunlar; gelir belgesi, ikametgah ya da adınıza kayıtlı elektrik, su veya internet faturalarından biri olabilir. Kredinin sonuçlanması için bu belgeleri ilk seferde yanınızda götürmeniz süreci hızlandırıp zaman kazanmanıza yardımcı olabilir.

Ayrıca Bakınız: Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Telefon İle Bireysel Kredi Başvurusu

Türkiye İş Bankası hızlı ve çözüm odaklı bir çağrı merkezi ile müşterilerine anında kredi vermektedir. 0850 724 0 724 numaralı hattı arayabilir ve 5‘e basarak hızlı bir kredi başvuru hazırlayabilirsiniz. Karşınıza çıkacak olan müşteri temsilcisi ile görüşebilir ve gerekli bilgileri verdikten sonra krediniz için bir ön onay alabilirsiniz. Daha sonrasında yapmanız gereken ise kimliğiniz ile şubeye giderek başvuruda bulunmaktır. Aramalarınızda kendi operatörünüz üzerinden ücretlendirilirsiniz.

SMS İle Kredi Başvurusu

Aynı zamanda Türkiye İş Bankası için kredi başvurularınızı SMS ile de yapabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne girmek ve NAKIT boşluk T.C Kimlik Numaranızı boşluk Kredi Tutarınızı boşluk Aylık Net Gelirinizi yazıp 4402′ye göndermektir. Sonrasında yapılan incelemeler ile bir kredi alıp alamayacağınız belirlenecek ve sizlere kısa mesaj gönderilecektir. Başvurunuzun olumlu ya da olumsuz olduğunu hemen buradan öğrenebilir ve olumlu bir başvuru ile en yakın Türkiye İş Bankası Şubesine başvuruda bulunabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: SMS İle Kredi Veren Bankalar

Web Üzerinden Kredi Başvurusu

Türkiye İş Bankasına yukarıda belirtmiş olduğumuz kanallardan ya da web üzerinden de başvuruda bulabilirsiniz. Web üzerinden başvuruda bulunmak için buraya tıklayabilir ve sizden istenilen bilgileri eksiksiz doldurarak başvuru da bulunabilirsiniz.

İş Bankası Eğitim Kredisi Başvurusu

Bankanın uygun faiz oranlarından ve esnek başvuru şartlarından faydalanarak, eğitim giderlerinizde nakit kullanabilmeniz için İş Bankası eğitim kredisi başvurusu nasıl yapılır bilmeniz gerekmektedir.

Başvuru ve bilgi için tıklayın.

İş Bankası Yabancılara Özel Ev Kredisi Başvurusu

Yukarıda belirtilen koşulları sağlayan yabancı uyruklu kişiler, gerekli evrakları temin ederek İş Bankası’na başvuruda bulunabilirler. Bu başvurusu şahsen kendileri yapabilecekleri gibi vekâlet verdikleri avukat ya da kişi aracılığıyla da müracaat etme hakkına sahipler. Belirtilen koşullarda başvuru yapan yabancıların kredi kullanımı ile ilgili incelemeler sonrası onay verilen başvuru sahipleri ev kredisi kullanabilirler…

Başvuru ve bilgi için tıklayın.

İş Bankası Anında Kredi Başvurusu

İş Bankası anında kredi başvurusu yapabilmek için iki farklı yol mevcut.

  • İşcep: Android ve iOS mobil işletim sistemlerinde indirilebilir olan Türkiye İş Bankası’nın online bankacılık uygulamalarından İşcep ile anında kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kullanıcı panelinize giriş yaptıktan sonra, başvurular kısmına gelerek, kredi başvurusunu seçip işleyişi yönlendirmeye göre sürdürebilirsiniz.
  • İnternet Şubesi: Yine, isbank.com.tr resmi sitesi üzerinden internet bankacılığı panelinizi kullanarak İş Bankası anında kredi başvurusu gerçekleştirmeniz mümkündür. Yapmanız gereken tek şey, tıpkı mobil uygulamada olduğu gibi “başvurular” sekmesini kullanmak.

Bilgi için tıklayın.

İş Bankası Tüketici Destek Kredisi Başvurusu

İş Bankası Tüketici Destek Kredisi’nden yararlanmak isteyen tüketiciler şubeler aracılığı ile başvuru yapabilirler. Bunun için herhangi bir İş Bankası şubesine gitmeniz yeterli olacaktır. Başvuruda istenecek olan temel belgeleri yanınızda götürmeniz, hesaplamalar sonrasında kredi çekimine uygun bulunursanız hemen ön başvurunuzun alınmasını sağlayacaktır.

Bilgi için tıklayın.

İş Bankası Konut Kredisi Başvurusu

Aşağıdaki kanallardan İş Bankası konut kredisi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. Herhangi bir İş Bankası şubesinden yukarıdaki belgelerle başvuru yapmak her zaman için en sağlıklısı olarak görülüyor; zira birinci elden belgelerin verilmesi her zaman hızlı bir işlem için elzem.

İşbank resmi web sitesi isbank.com.tr üzerinden konut kredisi sayfasına giriş yaparak, sağ üst köşede bulunan “hemen başvur” butonundan da kredi başvurunuzu yapabiliyorsunuz ancak bu formun doldurulması sonrasında, şubeye yönelmeniz gerektiği de bir gerçek.

Bilgi için tıklayın.

İş Bankası Emekli Kredisi Başvurusu

İş Bankası’nın emeklilere özel sunduğu kredi ürünün faiz oranları size uygun geldiyse bu kredi ürünü için çeşitli yöntemleri kullanarak başvuru yapabilirsiniz. Eskiden sadece şubeler aracılığı ile başvuru yapılabiliyorken, teknolojinin gelişmesi ile birçok kanal kredi başvurusuna uygun hale getirildi.

Bu nedenle İş Bankası emekli kredisi için bankanın web sitesini ya da hesabınız ile giriş yaparak internet şubesini kullanabilirsiniz. Ancak bu yöntemler için www.isbank.com.tr adresini kullanmanız güvenliğiniz açısından oldukça önemlidir. Çünkü bankanın resmi web sitesi www.isbank.com.tr adresidir. Bu sitenin benzerini ifade eden web sitelerine, internet bankacılığı giriş bilgilerinizi yazmamalısınız.

Bilgi için tıklayın.

İş Bankası Arsa Kredisi Başvurusu

İş Bankası arsa kredisi başvurusu yapmak için en yakın Türkiye İş Bankası şubelerini ziyaret etmeniz gerekiyor. Yanınızda, yukarıdaki belgeleri götürmeyi ve varsa bir de kredi notu belgenizi, belgeleriniz arasına eklemeyi unutmayın.

Bilgi için tıklayın.

İş Bankası Ev Yapım/Tamamlama Kredisi Başvurusu

Herhangi bir İş Bankası şubesinden, yukarıdaki belgeleri tamamlayarak ev yapım/tamamlama kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Bakıldığında, yukarıdaki belgeler eğer kredi notunuz iyiyse sizin için yeterli olacaktır ancak kredi notunuzun yeterli olmadığı durumlarda İş Bankası sizden birtakım ek belgeler yahut kefil de talep edebilir. Krediniz 15 gün içerisinde işleme alınır ve gerekli cevap size SMS yoluyla yahut aramayla ulaştırılır.

Bilgi için tıklayın.

İş Bankası NakitNet Kredi Başvurusu

İş Bankası NakitNet kredi başvurusu, SMS ile ya da telefon üzerinden rahatlıkla yapılabilmektedir. Mağazadayken, “NAKIT” yazıp boşluk bıraktıktan hemen sonra T.C. kimlik numaranızı 4402’ye SMS atmanız halinde, tarafınıza 1 saat içerisinde cevap gelecektir.

Bu 1 saatlik süre içerisinde kredinizin onaylanması halinde otomatik olarak Bimeks’te adınıza bir hesap açılır ve bakiye direkt olarak aktarılır. Bimeks’e gitmeden önce de, 0850 724 0 724 numaralı İş Bankası müşteri hizmetleri hattından NakitNet krediye başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

Bilgi için tıklayın.

İş Bankası 2/B Kredisi Başvurusu

İş Bankası şubelerinden rahatlıkla yukarıdaki belgeleri tahsis ederek kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri temsilcisi size uygun bir ödeme planı çıkarabilecek ve buna binaen kredinizi alarak hem araziye sahip olabilecek hem de rahatça ödeme planına uygun aylık periyotta, kira öder gibi 2/B arazisi sahibi olabileceksiniz.

Bilgi için tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.